Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@tuucekara hiç bir şey olmaz yani parmağın gireceği kadar bir yırtıksa sorun yok. O yüzden endişe etmeyin. Eğer içinize sinmiyorsa elçiliğe fotoğrafını çekip email atıp sorabilirsiniz.
    Ama bendede yırtık vardı sorun olmuyor hiç bir şekilde

• ⭐⭐

@findiklahmacun iki doz aşı her yerde soruluyor sağlık muayenesine giderkende soruluyor ama Sinovacı kabul ediyorlar diye biliyorum emin değilim bence siz urganları arayıp bunu sorun sinovac aşını kabul edip etmediklerini. Birde sürekli her şey güncelleniyor. THY’yi arayıp. Amerika’nın girişte hangi aşıyı kabul ettiğinide sorun işinizi sağlama alın

• @emirgenco teşekkürler 🙏

• @emirgenco parmağın gireceğinden bile küçük o zaman sorun olmaz tamamdır çok sağoll ☺

• ⭐⭐

@findiklahmacun Rica ederim ne demek

• ⭐⭐

@tuucekara hiç bir sıkıntı olmaz. CD ve sağlık raporu sende kalacak amerikada havalimanında polise sadece sarı zarfı vereceksin bilgin olsun ve gitmeden önce 24 saat içinde yapılmış pcr ya da antijen testi istiyorlar bilgine ve aşı kartınıda tabi yanında götür ayrıca birde Amerika’ya giderken vukuatlı nüfus kayıt örneğini nüfus müdürlüğünden alıp götür orada lazım olacak ve bunu İngilizce tercümeli ve apostilli yaptırıp götürürsün lazım olacak

• @emirgenco ss aldım tüm söylediklerini, çok teşekkürler gerçekten bu süreçte çok çok yardımın dokundu

• Merhaba arkadaşlar kız arkadaşım ilk defa gelecek. İşlemleri orada o başlatacak. Turkiyede

Boşanma gerekçeli kararimin"yeminli tercümesini NOTER ONAYLİ ve APOSTİLLİ mi vereceğim? (Evde Apostilli örneği sadece Türkçesi var bende ing yoktu onuda tercüme ettirdim 600 TL'ye 5 evrak)
    Adli sicil belgemi adliyeden Türkçe aldım ve apostil yaptırdım bunuda çeviri yapmadan versem olur mu ?

• @benimkedimcaz adli sicil kaydını niye veriyorsunuz hocam ? O evrak lazım değil 🤷🏼♂🤷🏼♂️ K1 vizesini alırken elçiliğe veriliyor onun için de tercümeye gerek yok.

• @tuucekara Tuğçe hanım detaylarıyla tüm süreci yazmışsınız. Teşekkürlerimi sunarım. Uzunca bir süreci başarıyla atlamışsınız.
    Eşiniz ve size uzun ve sağlıklı bir hayat diliyorum.
    Tekrardan tebrikler.
    Geriye dönüp baktığınızda bekleyenler için neler söylemek istersiniz ? Tavsiyeleriniz var mı ?
    Zaman gerçekten çok hızlı geçiyor.

• Merhaba arkadaşlar kız arkadaşımla 1 yıldan fazla suredir sevgiliyiz. Birlikteliğimize dair bir sürü kanıt var onun ailesi ile irtibatım , onun benim ailem ile olan irtibatları vs ve sonunda ilk defa bir araya gelebildik bir sürü fotoğraflarımız var ailemle veya beraber vs . K1 vize sürecini başlatmak istiyoruz ama yüzük takmak icin erken olduğunu düşünüyoruz. K1 vizesini yüzük veya nişanlılık olmadan başlatabilir miyiz. Şimdiden cevap icin teşekkürler

• @ismaylishere son 2 yıl içinde yüz yüze görüşme şartını sağladığınız sürece hocam istediğiniz vakit gerekli evrakları toplayıp başvurabilirsiniz. Biz başvuru yaptığımız da ben daha evlilik teklifi bile etmemiştim 🙂 yüzükler ortada bile yoktu. hiç bir sorun olmaz merak etmeyin içiniz rahat olsun.

• Yabancı gruplarda gördüğüm kadarıyla nisan (05.04.2021) başvurulu olanlar case approved (NoA2) mesajını almışlar.

• Nisan dosyalarına bakmaya başladılar ama hala mart 2021’den kalma dosyalara da bakıyorlar. Açıkcası şu sıralar çok yavaşlar. Günde 50 dosyaya zar zor bakıyorlar.

• @ob16222 cok teşekkür ederim :)endişelenmiştim vizemizi red ederler “ neden nişan fotoğraflarınız veya yüzüklü fotoğraflariniz yok “ diye

• Ben açıkcası kendi case numaramın sonuna rakamlar ekleyip, çıkarıp o gün kaç tane başvuru kabul edilmiş diye baktım. hayli fazla 😁

• @Merve-0 Merhaba, bizim de basvurumuz 12 mart 2021 di ve hala bekliyoruz yarin tam 13 ay olacak henuz noa 2 yi alamadik:( ayni ayin dosyalarina ayni surelerde donus olmuyor sanirim martta basvurup mulakatini tamamlayan var ama bize donus olmadi...

• @pin Mart dosyasına dönüş alamadınız mı hala 😞 umarım en kısa zamanda dönüş alırsınız🙏🏻
    o zaman bizim zamanımız var Mart ayına hala dönüş yoksa Temmuz ayı benimki beklemekten başka yapılabilecek bir şey yok

• @pin Nişanlınız uscis ofisini arasın 13 ay dolduysa eğer. Dosyanız ile ilgili durumu izah etsin ve hızlandırma talep etsin, Talebinize olumlu dönüş yapacaklardır 13 ay dolduğu için.

• Merhaba nişanlım Amerika vatandaşı ve 1 mart 2022 tarihinde k1 vize başvurusu yaptık fakat 1 aydan fazla olmasına rağmen VAC ile başlayan sorgulama numaramızla baktığımızda hala vaka alındı diye bir uyarı alıyoruz buradaki yorumlara baktığımda 1 ay içerisinde noa1 diye bir şey yapılmış diğer arkadaşlarda fakat bende sadece vaka alındı diyor neredeyse 1 buçuk aydır

Benzer Başlıklar

• 2908
  • 114
  • 858
  • 50
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |