Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Dopi26 Forumda artik eskisi gibi yardim edecek adam sayisi azalmis. bende su adnda I-130 dolduruyorum sizin eski evlilik ile sorunuza cevap vermek istedim. uscis e-devlet uzerinden alinan qr kodlu belgeleri kabul ediyor ama eski evlilinizin bittini kanitlamak icin uyap vatandas portalindan mahkeme kararinin ciktisini alip ingilizceye cevirin o yeterli. ben bi kac saat once yaptim kendiminkini:) birde ingilizce cevirileri biz kendimiz yapiyoruz gerek yok yeminli tercumanlara

• @Umutcum çok teşekkür ederim yanıtınız için, ben de nüfus kayıt örneği aldım e-devletten, orada boşanma bilgileri yazıyordu, tercüme ettirip yükledim, şimdilik sorun olmadı, umarım hızlıca sonuçlanır bekleyen herkesin süreci 🙏

• Arkadaslar herkese merhaba , I-130 u a yı bu hafta dolduracağız. Ancak benim bir sorum var bilen biri cevaplarsa cok sevinirim. Evlilik cüzdani ve benim doğum belgemi ve evlilik belgesini Formul A ve Formul B olarak alabiliyoruz nufus mudurlugunden. Aldık ve bunları cevirmenize gerek yok dedi oradaki hanım. Bu belgeleri sorunsuz olarak kullanabiliyoruz değil mi ?

• @Burak-0 Merhabalar, ben belgelerimi e-devlet üzerinden alıp kullandım. Bir sorun olmadı. Haftaya mülakata gireceğim. Sizinkinin de sorun olmayacağını düşünüyorum.

• @daphne Cok teşekkür ederim. Kafamı kurcalıyordu. Umarım mulakatınız da istediğiniz gibi geçer!

• @daphne Birde aklıma gelmişken sunuda sorayım , evlilik cüzdanının hangi sayfalarını taramamız gerekiyor? Zaten formul b yi aldık ama onunla birlikte birleştirip göndereceğim.

• @Burak-0 merhabalar, ben evlilik cüzdanında resimlerin olduğu sayfayı ve ad soyad kütük bilgilerinin olduğu diğer sayfayı tarayıp yükledim. Umarım sorunsuz halledersiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |