Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan bunun cevabini cidden bende cok merak ediyorum. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

• @Megatron Peki DS260 yollama zamanıyla ilgili değilse bu kişiler büyük numarasına rağmen nasıl aldı? ARDA ÖZDEMİR ve avatar

• @emre34 yaklaşık 800 kişi kaldı. Her ay 200 kişiye mülakat verseler herkese sıra gelir.

• Arkadaslar Selamlar 2022 talihlisiyim. Suanki durumum halen boyle gozukuyor. Ds i gec yolladim ama halen kcc de gozukuyorum. Beklemekten baska yapmam gereken ekstra birsey var midir?V.png

• @Utopya benim anladığım belli bir case numberın altından, belirlenen sayıdaki kişileri submit date sırasına göre çağırıyorlar. Geçen Martta 13500 cn altında 340 kişiyi submit date sırasına göre çağırdılar, bu ay 15000 cn altı 47 kişiyi submit date sırasına göre çağırdılar.

• @Utopya mülakata girecekleri yer Üsküp ve Dublin yazıyor Ankara değil ondan olabilir.

• Ds 260 submit etmiş toplam case no sayısı biliniyormu acaba

• Merhaba @gucarslan
    Şuan Ankara için mülakat almayı bekleyen kaç case var acaba? Mülakat alan dosyalar harici?

• Hiç kötü düşünmek istemiyorum bir şans kapiyi çaldı içeriye adım atmak için ama kalan son Mayıs dahil 5 ay olacaklari göreceğiz kismetimizde ne var bakalım

• @Sevval, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Hiç kötü düşünmek istemiyorum bir şans kapiyi çaldı içeriye adım atmak için ama kalan son Mayıs dahil 5 ay olacaklari göreceğiz kismetimizde ne var bakalım

Mayıs ayına mülakat verildi ve bitti.

4 ayımız kaldı.

• Abu Dabi, Nisan ayı itibariyle DV mülakatlarına başlayacağını bildirdi, hatta insanların meraklarını gidermek için de resmi Telegram kanalı açtılar. Erivan hem Nisan hem Mayıs'a mülakat verdi, orada da işler yolunda gözüküyor. Ankara Nisan ayına nasıl post'u Ankara olmayan İranlılara mülakat verdiyse önümüzdeki aylarda Erivan ve özellikle Abu Dabi, Ankara'nın istemesi durumunda bazı AS caselerini devralabilir, bu sadece kendi tahminim. Bu 2 konsolosluk ne kadar tam tıkırında çalışırsa bizim de işimize gelir.

• Geçen toplu mülakat bir günde mi verilmişti, yoksa bi kaç gün içerisinde bir çok kişiye mi verildi? Buna göre önümüzdeki günlerde mülakat vermeye devam edebilir.

• @UzakyolSurucu, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Megatron Kardesim sana da bir ozur borcluyum hakkini helal et . Epey onceki tarihlerde mesajinin birime "Bu kadar karamsar kotumser olma negatif enerji salma vs." gibi cevap yazmistim ama meger sen hakliymissin . Ne zaman mulakat verilecegini gectim daha nasil verdigini cozemiyoruz . Yok abi 8 ayda zar zor ierleyen surec kalan 4 ayda mi cosacak simdi !! Tekrardan ozur diliyorum senden kardesim hakli olan sensin sen hepimizden once gormussun gidisatin boyle olacagini Hakkini helal et

Est. Hocam bizler sadece görünen ne ise onu söyledik.

Bu tür olaylara gerçekçi yaklaşmak ve ona göre hareket etmek lazım diye en baştan beridir diyorum.

Umutlar büyük olunca hayal kırıklığı da büyük oluyor.

4 ay kaldı bekleyip göreceğiz.

Sen de helal et.

• @furkan-polat Bir günde.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aeroexpres tebrikler. ancak mail tarihine bakin lütfen, dün almış olmanız gerek bu maili. bugün mülakat dağıtılmadi çünkü..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@The-inception bu bilgiden nasıl bir istatistik cikartacaksiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xbens bunu sitemizdeki rakamlara bakarak cokmrahat anlayabilirsiniz. tek yapmanız gereken toolam talihli sayısından ilgili rakamı çıkartmanız..

ama bu da size %100 doğru rakamı vermez, çünkü kimin sürece devam edeceğini bilemezsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@clutchshot

1. mail DS260 formunuzun işlendiğini bildiriyor.
    2. dosyanız ile alakalı bütün sürecin bittiğini, sonraki alacağınız ilk mailin mulakat maili olacağını söylüyor.

buradaki kafa karışıklığı aslında evrak talep / onay sürecinin bu mali yilda kaldırılmis olması.

geçmiş yıllarda 2. maili evrak onaylı kişiler aldı ve ilk mülakat dağıtımında mülakat aldılar. hatta bu maili alan herkes mülakat aldı, bir tane bile istisnasi yok.

bir dv dosyası ikinci maili aldıysa arkasına yaslanıp mülakat maili beklemeli bence. mülakat dağıtımındaki istikrarsız durum ne olur bilmem ama mülakat alacakları çok yüksek ihtimal..

• @gucarslan bende kcc den ilk belirtilen emaili aldim. Hatta son zamanlarda kcc ye onay icin email atan kisilerde ilk belirtilen emaili aldi. Merak ettigim asil sey su. Eger kcc ye email atsak 1 ay sonra, Sizinde belirttiginiz ikinci emaili alacakmiyiz. Ya da ilk gelen email mulakat emaili mi olacak.

• @gucarslan
    Cevabınız için tekrar tesekkürler.
    14k olan dosyamız için onay durumunu sorguladıgımızda gelen cevap mail 1. Maildeki gibi. Siz 2. Mail alanların dosyasıyla ilgili tüm sürec bitmiş diyorsunuz, bu durumda dosya onayını sorguladıgında 1. Maili alanlar için hala devam eden işlemler mi oluyor? Dosya onaylandıysa daha farklı ne gibi bir işlem kalıyor biliyor musunuz? Bu ilk mail örneğini alanların 2. Maili beklemesi mi gerekiyor yoksa sadece mülakat mı bekleyeceğiz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |