Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 kesinlikle katılıyorum özellikle ağırkanlı diye tabir edilen tiplerden hiç haz etmiyorum (tamamen şahsi görüşüm yanlış anlaşılmasın) fazla tez canlıyım 🙂

• FRKnQ2GXoAAG-6M.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@marpessa

kitaba gerek yok ki

hayvanat bahçesi müdürünü nasaya koyacaksın.
    başkanın damadını da ekonomi bakanı yapacaksın.
    papazı da pentagon başına koydun mu oohhhhh misss

• ⭐⭐

bu gunlerde turk lirasinda durgunluk var gun be gun kurus kurus deger kazaniyor,ama hep oyle oluyor,kurus kurus deger kazanirken bir anda liralar olarak deger kaybediyor.500 lirtalik notlar Basilacaksa sifirlari bol olan gunlere geri gidiyoruz gibime geliyor.

• @marpessa maalesef bu daha başlangıç diyebilirim yıl sonu hedefler 16.88 civarı tabi her şey yolunda giderse extrta bizimkiler de o malum cümleyi kurarsa bilmiyorum ne olur 😕

• @sir-altan ben bu haberi 21 temmuz da 2021 de okudum ilk 500 banknotlar gelecek diye bu sene olmadı seneye gelecektir bu ve evet her geçen gün daha kötüye gidiyoruz

• Dolar tüm para birimleri karşısında değer kazanıyor. Euro/$ 1.07 ye kadar gelmiş durumda. Kimsenin birikiminin erimemesi dileğiyle...

• 300 liralik video oyununu alamiyorum. oysa 20 dolara satiyor adamlar off

• @celica İnsanın çalışmaya isteği kalmıyor. Kazandığımız paranın hiçbir alım gücü yok. İyice bunaldım artık

• @Atlantis00 al bizden de o kadar. bakalim bekleyecegiz ve calismaya devam edecegiz... belki 2023 te su herif gider de bi nebze olsun cekilir burda hayat!!!

• Dolar Bey yine bir şeyler deniyor

• Sonuçlar açıklanmasına yakın dolar yine yukarı yönlü devam ediyor 14.95 şuan şaka gibi sanırım mülakat olana kadar baya çıkacak takip ettiğim bazı kaynaklar yıl sonu hedefi 20₺ maalesef yarın açıklanacak sonuçlarla birlikte en hızlı bir şekilde dolar yapmaya başlayın arkadaşlar ileride sıkıntılar olabilir

• Green Card çıktığında şu saat itibariyle lazım olan para ( 1 kişi bekar ) en az 10 000 dolar

Türk Lirasıyla da düz 150 000 TL yapıyor ( uçak bileti , vize masrafları , Türkiye'deki genel harcamalar hariç )

Uçak bileti direk uçuş yaklaşık 1000 dolar
    Türkiyedeki vize ve diğer masraflar da 1000 dolar civarında
    Toplam : 2000 dolar .

Düz hesap Green Card çıktığında 180 000 TL civarı para lazım .

• @ertevl teomanın bir şarkı sözü ile cevap vermek isterim

Bunlar güzel günlerimiz
    Daha beter olcak her şey

yıl sonu çok daha beter olacak her şey

bir an önce kaçıp kurtulmak istiyorum şu ülkeden

• @yenihayaletadam

Aynen ben doların bu seviyede kalacağına inanmıyorum çünkü 15 tl yi geçirmemek için sürekli dolar borçlanarak dolar satıyorlar .

Borcu borçla kapatarak bu iş böyle gitmez , sene sonu inşallah 1 dolar = 20 TL yi görmeyiz .

• @ertevl 20 TL yi görüp kalırsak iyi bence 🙂

• @hedonicus

İyimser olmaya çalıştım yoksa enflasyon oranına vurunca soluğu 27 TL de alıyor 🙂

• @ertevl şimdi ya da gelecekte gitme planları olanlar, seviyesine bakmadan birikim oldukça USD alıp kenara koymalı maalesef. Ben 1 senedir bunu yaptım her şeyim hazır ama GC m yok 🙂

• @hedonicus

Lütfen yanlış anlama moral bozmak istemiyorum ancak eğer birikimlerin varsa başka vize türlerini de deneyebilirsin çünkü bu green card tamamen bizim elimizde olmayan bir piyango . Bunu bekleyerek bence bizim ömrümüzden gidiyor

• @ertevl estağfurullah kesinlikle yanlış anlamam. Zaten belirttigin gibi diğer vize türlerini deneyeceğiz, o sırada gc başvurmaya da devam. Ama e vizeleri haricinde diğerleri de yine çok kolay görünmüyor. Turist vizesi ile giriş yapıp içeride biraz duruma bakmanın iyi olacağını düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |