Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Son 3 gündür içim içimi yiyor. Asla heyecan yapmayacağım, büyük umutlara kapılmayacağım diyordum ama ister istemez hayal kuruyor insan. Greencard kazandığımız da kimse bize Amerikan rüyası sunmayacak altın tepside. Hatta ilk 1-2 yıl şu anki yaşantımdan daha zorlu geçecek belki de. Fakat 7 Mayıs'ta inşallah Allah hepimize hayırlısıyla kazanmayı nasip etsin bu çekilişi. 18 ya da 50 her yaştan insanın farklı farklı hayalleri ve hedefleri var. Benim hayalim de Santa Monica'da gün batımını izlemek. Route 66 turuna çıkmak ve daha birçok şey. İnşallah hepimiz bu hayallerimizi gerçekleştireceğiz. Eylül ayından beri bu forumda gerek fotoğraf gerekse diğer konular hakkında birçok insanın çok fazla yardımı dokundu bana. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. İnşallah 7 Mayıs'ta kazandık sevinciyle burada tekrar buluşuruz. 🙂

• Kazanamazsam profesyonel olarak atlatmam gerekiyo olayı berbat bi olay

• Yoğun bir hafta geçirdim, maşallah ne yazmışsınız 😃 ellerinize sağlık. Okuya okuya gözlerim şaşı da olsa bol bol güldüm sayenizde, en çok ta "sesli güldüm" inception larına

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG chicago mu bee 😂

• ⭐⭐⭐

@halit-gedik hoşgeldin halit kardeş sanırım sana çıkıcak 😂

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG ahahaha benim kızım dediğin gibi herkese gülücük öpücük boncuk dağıtma hali gördüğü herkese abiiiiğ diye gidip sarılıyor çocuk sıcak kanlı ama bende korkuyorum içten içe yauv memleket mülteci kampına döndü yavrumun başına bi iş gelir mi bu yüzden diye o abiiğğ dediği an göz kulak ne varsa bütün duyu organlarını açıyorum

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Son 3 gündür içim içimi yiyor. Asla heyecan yapmayacağım, büyük umutlara kapılmayacağım diyordum ama ister istemez hayal kuruyor insan. Greencard kazandığımız da kimse bize Amerikan rüyası sunmayacak altın tepside. Hatta ilk 1-2 yıl şu anki yaşantımdan daha zorlu geçecek belki de. Fakat 7 Mayıs'ta inşallah Allah hepimize hayırlısıyla kazanmayı nasip etsin bu çekilişi. 18 ya da 50 her yaştan insanın farklı farklı hayalleri ve hedefleri var. Benim hayalim de Santa Monica'da gün batımını izlemek. Route 66 turuna çıkmak ve daha birçok şey. İnşallah hepimiz bu hayallerimizi gerçekleştireceğiz. Eylül ayından beri bu forumda gerek fotoğraf gerekse diğer konular hakkında birçok insanın çok fazla yardımı dokundu bana. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. İnşallah 7 Mayıs'ta kazandık sevinciyle burada tekrar buluşuruz. 🙂

route 66 damarıma bastınız hocam, harley davidson alıp amerikayı keşfetmek..

• Diyelim ki cıktı, daha başvuru yapmadım ama aklıma geldikçe soruyorum işte, eşim ve ben gittim. Ailemin bir süre sonra turist vizesi ile gelebilmesi için gereklilikler değişiyor mu mesela parası yok ama ben oradayım. Ya da başvuru yaptılar bu onlara şüphe ile yaklaşıma mı sebep oluyor normalde alabilecekse bile zora mı giriyor gider geri dönmezsiniz diye kuşku duyuluyor mu? Ya da aynı şekilde kardeşim WAT programına başvuruyor bu zora mı giriyor? Bilgisi olan var mi?

• Gece gece sahur yaparken bi anda ya çıkarsa diye dusunup dusunup duruyorum insan kafayı yiyor diyorsun neden çıkmasinki diye umarim bunun gibi dusunen herkeze cikar

• @justozkan sizinle aynı istekteyim hocam.
    3013ae75-2eed-4320-8141-cb29ed8d3638-image.png
    şu canavarla tura çıkmak çok keyifli olur

• @Bir-öykün-Olsun Evet Hagb Alsanız Bile Siciliniz Temiz Görünüyor Çünkü Bir Hüküm Almamış Oluyorsunuz. Fakat Aynı Suçu 5 Yıl İçinde Bir Kere Daha İşlerseniz Kesin Hüküm Alırsınız Ve Siciliniz Bozulur. Dolayısı İle Sorunuzun Cevabı EVET , E-DEVLET,ten ALDIĞINIZ SABIKA KAYDI YETERLİ OLACAKTIR.

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şurada iki tene ağlayacaktım bırakmadınız, ben yazılanları okumaya devam 🙋♀😀

7 gün bekleyin o zaman. Bana çıkıcak ve bütün foruma makaron partisi vericem. Ağzınız tatlansın fukaralar. @gariban sana bir kutu 😂

Yok almayayım ama teklif için teşekkürler, eski bir komşum pastaneciydi, bende magnolia severdim o bana bu tatlıları pisirmediklerini söyledi yoksa bu kadar tatlı nasıl yetişsin dedi çığ malzemeye kimyasal ekliyorlar galiba. Asla pastanelere guvenmiyorum.

• Şu an asteğmen olarak askerdeyim, kazanırsam mülakat vb olaylarını nasıl çözerim hiç bilmiyorum.

• ⭐⭐

@RTW gunaydin komutanim! insallah kazanirsiniz

• @rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@karya48, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çok az kaldı 7 mayıs akşamını düşünmek bile strese girmeme sebep oluyor. Bu sene tahminde bulunan sana çıkar hissediyorum dicek kimse yokmu birbirine 😂

Ay benim de ihtiyacım var, lütfen biri benim de kazanacağımı söyleyebilir mi? 🥳
    Nolur

Sizede çıkacak

• @flz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rupica 🤣🤣benimde benimde🤣🤣

Sizede çıkacak

• Forumun 1. Kuralı bütün totemcilere yardımcı olun
    😅😅😂😂😅😅

• @justozkan Ah inşallah bir çıksa şu greencard. Koca kıtada güzelim araba ve motorlarla keşfedecek yüzlerce şey var

• @hadi-BE bu espriler size ne kazandırıyor? Beni nerden tanıyorsunuz da, sorumun altına milletin güleceğini sandığınız prim kasmaya çalışan yorum yapıyorsunuz? Ben bu foruma konular hakkında bilgi almak ve sorulan sorulara(biliyorsam) cevap vermek için giriyorum. Size de tavsiyem öyle tanımadığınız insanların sorularına falan espri yapıp prim kasmak isterseniz ekşi sözlük var. Buraları meşgul etmeyin. Çünkü bir sürü bilmeyen ve soru cevap arayan insan bu siteye geliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |