Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu sene şanslı kişi olursanız Mühendislik, mimarlık, doktorluk yada network vb. İşler dışında meslek olarak çalışmayı düşünen var mı ? 🗽🗽

Var, marangoz 🙋🏻♂

Bu benim de aklımın bir köşesinde.En kötü uzun vadede hobi olarak yapacağım gene yapacağım 😊

Benim baba mesleği. Babam zamanında beni yanında çalıştırırken az sövmezdim, meğerse bırak sövmeyi adamın alnından öpmek lazımmış 🙂

Ben baya bildiğin hard marangozum hocam, hobi falan değil. Bilimum mutfak dolabı, gardrop, gömme dolap, komodin, yatak odası, laminant parke zemin döşeme ne ararsan var 😃

Benim de dede, amca, baba marangozdu. Ben de küçükken yanına giderdim. İşin goygoyundaydım tabi. Bu muhabbeti daha öncede seninle mi yapmıştık? 2. yazışım çünkü bu marangozluk olayını 😁

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu sene şanslı kişi olursanız Mühendislik, mimarlık, doktorluk yada network vb. İşler dışında meslek olarak çalışmayı düşünen var mı ? 🗽🗽

Var, marangoz 🙋🏻♂

Bu benim de aklımın bir köşesinde.En kötü uzun vadede hobi olarak yapacağım gene yapacağım 😊

Sanırım bizim cinsin %80-90 kadarı hobi olarak da olsa marangozluk yapmak istiyor. Erkekleri çeken bir olay marangozluk. Garajlı bir eve kavuşabilirsek inşallah ben de düşünüyorum mutlaka.

Valla geçmişte talaş kokusuyla tanıştığımdan var. O yüzden dediğin gibi bir garajda böyle ufaktan ufaktan gene talaş kokusuna kavuşmayı diliyorum gibi. 😊

• Bugun Bozgaz köprüsünde mercedes california plakalı araçı gördüm dedim nerden çıktın sen karşıma beni 2 dakkiada ne hayaller soktun

• @fredyjones Bir gün bende Angara sokaklarında Texas plakalı Mustang'imle gezeceğim

• @fredyjones ben de sarıyerde challenger görmüştüm geçen yaz, dedim nasıl oluyor bu. Araştırmıştım sonra Abd den belli prosedürler ve bedeller karşılığı getirip kullanabiliyormuşsun aracını.

• yine rüya görmeden uyandım herkese günaydın 🙂

• ⭐⭐

Var, marangoz 🙋🏻♂

Benim baba mesleği. Babam zamanında beni yanında çalıştırırken az sövmezdim, meğerse bırak sövmeyi adamın alnından öpmek lazımmış 🙂

Ben baya bildiğin hard marangozum hocam, hobi falan değil. Bilimum mutfak dolabı, gardrop, gömme dolap, komodin, yatak odası, laminant parke zemin döşeme ne ararsan var 😃

Benim de dede, amca, baba marangozdu. Ben de küçükken yanına giderdim. İşin goygoyundaydım tabi. Bu muhabbeti daha öncede seninle mi yapmıştık? 2. yazışım çünkü bu marangozluk olayını 😁

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Var, marangoz 🙋🏻♂

Sanırım bizim cinsin %80-90 kadarı hobi olarak da olsa marangozluk yapmak istiyor. Erkekleri çeken bir olay marangozluk. Garajlı bir eve kavuşabilirsek inşallah ben de düşünüyorum mutlaka.

Valla geçmişte talaş kokusuyla tanıştığımdan var. O yüzden dediğin gibi bir garajda böyle ufaktan ufaktan gene talaş kokusuna kavuşmayı diliyorum gibi. 😊

Konuşmuş olabiliriz, doğrudur 😃
    Bir gitsek de artık laftan çok icraat yapsak keşke.

• ⭐⭐

images (1) (7).jpeg

Günaydın.

• @uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hsnnzknn, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Erkand Caz Müzik, rahatlatıcı bir tarzı var, uzun yolculuklarda dinlemelik.

Ben yağmur sesi açıyorum bol fırtınalı ve gök gürültülü. Rahatlatıcı bir etkisi var.

Pluviofil kavramını bir araştırın derim 🙂

• Yaklaşık 2 hafta kalmışken son duygularımı paylaşmak istedim. Sonuç yaklaşırken içimde ne bir heyecan ne bir haydi gidiyorum durumu var. Sanırım %1-2 oranın zaten az olan şansıma göre çok daha az olduğunu bildiğimden dolayı böyle hissediyorum çünkü 10 kişilik gruplarda bile defalarca çekilmesine rağmen çekiliş kazanamama gibi bir talihim var.
    Her neyse bu duruma ilk çekilişim olduğundan dolayı açıklansın ve sonucu görüp hayatıma devam edeyim, diğer yandan bir plan veya arzu olarak beni canlı tutmaya devam etsin gözüyle bakıyorum ve ilerleyen dönemlerde de tekrarlamayı düşünüyorum.
    Tabii çıkarsa farklı konular konuşmaya başlarım orası ayrı, hayatımdaki tüm şansı kullandığımı söyleyebilirim o zaman. Her şeye rağmen enseyi karartmamak lazım ama benim tarafımda durumlar budur.
    Herkese gönlünce sonuçları görmesini diliyorum 🍀

• Ben dün işte biraz okudum burada, ekşi sözlükte, Twitter da falan gc ile ilgili bir şeyler.. Çok özür dilerim amacım kesinlikle yanlış anlaşılmak değil tamamen anlamaya çalışmak neyse kendini belki ailesini bilmiyorum geçindirebilecek parası olmayan (ilk başta yani hemen iş bulmak para kazanmak falan kolay olmayacaktır), öylesine başvuru yapıp çıksa bile gitmeyen ne çok insan var. Dil konusuna değinmiyorum çünkü ona herkesin çabalayacağını/çabaladığını düşünüyorum.

• off çok fena şafak sıkıştırıyor. atarsa 15. ben mi yaşayayım bu şafaktan sonra TR'de? çıksa da gitsek.

• Evet çıksa da gitsek artık

• Günaydınlar,
    Geliyor gelmekte olan az daha sabır arkadaşlar 🙂

• selamlar beklenen güne az kaldı kazananlar kaybedenler olacak hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun Allah herkezin gönlüne göre versin

• ⭐⭐

forumdaki en az 100 kisiye cikacak her turlu

• Arkadaşlar 15 Mayıs'ta askere gidiyorum 6 aylık, GC çekilişini kazanırsam ne yapacağım bu durumda... Yardımcı olursanız sevinirim...

• ⭐⭐

@Ege-Yildirim sıkıntı yok. çıkarsa hafta sonu izninin birinde ds260 doldurursun yeterli. kasım ayında dönüyorsun nasılsa, ilk CN'lerden biri de olsa, dönüşüne göre randevu alırsın.
    kışladan konsolosluğa, oradan ABD'ye...

• ⭐⭐

Günaydınnn ahali...
    Az kalmış yahu.
    Sucuk konusunu çözemedim, o yüzden ben vazgeçtim, gitmicem 🙂

• @SUAT-GUNAY teşekkür ederim Suat bey... Askere gittiğim yılda bu denk gelirse ilginç olur baya o yüzden ne yapabileceğimi sormak istedim. evet Kasım ayında terhis olacağım inşallah. Neyse, hedef 7 Mayıs 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ege-Yildirim ekim ayında zaten ilk mülakatlar başlıyor ki senin numaran 1000 altında olursa sıkıntı olur zaten

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |