Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@emirgenco Amin inşallah 🙏

• Açıkçası gördüğüm rakamlardan sonra pek umudum kalmadı Dv2022 mülakatında 2022 Şubat:19 2022 Ocak:20 2021 Aralık:7 2021 Kasım:1 kişiye vize verilmiş bana çok az geldi. Biraz iç karartıcı bir tablo 2526 kişi arasından toplamda 47 adet vize verilmesi beni biraz umutsuzluğa itiyor acaba mülakatlar ve vize ile ilgili bir sorun mu var? böyle giderse Dv2023 lotosu da hiç olur diye korkuyorum. @crazycells

• @wisconsin92 Selam üstadım. Sonuç açıklandığı ve kazanmış olursak şayet ilk aşama DS260 formu doldurup gönderiliyordu bu kalktı denildi. Doğru mu? Yoksa aynı şekilde eskiden nasılsa şimdi de aynı aşamalar mı geçerli olacak? Vaktinizin olduğu bir anda madde madde aşamaları sıralayabilir misiniz? İvedi dönüşünüz için ayrıca teşekkür ederim. Hürmetler

• Günaydın arkadaşlar, hemen kaybetmiş gibi umudunuzu yitirmeyin lütfen, daha kimse kaybetmedi, 39 gün boyunca umudun, hayallerinizin keyfini sürün. kaybederseniz o zaman üzülürsünüz sonra kendinizi toplayıp B planına geçersiniz.

• Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Merhaba forumdaşlar,

Bugün günlerden Boca Raton (Florida).

• ⭐⭐

Şaka maka 39 gün kaldı , Bir gün umutlu Birgün umutsuz , birgün sabırlı birgünde sabırsız oluyorum , Işınlanmak istiyorum bugün o kadar yoruldum ki

• Yukarida paylasilanlari okuyorumda herkez pasaport kaldirildi vb. Sans dusecek gibi bir durumdan bahsediyorlar,sahsen katiliyorum ve haklilarda.
    Fakat asil sans 2024 secimleri ile Trumph in kazanmasi durumunda ortadan kalkicak.
    Sahsin yakin donemde neler yaptigini ve nasil bir tutum sergiledigini hem o donemki talihliler hemde hepimiz yakindan gorduk😞😕

• Yasaklı

@gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Yukarida paylasilanlari okuyorumda herkez pasaport kaldirildi vb. Sans dusecek gibi bir durumdan bahsediyorlar,sahsen katiliyorum ve haklilarda.
    Fakat asil sans 2024 secimleri ile Trumph in kazanmasi durumunda ortadan kalkicak.
    Sahsin yakin donemde neler yaptigini ve nasil bir tutum sergiledigini hem o donemki talihliler hemde hepimiz yakindan gorduk😞😕

Bence göreceli dostum. Ben Kanada’ nın Express Entry sinin aynısının ABD’ de olmasını yeğlerim. Düşündüğünüzün aksine mükemmel bir uygulama.

• @mustf201 Mart ayı için ani bir sıçramayla 400 küsür kişi mülakat aldı. Yeterli mi, değil tabi. Sonrasında şimdiye kadar henüz bir mülakat gelmedi. Gelecek mi belli değil.

Covid başladığından beri işlemler ve randevular dünya genelinde sıkıntılı. Normal olması gerektiği gibi gitmiyor. Umarım kısa sürede düzelir.

• ⭐⭐

@gamefry Tek temennim Mülakat bekleyenlere sıra gelmesi ve DV2023 sürecinin sorunsuzu geçmesi dileğiyle

• Bayramdan sonra 2.bayramı kutlamak temennisiyle herkese selamlar

• @gariban işte gitmek istediğim yer inşallah green card çıkarda bizede nasip olur gitmek🙏

• ⭐⭐

@flz umarım birgün orada karşılaşırız gurbetçilik sohbeti yaparız 🙋🏻

• son bir ay kaldı.. bu sene bana çıktı diyebilecek miyim acaba 🙂

• Herkese selamlar... Zaman su gibi geciyor.. 80 li gunlerden 30 lu gunlere dustuk.

• @Ping-PONG ben hiç katılmıyorum. Express entry tamamen adaletsiz ve para tuzağı bir sistem bence. Greencard ile hedefleri de kesinlikle aynı değil. Greencard şahsına münasır ayrı bir uygulama ve değiştirilmeden devam etmesi gereken bir uygulama bence.

• ⭐⭐

30 lar gelmiş su gibi geçer gerisi her yıl öyle geldi bana

• @Zelene umarım son yıl olur, her yıl öyle geldi demeniz üzdü 🙂

• ⭐⭐

Kimimiz için serüven devam edecek , kimimizin serüveni hayal ettiği eyalette başlayacak , İnşallah Nasip olur 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

43

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |