Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@OrlandoGücü geçen günkü sizin kötü haberiniz sonrası az önce ilkokuldan beri devam eden arkadaşlığımızın olduğu çok sevdiğim bir arkadaşımın, dün geceki Pençe-Kaplan operasyonunda şehit olduğu haberini aldım.

Birkaç saat sonra cenazesini kaldıracağız. Hayatın ne kadar ucuz olduğunu bir kez daha anladım bugün.

Arkadaşımın hayali bir gün şehit olmaktı ve gerçekten de oldu. Hayaliniz neyse peşini bırakmayın, hayat çok kısa.

Allah geride kalanlara sabır versin. Söz ölüm olunca yazacak / çizecek pek bir şey kalmıyor.

• ⭐⭐

@sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Cihangir-Namlı Fazla atar... diye devam eden bir söz vardır, şimdi anmak istemiyorum fakat sözlerinize ithafen birkaç şey söylemek istiyorum. Öncelikle bulunduğunuz yer bir "sohbet" sekmesi, soru-cevap alanı değil bu bir. Burada insanlar sohbet ediyorlar, şakalaşıyorlar dolayısıyla espri ile karşılaşmanız ekstrem bir şey değil ki söz konusu espri iğneleyici veya ağır bir şey de değil. Ciddiyet arıyor olabilirsiniz, kusura bakmayın fakat burası devlet dairesi değil, biz de burada size hizmet etmekle yükümlü memurlar değiliz. Sorularınıza direkt cevap bulmak istiyorsanız danışmanız gereken yer bu forum değil bir göçmenlik ajansıdır. Hem insanların zamanlarını çalıp, sorularına cevap bulup üstüne insanları böyle ukala bir üslupla azarlamaya çalışan insanların bu forumda yeri yoktur haberiniz olsun. Haddinizi biliniz, teşekkürler.

Ya onlar konuştu anlaştı siz de bu kadar tepkili olmayın göze göze dişe diş yapıyorsunuz. Bu beklenti hali sinirlerimizi mi bozdu ne oldu?

• ⭐⭐

7 gün sonra ben. Bu videoyu çok seviyorum ya müthiş bir atmosferi var.

• @Yahya-Öztürk Evet kesinlikle şuan forumdan çıkamıyorum bile 😃

• @abrakadabra başınız sağ olsun, aileye ve size sabırlar dilerim...

• @abrakadabra başınız sağ olsun denicek söz bile yok aslında. Sabır dilerim. Gerçekten ölüm yokmuşcasına yaşıyoruz büyük bir yanılgıyla

• ⭐⭐

Çok sağ olun arkadaşlar, dostlar sağ olsun. Sonuçlar açıklanana kadar 2 kötü haber geldi forumdan, benim pek bir iştahım kalmadı açıkçası sonuçlar için. Umarım herkesin yüzü biraz da olsa güler haftaya bugün.

• @Ping-PONG Kadayıf bir yaşam biçimi tarzıdır.
    7 gün sonra kadayıf mesajınızı bekliyciğim 💅😀

• @abrakadabra başınız sağolsun Allah sabır versin çok kötü bir acı maalesef

• @abrakadabra başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin tüm sevenlerine sabır versin...

• @abrakadabra Allah kalanlara sabır versin😔. Sizin de, ailesinin de başı sağolsun.

Bu sohbet odası çok yaşanmışlıklar gördü inşallah bundan sonrası hep güzel ve hayırlı haberler olur.

• @abrakadabra Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabırlar versin inşallah. Mübarek günlerde şehitlik mertebesine erişti. Başınız sağolsun

• Herkese merhabalar, son haftaya girince ilk iletimi yazarım demiştim geldim bakalım. Erkek arkadaşım çekilişe katıldı, ben başvuramamıştım. İlk seferde kazanma umuduyla doluyum. Hayırlısı tabii ki. Herkese bol şans diliyorum. 7 gün sonra imzama güzel bir case number eklemek dileğiyle 😃

• Eskiden beklerken bir umut vardı içimde artık alıştım herhalde bir şey çıkmayacağını biliyorum galiba.. 😃

• @birisi ben 15 yılımı doldurdum 2008 önce başladım yani emekli olabiliyormuyum..😁

• @abrakadabra başınız sagolsun diycek hiç birsey bulamıyorum sözler kelimeler tükeniyor bu durumda Allah sabırlar versin.

• Bu ileti silindi!

• @abrakadabra aman Allahım. Başınız sağ olsun, şehidimizin ruhu şad olsun 😢🙏

• @flz evet ama 61 yaşını doldurunca emekli olabilirsiniz. Burada şunu belirteyim şayet GC çıkarsa ve istifa ederseniz 61 yaşına kadar TR'de sağlık güvenceniz (SGK üzerinden) olmaz, emeklilik için ayrıca prim ödemek zorunda da olmazsınız.
    Anlatabildim mi bilmiyorum, pek ifade edemedim gibi geldi ama artık kusura bakmayım.
    2008 yılı çalışanlar için çok büyük değişim içerir ve bir çok çalışan bunu bilmiyor. Çalışanlar ve emeklilerin bir çok hakkı bu yasa ile alınmış ve hak kaybına uğranmıştır.

• HERKESE SELAMLAR VE BOL ŞANSLAR ...
    DV2023-WAİTİNG

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |