DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @adgercu şuan evde açıp tekrar okuyunca düştü jeton @SUAT-GUNAY sayesinde 🙂 İş yerindeyken kafa dolu olunca zor oldu benim için 🐣

• Varmı memleketi 35,5 olan 🤠🤠

• Merhabalar ben bu çekilişe katıldım lise terk seçeneğini seçtim ve yakında açık lise bitirdim bu çekilişte çıkar ben liseyi sonradan bitirmiş olarak ne gibi zorluklar yaşarım yada direk elenir miyim? Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum hiçbir yerde yok.

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Merhaba. Eğer bu sene kazanırsak eşimle birlikte inşallah 40 bin dolar ile gitmeyi düşünüyoruz. Aşırı sıcak konusunda vücudumuz biraz hassas. Mesleğimiz gastronomi ve mutfak sanatları. Aşırı şehir hayatı değil de doğası ile ünlü eyaletler çok daha ilgimizi çekiyor. Önerebileceğiniz eyaletler nedir acaba? Montana çok ilgimizi çekti. Washington'da aynı şekilde. Şimdiden çok teşekkür ederim

• ⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba. Eğer bu sene kazanırsak eşimle birlikte inşallah 40 bin dolar ile gitmeyi düşünüyoruz. Aşırı sıcak konusunda vücudumuz biraz hassas. Mesleğimiz gastronomi ve mutfak sanatları. Aşırı şehir hayatı değil de doğası ile ünlü eyaletler çok daha ilgimizi çekiyor. Önerebileceğiniz eyaletler nedir acaba? Montana çok ilgimizi çekti. Washington'da aynı şekilde. Şimdiden çok teşekkür ederim

Washington olabilir. Kanada sınırında. Her yeri yeşil.

• ⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@SUAT-GUNAY siz bankadaki para miktarı konusunda bilgilisiniz belli ki, benim de aklıma takılan bir soru var. Ben ve eşim kriptoya yıllardır takmış bulunmaktayız. Orada yatırımımızın 1/3 durmakta. Ekran görüntüsünü çıktılasak olur mu? Bozdurmaya gönlüm razı olmuyor.

Bizim tümü kripto da ben ufaktan kâr a geçenleri satıp tek bir coinde al satla kısa vade kazanç yapmayı planlıyorum uzun aylardır tersteyiz şuan bazılarında düze çıktık elden çıkartıyorum şuan Amerika gel dese hebele hübele kalırız temkinli olmak lazım günlük al sat da gerçekten iyi kazandırıyor riske girmemek lazım

Ben inandım bir coine yatırdım bende tersteyim acelem yok beklemedeyim $10 $20 dolar elime geçtikçe ekleme yapıyorum. Çıkmazsa da kumar oynamış olurum. Zaten ciddi bir zararım yok, diğer coinlerden de iyi kazandım sıkıntı yok. Bu coin 200x yaparsa gider amerikada direk ev alırım

• ⭐⭐

@Atlantis00 doğa için evet Montana yerinde seçim olur...

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz beni etiketlediğini görünce okudum bu gönderini, sonra da ben iki saat kafa yordum ne diyor bu adam diye 🙂
    desene yahu video olayı diye, ona bağlayana kadar neler çektim burada 🙂

• @SUAT-GUNAY kusura bakma abicim akşam akşam uğraştırdım seni 🙂 bence biz olmuşuz (Yanmış kafalar). 😨

• @gariban hangisiymiş o 🙂 baya kriptocu var burda. ben de birinde beklemedeyim hedefime gelirse en kötü dil okuludur yüksek linsanstır bir şekilde deniycem gelen parayla. en uzun süredir basvuranlardan biriyim GC ye forumda cıkmıyor dolayısıyla baska yollara basvurmaya basladım. yas 37 dil okulu veya yüksek lisans icin ömgrenci vizesinde sorun olur mu onu da bilmiyorum. Bilgisayar Mühendisi ve matematik öğretmenliği mezunuyum. sırf bilgisayarı Amerikaya gitme hayaliyle okudum. Umarım bir şekilde gidebiliriz..

• ⭐⭐

@mathematiche arkadaşın kuzeni 26 yaşında falan yeni mezun bilgisayar mühendisi home ofis web işleri yapıyormuş nerden ayarladı bilmiyorum Amerikadan devamlı web işlerini yaptığı bir firmayla anlaşmış evden hallediyor neyse 2000 dolar maaş alıyormuş Amerika'da ki firma demiş seni buraya alalım ayarlayalım, elemana tabi Türkiye de iki bin dolarla yaşamak daha cazip geliyo öyle yurtdışı hayalî de yok böyle şeyler kovalasan denk gelir mi ki senin imzayı görünce içim fena oluyor bir an önce çıkar umarım
    Coin işine gelince tamamen şans sen neyin yükselmesini istiyorsan yaz ben al sat yapayım ben satınca zirve yapıyor 😄 benim de şansım bu kadar

• @OrlandoGücü Burada 35,5’u göreceğim hiç aklıma gelmezdi. Var tabi ki😊

• @Zelene Yası biraz genc oldugundan daha kolay bulabilmiştir muhtemelen. AYnı zamanda kadrolu olarak ögretmenlik yapıyorum biraz sıkıntılı oluyor zaman ayırma durumu. 5 yıldır kriptodayım aynı seyleri ben de yasıyorum. yakın zamanda waves i cıkardım elimden 5 kat yaptı sagolsun 🙂 sattıgımda ath yapmayanını görmedim henüz. Umarım yakın zamanda cidden cok isteyenlerin yüzü güler GC sahibi olarak.

• @mathematiche ben @crazycells e yaptırdım başvuruyu kesin çıkacak nasılsa modundayım 🙂 kaçtır çıkmıyo çıksın artık 🙂

• 6 Mayıs'ta düğünüm var. Bana en iyi düğün hediyesi 7 Mayıs'ta güzel bir case Numarası ile green card çıkması ve sonrasında vizeyi alabilmek olurdu. Benim için dua 🤲🏻 ve iyi dilekler dileyin gençler 😇

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz sen asıl yarın gündüz gör 🙂 tamamen iptal 🙂

• https://www.zillow.com/homedetails/10400-Lehman-Rd-Orlando-FL-32825/46162434_zpid/?

Pahalılığı tartışılır mı bilemem ama ev tek kelimeyle muhteşem değil mi 😂 ben resmen aşık oldum 😍

• ⭐⭐

@mathematiche waves i yükselten benim bak cidden 😄 bir kısım parayla al sat yapıyorum günlük yada iki günlük ben aldım düştü ertesi gün topladı ama iki gün oynamadı arkadaşa dedim bak satayım çıkacak inanmadı bak aht yaptırırım dedim öyle de yaptım 😄 umarım bütün şansımızı greenkart a sakliyoruzdur

• @Zelene baya bekledim wavesi ve baya da vardı elimde. dedim bi al sat yapayım da bir şeyler kalsın. 12 de bir sattım 60 ları gördük 🙂 benden iyi indikatör mezarda o kadar diyeyim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

182

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.0k

| | | |