Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Cycraft hadi inşallah 🙂

• Önceki senelerde epey muhabbet eden var, bu yıl herkes totemci sanırım, çıkınca yazacak diye tahmin ediyorum. Eğer DV2023 ü kazanamazsanız başka yolları deneyin(Resmi) ve hiç vakit kaybetmeyin. Doların arttığı hergün bütün yollar imkansıza doğru gidiyor. Geçen yıl kazanamayıp keşke turist vizesine başvursaydım diyen bir sürü kişi var. Artık hayal kurmayı bırakıp somut adımlar atmak şart. Tabiki bu yazdıklarım imkanı olan insanlar için

• Yasaklı

@ckaragoz31, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar muvazzaf subayım bizim yurtdışına çıkarken izin almamız gerekmekte ve biz sözleşmeli olmadığımız için istifa edemiyoruz kendimizi attırmamız lazım o da 6 ayda çok zor

1)Öncelikle 1.sorum elimde greencard pasaport olduğu takdirde gümrük memurunun beni geri gönderme ihtimali nedir
    2)İkinci sorum konsolosluk diğer mali idari ve sağlık şartlarımı karşılasam bile bu zorunlu hizmetimi sorun sayacak mı?

Eğer birileri yeterli açıklamayı yapmaz/yapamaz ise ben görüşümü paylaşırım dostum seninle. Biraz bekleyelim belki net bilgisi olan birisi vardır.

• son 3 gün ,hayal kurmaya ve TOTEM e devam
    günlük dozumuzu alalım 🙂

• @Ping-PONG dostum inan ne dediğinden birşey anlamadım kendini daha net ifade edermisin benim araştırmalarım sonucu bir sorun olmadığı yönünde ama yinede sitede emsal varsa görür yazar diye düşündüm
    sanırım senin bu konuda bilgin yok olmasa bile yanlış yönlendirmemek lazım

• Herkesin Ramazan bayramını tebrik ederim, herşey gönlünüzce olsun inşallah.

• @XMAN66 cocuklugumun sarkisi 😃 gitari sol elle calmasi na ne demeli 😂 totemimiz o olsun

• ⭐⭐⭐

Selamlar arkadaşlar 🙋🏻♀️ Bayram telaşı foruma bakamadım, iyi de olmuş 2 gün su gibi geçti. Kaldı 3 gün ama niyeyse ilk zamanlara nazaran sanki çıkmayacakmış gibi hissetmeye başladım. Sonuç belli olsun da hemen turist vizesine başvuralım diye bekliyorum sanki 😅
    Bu arada çekiliş günü planlarınız nedir? YouTube’da sonuç anı videolarını izledikçe acaba biz de mi kayıt alsak dedim. Umarım biz de ‘Vallahi selected’ diyenlerden okuruz 🙏🏻

• @dytmelek yahu şöyle şeyler yazmayın. Pozitif şeyler yazın sürekli, 40 kere de tekrarlayın ki öyle olsun. 😂 Pozitif mesaj gönder pozitif sonuç gelsin, sonuç GC Pozitif 🙂

Dipnot : ben de 2 uç kısımda yoğun hisler yaşıyorum. Bikaç saat kesin çıkacak modunda, bikaç saat hiç olmayacak modundayım.

• @madmizah pozitif dusunursen kendini gerceklestirir dusuncesine bende katiliyorum ama cikmadigi senaryoda yipratici olabilir bu durum... hazirlik lzm

• ⭐⭐⭐

@madmizah, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek yahu şöyle şeyler yazmayın. Pozitif şeyler yazın sürekli, 40 kere de tekrarlayın ki öyle olsun. 😂 Pozitif mesaj gönder pozitif sonuç gelsin, sonuç GC Pozitif 🙂

Dipnot : ben de 2 uç kısımda yoğun hisler yaşıyorum. Bikaç saat kesin çıkacak modunda, bikaç saat hiç olmayacak modundayım.

Evet haklısınız, aslında ben de hep pozitif düşünürüm ama bu sefer kesin olacak diyerek kendimi kaptırmak istemiyorum galiba😂 Şansıma da çok güvenirim aslında, başlarda kesin ilk senesinde çıkacak olanlardan olacağız derken şu son zamanlarda hüsrana uğramayalım diye bir savunma oluşturuyorum galiba. Ama haklısınız iyi düşünelim iyi olsun 🙏🏻

• Mayısın 7 sinde yeşilkartforum discord kanalında görüşmek üzere.

• Herkese merhaba 😊DS260 formunda çocukların bilgilerini girerken pasaport no istemediğini gördüm.Formu gönderdikten sonra çıkarabiliriz pasaportları yani sorun yok değil mi?(forumdaki ds260 videosunda)Bir de bilgisi olan varmidir bilmiyorum ama şansımı denemek istedim.Cocuklarin velayeti bnde olduğu halde babalarının "anneleriyle amerikaya gitmelerine ve orada yaşamalarına izin veriyorum" gibi bi evrak hazırlatması gerekiyor mu?

• @celica @dytmelek dediğiniz gibi kendimizi kaptırmayıp tüm sonuçlara hazır olmak gerek. Ama çıkma düşüncesine kendini kaptırmak da çok güzel hissettiriyor be 😃

• @madmizah, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek yahu şöyle şeyler yazmayın. Pozitif şeyler yazın sürekli, 40 kere de tekrarlayın ki öyle olsun. 😂 Pozitif mesaj gönder pozitif sonuç gelsin, sonuç GC Pozitif 🙂

Aynı pozitifliği forumda bin kişi yaşıyor, ama 3-4 kişiye çıkıyor, önceki senelere baktım çoğunluğunu okudum, genelde kazandıktan sonra 150-200 insan foruma üye oluyor 🤠🤠 forumun eski müdavimlerinden hiç ses yok, en üzücü olanı çıkmadığını kabullenmek

• @Tugba54, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhaba 😊DS260 formunda çocukların bilgilerini girerken pasaport no istemediğini gördüm.Formu gönderdikten sonra çıkarabiliriz pasaportları yani sorun yok değil mi?(forumdaki ds260 videosunda)Bir de bilgisi olan varmidir bilmiyorum ama şansımı denemek istedim.Cocuklarin velayeti bnde olduğu halde babalarının "anneleriyle amerikaya gitmelerine ve orada yaşamalarına izin veriyorum" gibi bi evrak hazırlatması gerekiyor mu?

Hocam Dv2022 başlığında sorun bence bu soruyu. Çünkü biz yani burda muhabbet edenler hiç doldurmadık ds260 🙂🙂

• @OrlandoGücü haydaaaa, neyse 7 mayıs 2022 saat 18:00'de hesap sil yapayım bari. Çıkarsa tekrar kayıt olurum saat 20:00 civarı (kendime geldikten sonra :D), bana totem olur. Çıkmazsa bir süre buraya girip de moralimi daha da bozmam

• ⭐⭐

@Tugba54 3 yıl önce greencard kazanan bir tanıdığım eski eşinden velayeti kendisinde olmasına rağmen izin belgesi alamadığı için gidemediler. Yinede @crazycells biliyordur doğrusunu, size yanıt verebilir.

• Heyecandan zaman geçmiyor başka şeylerle ilgileneyim diyorum ama dönüp dolaşıp burada buluyorum kendimi 🙂

• Sosyete pazarından 30 liraya aldığım çakma nike sırt çantam, kulaklığımda mehter marşı ile sarı zarfı uzatıyordum.. ne güzel rüyaydı beee.. 🫣🫣🗽

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |