Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İlk başvurum bakalım ne olacak? ☻

• Yasaklı

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG ahahahahahashhsdaah Zimbabwe greencard başvuruları ne zaman başlıyor yaa 😃

Moruk, Ekvator çizgisine yakın her yerinde yaşayabilirim Dünya’ nın. Başlarda iğrenç geliyor ama alıştıktan sonra efsane. 🙃 insanları da aynı düzeyde sıcak oluyor.

• @Ping-PONG o değilde kendi abazalarımızla başa çıkamıyorduk, şimdi civar ülkelerde ne kadar abaza varsa onlarda bize geldi. kadınlara çok üzülüyorum, gerçi erkekler olarak bize birşey olmaz demeyip, kendimize dikkat etsek iyi olacak 😂

• @blacksah, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bugün hatırladım. Eşim ve bende başvurmuştuk. Ne çabuk geçmiş zaman. İyi şanslar herkese...

Ne şanslısınız keşke ben de bugün hatırlayabilseydim başvuru yaptığımızı 😊

• @Ping-PONG harikaa... doğru yere gittiğine emin olabilirsiniz.

• ⭐⭐

@rupica keşke unutabilsek 😏

• @blacksah ben şimdiden gelecek yılın çekilişini düşünmeye başladım, ne unutması😓

• @blacksah hakkınızda hayırlısı olsun 🙂 ben de unutsam keske, uyku düzenimiz bozuldu çok gerginim lwlw

• Yasaklı

@birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG o değilde kendi abazalarımızla başa çıkamıyorduk şimdi ne kadar civar ülkelerde ne kadar abaza varsa onlarda bize geldi. kadınlara çok üzülüyorum, gerçi erkekler olarak bizde kendimize dikkat etsek iyi olacak

Ona abaza demeyelim de asıl sorun şu ki; Gelenlerin 99% ı kadını madde olarak görüyor. Türk’ lerin ki tacizin sınırlarındaydı ama gelenlerinki maddesel bir yaklaşım. Açıkça söyleyeyim. Ben feminist kadını hiç sevmem ama bu tiplerden nefret ediyorum. Kadınları, kadınlık çizgilerinden çıkardıkları için ekstra iğreniyorum.

Arkadaşın da dediği gibi ortam çok gergin Fuat 🙃
    Geçen yazmıştım daha. Bırak kadın erkek ilişkisini/arkadaşlığı çocukları sevemez olduk bunların yüzünden. Neyse bu konudan acilençıkmazsak eğer birazdan kadınlar tarafından bu konunun içine gönülebiliriz. Usul usul dağılalım. 😂

• Yasaklı

Ben yurtdışına çıktığında tarihi eser müze gezmekten nefret edenlerdenim. Ama o bölgeye ait tarihe damga vurmuş bazı bazı sembolik kişilerin evlerini/yaşadıkları yerleri gezmeyi severim. Hayal kurarım. Mesela Selanik’te Atatürk’ün evini gezmek gibi. İlk ABD’ ye gidişimde Louis Armstrong un doğup büyüdüğü yerleri gezmek istiyorum.

• @gariban değil mi şöyle bir 22 saat kadar 🙂

• @alfredoo, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@blacksah hakkınızda hayırlısı olsun 🙂 ben de unutsam keske, uyku düzenimiz bozuldu çok gerginim lwlw

Bu ikinci başvurumuz. Birincide bende uykusuz kalmıştım. Sanki çıkacakmış gibi haftalarca youtube videoları, eyaletler, yerleşilebilecek yerler kira fiyatları vs vs... Çekilişin yapıldığı gün kazanamadığımızı öğrenince çok büyük boşluk yaşamıştım. O yüzden bu sefer başvuru yapıp unutmak için zorladım kendimi. Son gelen zamlardan sonra çıkış ararken aklıma geldi barvurumuz 😂

Bugün hatırladım. Eşim ve bende başvurmuştuk. Ne çabuk geçmiş zaman. İyi şanslar herkese...

Zaman sana çabuk geçmiş hocam. Burda bir grup arkadaşla 150-160 gündür nöbetteyiz.

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG o değilde kendi abazalarımızla başa çıkamıyorduk şimdi ne kadar civar ülkelerde ne kadar abaza varsa onlarda bize geldi. kadınlara çok üzülüyorum, gerçi erkekler olarak bizde kendimize dikkat etsek iyi olacak

Ona abaza demeyelim de asıl sorun şu ki; Gelenlerin 99% ı kadını madde olarak görüyor. Türk’ lerin ki tacizin sınırlarındaydı ama gelenlerinki maddesel bir yaklaşım. Açıkça söyleyeyim. Ben feminist kadını hiç sevmem ama bu tiplerden nefret ediyorum. Kadınları, kadınlık çizgilerinden çıkardıkları için ekstra iğreniyorum.

Arkadaşın da dediği gibi ortam çok gergin Fuat 🙃
    Geçen yazmıştım daha. Bırak kadın erkek ilişkisini/arkadaşlığı çocukları sevemez olduk bunların yüzünden. Neyse bu konudan acilençıkmazsak eğer birazdan kadınlar tarafından bu konunun içine gönülebiliriz. Usul usul dağılalım. 😂

Feminist aktivist olmam dışında bir sorun yok 🤭 bence de konudan acilen uzaklaşalım gaçıın gaçıın

• @ahsenaydgdu Orlando ve Orlandogücü anlatılmaz, yaşanır 🙂
    Başta çocuklu olmak üzere tüm ailelere ve diğer herkese açık, başlangıçta ufak bir komin sonrasında bölgede, ülkede, yarım kürede, cihanda adından söz ettirecek bir oluşum.
    herkesin gücü, yetkinliği çerçevesinde görevi olan, Barbekü değil de Mangal kültürünü devam ettirecek, kahkaha dolu birliktelik.
    futbol takımımız var ki iddaalıyız, taraftarımız öyle hazır ki marşlar besteleniyor 🙂

Orlandogücü mensupları ilk CN'leri sahip olacaklar. son gelen en geç mart ayında aramızda olacak, önce gidenler sonra gidenleri karşılayıp, ilk aşamada tüm ihtiyaçları karşılayacak.

azı yok, çoğu var... 🙂 🙂 siz de buyurun aileniz ile. (sanırım facebookta yazmıştınız)

• Merhaba bı sorum olcak lütfen bilenler yqrdim etsin yarın aciklandiktan sonra ds260 formunu hemen mi göndermemiz gerekiyor ayrıca göndereceğimiz mail adresini nerden bulcaz yada bize mail mi gelcek ve mailin icindemi olcak ds 260 formu yada formu biyerden indirip maile eklememi yapicaz burayı bilmiyorum bilenler yardım etsin lütfen

• İlk başvurudan bu yana benimde hedefim Orlando. Özellikle Adanalılar için ideal 😃

• @Ping-PONG yok denemekte fayda var. Kesinlikle keşif ve tecrübeleri destekleriyorum

• @halit-gedik bir mail adresine yollamıyorsunuz, online olarak doldurup, gönderiyorsunuz.
    hemen mi? hem evet hem hayır. yanlış yapmayıp, eksiksiz gönderebileceğiniz ilk zamanda gönderilmesi doğru. yani acele etmeyin ama çok da beklemeyin

Dv2023 ilk kazananı belli oldu hayırlı olsun 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |