Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@TughanTug, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@TughanTug, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@adgercu Fifa almadım bu yıl. Hem fahiş fiyatlardan hemde oyundaki bug 'a girmesi vs. vs. Fifa21 oynuyorum PS4 te.. eskisi gibi değil tabi

Son birkaç senenin en iyi oyunu da bu seneki oyundu şansına. 6-7 senedir her sene alıyorum. Mekanikler bu sene iyi yönde çok geliştirilmiş Fifa22'de ve buglar oldukça azaltılmış. 2 senedir ilk defa 22 den zevk aldım oynarken. 20 ve 21 oynanış mekaniği olarak aşırı kötüydü bence.
    Pc'den oynuyorum, 400 küsür liraya almıştım Ekim gibi ilk çıktığında, pahalı olması konusuna katılıyorum sonuna kadar 😃

Artık gelecek yıl USA da oynarız...

Oynamaz mıyız... sıfır gecikme mis gibi. Asıl keyfi o zaman çıkacak...
    Zaten 50-60$dan satışa çıkıyor, bedava 😃

Oynamazsak ayıp etmiş oluruz 🙂
    Bak şimdi 50-60 birim deyince aklıma geldi;

Seneye, ben yaşamıyormuşum derim gibi geliyor ya hadi bakalım 😃

Valla ben uzun zamandır diyorum biz yaşamıyoruz diye ama tabi gidince daha bi farklı daha bi net söyleriz gibi geliyor bana da. Şöyle dolu dolu ve üzüntüyle değil aksine mutlulukla 😃

• Yasaklı

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

bu arada ekonomi kelimesini görünce hemen açtım ekranı dolar yine kafasına göre takılıyor

Dolar oldduğu yerde sayıyor da euro dibe doğru iniyor.
    🧐

030F6379-B08F-4DDF-A95A-8D1907DFEF69.jpeg

• Screenshot_20220426-134539_Chrome.jpg çok az bir zaman kaldı..🙏🙏

• @hadi-BE 😊😊😊inşallah annem NJ de

• Sizce DV2023 için TR den başvuru sayısı ne kadar olur?

• ⭐⭐⭐

@Emtee başvuruyu ne zaman yapmıştınz

• @oznyldrm Tamamen kendi araştırma'ma göre tahmini tamamen tabii ki 140-160 bin arasi bir başvuru olmuştur pasaport olayi geldiği için inşallah gelecek yillar icinde pasaport zorunlulugu devam eder 🙂

• ⭐⭐⭐

@bidünya dur tahmin edeyim eşin mi bu aynından bixim evde de var 😂 bazen lanet olsun kırıcam bu kafayı diyo 😂😂😂

• @oznyldrm İlk defa ciddi anlamda ülkemizden başvuruda düşüş bekliyorum. Zengin kategorisinde olan insanlar için birçok gidiş yolu var yurt dışına buna yerleşmek de dahil. Bundan dolayı Green Card başvuruları aslında çoğunlukla ekonomik olarak orta ya da ortanın biraz altı insanların başvurduğu bir şey. Ekonomik zorluklar artık orta sınıfı da çok zorladığı için elbette tamamı olmasa da eskiden başvurmuş olanların bir kısmı da dahil sırf devamında gerekli olacak ekonomik durumları karşılayamayacağını düşündüğü için başvurmadığını düşünüyorum. Bakalım haklı çıkacak mıyım.

• ⭐⭐

@this-time89 Hic sanmiyorum abi ya. Benim yasimda (17) ve civari yasitlarimin arastirmadan, parasini hazirlamadan bodoslama basvuru yaptigi bilgisi bana geliyor. Azimsanmayacak kadar cok genc nesil. Bakalim...

• @celica Evet kardeşim haklisin yani kazansada gidemiyecek bir cok insan var ama konuya şöyle de bak kardesim sonucta bu loto yani sayisal loto yu nasil oynuyorsan buda o mantikda kimseyi yargilayamazsin maalesef fakat elden gelebilecek birşey yok sonucta şans ve nasip 🙂

• @this-time89, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@oznyldrm İlk defa ciddi anlamda ülkemizden başvuruda düşüş bekliyorum. Zengin kategorisinde olan insanlar için birçok gidiş yolu var yurt dışına buna yerleşmek de dahil. Bundan dolayı Green Card başvuruları aslında çoğunlukla ekonomik olarak orta ya da ortanın biraz altı insanların başvurduğu bir şey. Ekonomik zorluklar artık orta sınıfı da çok zorladığı için elbette tamamı olmasa da eskiden başvurmuş olanların bir kısmı da dahil sırf devamında gerekli olacak ekonomik durumları karşılayamayacağını düşündüğü için başvurmadığını düşünüyorum. Bakalım haklı çıkacak mıyım.

Başvuru da bir düşüş olacağını ben de biliyorum. Benim tahminim de 100 k civarı bir başvuru olmuştur. Ama bazı insanlar bu işin tam olarak ciddiyetinin farkında değil bence. GC çıksa bile gitmeyecek insanlar illa ki olacaktır. Maddi olarak da zaten insanın kendini hazırlaması lazım. Kendi adıma ben hem maddi hem de mental olarak gayet hazırım. Yurtdışında da yaşadığım için zorlanacağımı sanmıyorum. Ayrıca kendi mesleğimin yurtdışında getirisi TR ye kıyaslanamayacak kadar iyi durumda. Linkedin vb. sitelere baktığımda da mesleğimle alakalı oldukça ilan var. Yani iş bulmakla alakalı bir sıkıntı yaşayacağımı da sanmıyorum. Bence hem çok isteyene hem de gerçekten oraya gidince başarılı olacak kişilere çıksın. Küçümsemek için söylemiyorum beni yanlış anlamayın ama geçenlerde youtube da gördüm , GC çıkan ve elinde mesleği olmayan bir arkadaş berberlik kursuna gidip berber olmuş. Bakıldığında takdir edilesi birşey. Ama kendimi youtube da gördüğüm birçok insana göre daha hazır görüyorum. Ne bileyim şafak sıkıştırdığı için saçmalıyor da olabilirim. Yanlış birşey söylediysem kusura bakmayın. Son olarak inşallah bana çıkar. 🙂

• Umarım sadece gerçekten isteyene çıkar. @oznyldrm

• @Ping-PONG O yüzden kafasına göre takılıyor diyorum 🙂 hiç euro yok hesabımda sadece dolar var o yüzden gözüm hep onda 🤭 keşke euro, pound ve altınlarım da olsaydı 😞

• Açıkçası ben kafasına göre pasaportu var ya da yok kafadan numara sallayıp çok insanın başvurduğunu düşünüyorum bunlar elenir/elenmez o kadar kapsamlı bilmiyorum çekiliş öncesi mi sonrası mı eleniyor nasıl bir sistemdir pek fikrim yok.. kısacası bir sürü gerçekten hazır olan insana çıkmayacak gibi geliyor (okuduklarıma dayanarak söylüyorum)

• Ki insan böylesine hayatını değiştirecek bir olayda başvurmadan önce bilinçli bir şekilde önünü arkasını düşünerek başvurmalı

• ⭐⭐⭐

@Tugba54, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE 😊😊😊inşallah annem NJ de

Oleey 😂😂.

Kızına kavuşmasına az kaldı 😊

• ⭐⭐

DV 2022 Bekleme Odasının 08.05.2021 tarih 19:00 dan sonraki iletilere bakıyordum ve bunu gördüm

hiç güleceğim yoktu 😁

• arkadaşlar merhaba benim de ilk başvurum ve çok heyecanlıyım ancak benim kafamda bazı soru işaretleri var başvururken böyle bir foruma hiç denk gelmemiştim maalesef.. yoksa başvurmadam sorardım.

Benim pasaportum 10 yıllık 2017 de aldım. Pasaportumu evlenmeden önceki soy ismimle aldım. 2018 de evlendim ancak pasaportumu yenilemedim ve pasaportta görünen kızlık soyismimle başvurdum. Çekiliş sonucu olumlu olursa bu bir sorun oluşturur mu ? yoksa evlilik cüzdanını beyan etmek bu sorunun çözümü için yeterli midir ?

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu gecen sene şöyle birşey olmuş
    ekran-alıntısı-resized.jpg
    yazmışsınız ve caner beye de çıkmış ☺
    bizim için içinizde ne hisler var merak ettim açıkcası

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |