Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Cihangir-Namlı burası sohbet odası kazanırsanız size ciddi cevaplar alabileceğiniz ve bilgi akışının sürekliliğini sağlamak amacıyla sohbet programlarında gruplar oluşturulacak. Burası sonuç bekleyenlerin hatta belkide yıllardır bekleyenlerin sohbet için buluştuğu bir yer. Bazılarımız şahsen birbirimizi tanımasak da yıllardır sohbet etmekteyiz. Emin olun kimsenin art niyeti yok. Siz yine de benim gibi düşünmek zorunda değilsiniz, iletinin altında 3 noktaya basarak bu iletiyi veya bu kullanıcıyı şikayet diyerek adminlere rahatsızlığınızı belirtebilirsiniz. Umarım hayal ettiğiniz umutlarınız gerçek olur.

• Yasaklı

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG chicago mu bee 😂

O da olur. Bana uyar. Ama kuzeyliler müzikten anlamaz. Ben genel olarak kuzeyci de olsam ömrümün bir dönemi mi Louisiana da geçirmek isterim. 🙃

• Evet arkadaşlar bende DV 2023 başvurusu yapanlardan biriyim herkes hakkında hayırlısı neyse o olsun böyle bir forum olduğunu bugün öğrenip kayıt yaptım ve buda ilk mesajım 🙂 herkese tekrardan başarılar umarım sen kazanırsın.

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG ahahaha hadi be ordan çook tanıdıklarıma hissedemiyorum onlara ve kendime sadece çıkar inş temennisi 😂

Ahsen hanım bizim de 4. Başvurumuz foruma arada yazsam da okuyoruz ☺️ Temiz bir enerjiniz var. Tebrik ederim. Bizde aklınızda olalım ☺

• Herkese günaydın, mutlu haftasonları. Son düzlükte heyecan iyice artmışken ben de merak ediyorum gittiğiniz zaman hayalinizde yapmak istediğiniz bir iş var mı? İlk başlarda hepimiz düzenimizi kurana kadar bir sürü şey yapacağız ben hayallerinizi merak ediyorum ilginç şeyler çıkabilir 😁
    Ben başlayayım, mühendislikten sonra 2.mesleğim pastacılık. Pandemiden önce küçük, tatlı bir atölyem vardı. En büyük hayallerimden biri küçük işletmemle Sugar Rush, Bake Squad gibi programlardan birine katılmak ve GC ile gelip nasıl hayallerimi gerçekleştirdiğimi falan söylemek 😂

• Yasaklı

@Ping-PONG ahahaha benim kızım dediğin gibi herkese gülücük öpücük boncuk dağıtma hali gördüğü herkese abiiiiğ diye gidip sarılıyor çocuk sıcak kanlı ama bende korkuyorum içten içe yauv memleket mülteci kampına döndü yavrumun başına bi iş gelir mi bu yüzden diye o abiiğğ dediği an göz kulak ne varsa bütün duyu organlarını açıyorum

Benim çocuğum olsa keşfetmesini ve özgür yetişmesi için elimden geleni yaparım ama birilerinin zarar verme ihtimalini düşünmek bile aklımı kaçırttırır. Katil olurum sanırım. 🙃

Çok insancıl, kalp kırmaktan bile korkan kötü hisseden duygusal bir insanım. Ama çocuklara zarar veren hayvanlardan birini elime versinler tırnaklarımla parçalaya parçalaya öldürür zerre vicdan azabı çekmem.

Ağlamayı beceremem normalde bizi ağlamak zayıflıktır hissiyatı ile büyüttüler ama 33 yaşına girdim hala bir tek şehit haberleri ve çocuklar olduğu zaman konu tutamam kendimi.

Çocuklarla oynarken yerlerde yuvarlanan bıcı bıcı yapan koca adamlar vardırya onlardanım. 😂
    Bırak kim ne deri etrafımı görmem bile çocuklarla oynarken 😂

• Yasaklı

@Cihangir-Namlı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE bu espriler size ne kazandırıyor? Beni nerden tanıyorsunuz da, sorumun altına milletin güleceğini sandığınız prim kasmaya çalışan yorum yapıyorsunuz? Ben bu foruma konular hakkında bilgi almak ve sorulan sorulara(biliyorsam) cevap vermek için giriyorum. Size de tavsiyem öyle tanımadığınız insanların sorularına falan espri yapıp prim kasmak isterseniz ekşi sözlük var. Buraları meşgul etmeyin. Çünkü bir sürü bilmeyen ve soru cevap arayan insan bu siteye geliyor.

Biraz sert olmamış mı?
    Çok sade ve kötü anlaşılacak en ufak bir yönü olmayan basit bir espri.
    Biz de bilelim tavrınızın bu olduğunu, iyi oldu tepkiniz.
    Çeşitli tiplerden, çeşitli makamlardan, çeşitli karakterlerden insanlar var burada ama hepimiz olabildiğince mütevazi karışılıyoruz herşeyi. Bence kötü bir anında olduğunuz için duygusal davranmışsınız.

İyi forumlar…

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG blues diyince chigaco değil mi ya 🥺 ay bilemedim galiba ahaha

• ⭐⭐⭐

@denizergün selamlarr sizede iyi hafta sonları dilerim 🙂 bende dükkan açıcam adı bilemm hazır “m a d r e”

• Yasaklı

@Ping-PONG blues diyince chigaco değil mi ya 🥺 ay bilemedim galiba ahaha

Beyaz - Siyah ayrımı yapıyorum pozitif yönde. Ben blues diyince siyahi sesi daha çok seviyorum. 😂

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Cihangir-Namlı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba
    Eşim ve ben 2 başvuru yaptık. İkimize de çıkarsa nasıl bir yol izlemeliyiz?

Kullanılmayan kazanılmış hakkı, kazanamamış bir arkadaşa verebilirsiniz...

Hehe. Cevabı arkadaş vermiş zaten. ( @bidünya "mantıklı olan cn numarası düşük olan kişi üzerinden süreci devam ettirmeniz" ) Ben öyle geyik olsun diye şeettim. 😊

Alıştım sanırım senin profilin fotonu görünce pozitif bir duygu oluyor bende ama esprilerin hiç çekilmiyor. 😂

@hadi-BE Bu yorumumdan dolayı özür dilerim. Ben de espri ile karşılık vermek istemiştim. Gerçek anlamda bir rahatsızlığım olduğundan felan değil. Forumdaki sıcak kanlı arkadaşlardan birisi olduğunu düşünürüm.
    Bana istediğin gibi takılabilirsin 😂

• @ahsenaydgdu yaaa ne güzel İspanyolca anne demekti galiba başka bir anlamı da olabilir tabi ama kulağa çok hoş geliyor 😊

• ⭐⭐⭐

Mutlu haftasonları arkadaşlar🙋🏻♀️ Son 7 gün🙏🏻 Az önce geçen yılın bekleme odasına baktım ve forumdan ne kadar az kişiye çıktığını görünce yine bir korku başladı 😬 Hatta bu yıl burada yazan arkadaşları orada görmek biraz da üzdü. Allahım bizi DV2024 sohbet odasının müdavimi yapma, çok çok amin 🥺🙏🏻

• @Atlantis00 İşte, kendim gibi olayı tamamen duyguları ile yaşayan ve heyecanından kalbi ağzından çıkacak gibi olan birisi daha 🙂

Çok güzel dilekler, umarım hepimiz için geçerli olur. Benim de ilk hayalim ABD'nin o uzun otoyollarında şuursuzca ve hedefsizce ama özgür bir yolculuğa çıkmak. Artık yol nereye götürürse 🙂

• @Hopasej Yol nereye götürürse. Olay tam olarak bu 🙂

• Biraz hesap kitap yapalım kafalar meşgul olsun 🙂

• Arkadaşlar devlet memuru olan varmi aramizda green card çıkınca nasil bir yol izlemeyi düşünüyorsunuz..

• ⭐⭐⭐⭐

@flz vizeyi alana kadar çalışacağım sonra istifa vizeyi alır almaz.

• @Rhonster 1 yıl ücretsiz izin falan almayı düşünmuyorsunuz yani ücretsiz izin alsak vize sürecimiz etkilermi

• ⭐⭐

@flz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar devlet memuru olan varmi aramizda green card çıkınca nasil bir yol izlemeyi düşünüyorsunuz..

Evet devlet memuruyum çıkarsa 1 yıl ücretsiz izin sonra istifa ederim. @denizci10 da devlette ve teknik hizmetlerdeydi yani durumu iyiydi gene de greencard olmasa da başka yolları denemekte. Sanırım sizde devlet memursunuz, kaç yıldır memursunuz benim 11 olacak emin olun hiç tadı kalmadı eskisi gibi değil.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |