Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@gariban istediğim hayat abd de ya onda problem yok gerisi meçhul 😃

• @moira merhaba, biz de 2019 da turist vizesi almıştık. 3 kişi için o formu doldurmanın stresi hala aklımda 🙂 kaydede kaydede ilerlemiştik. Bir kaç kere de başa dönmüştük. acaba greencard çıkınca doldurulacak form ile turist vizesi alırken doldurulan form benzer midir? O da çok teferruatlıydı çünkü. Bilen birileri vardır belki…

• 1 Mayıs İşçinin, Emekçinin Bayramı kutlu olsun.

• @agb_48, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@moira merhaba, biz de 2019 da turist vizesi almıştık. 3 kişi için o formu doldurmanın stresi hala aklımda 🙂 kaydede kaydede ilerlemiştik. Bir kaç kere de başa dönmüştük. acaba greencard çıkınca doldurulacak form ile turist vizesi alırken doldurulan form benzer midir? O da çok teferruatlıydı çünkü. Bilen birileri vardır belki…

@ayvalik10 kardeşimiz video yayınlayacak nasıl doldurulur anlatacak ve örnek ds260 yayınlayacak. Merak etmeyin yardımcı olan çok olur

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Zelene @bidünya valla her sene çıkacakmış gibiydi de bu yıl hiç aklıma bile düşmüyor belki de canım sıkkın diye böyle düşünüyorum.

Kırıkkale sarmadı mı

• @this-time89, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şu anda mülakatların gidiş hızındaki yavaşlığa bakarsak 25 bin üzeri riskli gibi olacak sanki. Ne dersiniz bu konu hakkında daha derin bilgisi olanlar?

Konuşmak için erken ama şu konuda bir tahmini olan var mı?

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya Kırıkkale sardı onda sıkıntı yokta ne bilim abla ya bir zalımın peşine düştük koşturuyor arkasında 😃

• ⭐⭐⭐

@Durcan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE
    Sen onu dert ediyorsun.
    Ben her şeyi yazdım. Ben ve bütün aile uyelerimin soyadı bölümünde kaydet i tıkladığımda YUNUS yazdığını gördüm. Soyadima benzeyen tek harf y 😀

Eğer bu yazdığın yukarıdaki gönderi içinse bak aşağıda @Ping-PONG cevap yazmış.
    Eğer başka bir şeyden bahsediyorsan anlamadım valla, özür 😥

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@mhgulseren, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba herkese bir sorum olacak benim ismim Mahmut Hüdai GÜLSEREN, başvuruda bilgisayar otomatik Türkçeye cevirmis ismimi ve GÜLSEREN MAHMUT HUDAI diye gitmis ismim acaba sorun olur mu? Sadece soyadımda bir harf Türkçe karakter ile yazılmış

Bilgisayar türkçe ye çevirip göndermemiş. Türkçe gönderemezdiniz zaten forumu. Sonrasında size türkçe göstermiş explorer. İngilizce olarak info dönünce sayfa soyisminizi ilk önce göstermiş.

Yani hiç bir problem yok. 😉

• ⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐

Muffin ime dokunma 😃

• 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günümüz kutlu olsun. 💪

• Degerli forum ailem,
    Hepinize gunaydin ve guzel haftasonlari.Yaklasik 10 gundur tatli bir is yogunlugunun icerisinde oldugumdan oturu forumdan uzak kaldim ve bunu direk toteme yani 8 mayis sabahina baglamaya karar verdim 🙂
    Umarim iyisinizdir,problem sikintiniz yoktur?

Simdiden ailenizin ve sizlerin seker bayramini tebrik eder nice bayramlarida sevdiklerinizle bir arada gecirmenizi temenni ederim.

🍬🍬🍬🍭🍭🍭🍬🍬🍬

• @this-time89, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@this-time89, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şu anda mülakatların gidiş hızındaki yavaşlığa bakarsak 25 bin üzeri riskli gibi olacak sanki. Ne dersiniz bu konu hakkında daha derin bilgisi olanlar?

Konuşmak için erken ama şu konuda bir tahmini olan var mı?

Bu sene EU kazananlarında en yüksek CN 27000 diye okudum, eğer konsolosluk şuan çalıştığı gibi çalışmaya devam ederse çok da düşük CN olanlar için bile risk oluşabilir diye düşünüyorum. Bu sene her zamankinden daha farklı bir yöntem izliyorlar yüksek CN olanlar düşük CN olanlardan daha önce mülakat aldı mesela. Yine de bunlar benim okuduklarımdan çıkardığım şeyler. Konsolosluk Martta yaptığı gibi yüksek sayıda mülakat verirse o durumda yüksek rakamlar bile vize alabilir. Ama tabi gelecek sene durum nasıl olur bilemem, yorumum bu sene için geçerli.
    7 mayısta sonuçlar açıklandığında eğer kazanmış olursam 10bin altı olmasını dilerim tabiki 😬

• ⭐⭐⭐

@bidünya Kırıkkale sardı onda sıkıntı yokta ne bilim abla ya bir zalımın peşine düştük koşturuyor arkasında 😃

Anaaa love işleri diyorsun yani Ekrem 😄ne diyelim hayırlı olsun o zaman olsun ama zor olan güzeldir uğraşıver azıcık sende🤗

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya ben uğraşıyorum onda sıkıntı yok 😃 çok tuhaf bir durumdayım derken anlamıyorum 😃

• ⭐⭐⭐

Eyvah eyvah. Geçmiş olsun 😂

7 Mayıs'dan sonra kim kaçar kim kovalar belli olmaz. En kötü Tampa'dan el sallarsın 😎

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE annemde diyor ki boş ver olmazsa latinolar var 😃

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE annemde diyor ki boş ver olmazsa latinolar var 😃

Hahahaha aynısını diyecektim he fethiyelilerin bir lafı var bayılırım "olur gider, olur gider" olmazsa latinolara bakarız😂

• ⭐⭐⭐⭐

• Selam herkese bugün nasılsınız 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |