Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ankara EU için 1 mülakat vermiş. O şanslı kişi kim acaba merak ettim ☺

• Merhabalar herkese, Yesil kartin cikip cikmadigina baktigimiz siteden giris yapinca mulakat tarihimi 5 nisan olarak gosteriyor ancak bugun aisus-info.com dan register oldum, orda bana 14 nisan dedi simdi. Hangi tarihi dikkate almaliyim?

• @avatar tebrikler.ais te de 05 Nisan görünmeli.Bugun yeniden bakarsan düzelmiş olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@avatar tebrikler, makedonya'daki mülakatınızda başarılar.

*sizden ricam imzanıza mülakat yerinizi de ekleyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

son dağıtılan mülakatlarda ankara performansı;
    kısaca ankara nisan için AS bölgesine çalışacak.
    EU için umutların mayıs'a ertelenmesi en doğrusu olacaktır.

b0bc9ce8-103b-4e98-a663-cbb5c51871be-image.png

• Merhaba dv2022 de acaba şuana kadar kaç kişiye mülakat verildi net rakam yada yaklaşık olarak bilen var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emre34 çok uzağa gitmeyin, bir üstteki iletiyi okumanız yeterli bu bilgi için.

• @AYSY33 tekrardan merhaba maalesef hala eklenmemiş. Amerikan konsolosluğuna bu durumu mail atsam sıkıntı olmaz değil mi?

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@avatar tebrikler, makedonya'daki mülakatınızda başarılar.

*sizden ricam imzanıza mülakat yerinizi de ekleyin.

Tesekkur ederim, ekledim👍

• @gucarslan tesekkurler

• Dosya onaylarinda son durum nedir? Hangi numaralar en son onaylanmistir?

• ⭐⭐⭐

@Kompüter, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Dosya onaylarinda son durum nedir? Hangi numaralar en son onaylanmistir?

Sn @smartcells in yokluğundan sebep düzenli yazan yok artık. Merakla dönmesini bekliyorum foruma🙏🏻

• @avatar ais te farklı bir tarih görünüyorsa bunu

[email protected]

adresine mail atin. Kesin dönerler.öyle oluşturursunuz.Yine de sayın @gucarslan ın da fikrini alalım.

• Herkese merhaba. Ben de 2022 talihlisiyim. Mayıstan sonra DS 260 formunu doldurmaya başlamıştım ama özel nedenlerden dolayı vazgeçmiştim. Bugün uzun zaman ara verdikten sonra formu tekrar açtığımda Expriration Date: 04 / 30 / 2022 yazdığını gördüm. Bu tarihten sonra formu dolduramayacağım anlamına mı geliyor acaba bu? Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı?

• Herkese merhaba. ds-260 formunu doldurduğumuz yerde kontrol ettığimde ''YOUR CASE IS CURRENTLY AT: KCC'' ifadesı yer almakta. Böyle bir durum yaşayan var mı ? mülakat maili bekleme sürecimde sorun yaşar mıyım ? 😞

• @huseyinme hayirli ugurlu olsun tebrikler tekrar. darisi biz mulakat bekleyenlerin basina 🙂

• Selamlar. Dosya onayı gerçekleşince otomatik email mi gelicek KCC’den?

• @Oneirou umarim sorun yasamazsiniz bu surecte

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AYSY33 normalde sn. @avatar mülakata ankara'da girecek olsa mail atın derdim ama başka bir ülkede girecek.
    bazen ais sistemine yansıyan bilgi farklı olabilir, her zaman sistemde görünen ve konsolosluktan gelen bilgiye güvenmek en doğrusu.

en sağlıklısı, sn. @avatar'in makedonya konsolosluğu'na mail atıp doğru tarihi sorması olur. dönüş yapacaklardır..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burakaltay bu durumun neden yanlış ya da hatalı bir durum olduğunu düşünüyorsunuz?
    sizce olması gereken nedir?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |