DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 🙏 Hayırlısı... 🙂

• @suat-gunay, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@orlandogücü uzaylılar gelip de napsın buraya. en fazla namımızı duyup, maçımızı seyretmeye gelirler Orlando'ya 🙂

Ozaman Orlandolular ve diğerleri diye ayrım olacak desene 😂

• @uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@corleone93, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan Askerde şafak sayar gibi sayıyorum 😃

Bana dalgalı geliyor. Bazen zaten çıkmayacak diyorum bir ay. Gelecek ay tam tersine dönüyor ev falan bakıyorum. Uyuşturucu gibi bu çekiliş.

Sizinki yine iyi, ben gün içinde 4-5 defa ya çıkarsa, ya çıkmazsa diye kafayı yiyorum 😂 bi araba bi ev, okul, mahalle derken, çıkmaz sana boşuna heveslenme diyorum

• ⭐⭐

@corleone93 yıllardır başvuruyorum ilk defa bu kadar rahatım, her yıl çıkarsa diye hayal kuruyordum bu yıl çıktı gözüyle bakıyorum her yıl yanımda götüreceğim eşyaların listesini çıkarırdım bu yıl eşya bile götürmemeye karar verdim bir valiz bize yeter burada olanın fazlası var orada minimal de yaşarız taşınması da kolay olur diyorum. Her yıl eşimle kavga ederdim yurt dışına çıkmak istiyorum diye bu yıl greencard nasıl olsa bize çıktı diye baktığımdan yurt dışında yaşamak için araştırma bile yapmaz oldum nasıl olsa gidince öğreniriz. Çocuklarla ingilizce konuşup anlamıyoruz diye agladiklarinda kızıyordum şimdi ise bu dil gidince 3 ayda çözülen bir sorun kimseyi üzmeye değmez diye bakıyorum. O kadar rahatım ki sanki yarın unganlarda randevum var konsolosluk beni bekliyor hazırda. Ne bileyim bu bir kısır döngü çıkarsa diye bakınca çıkmayacağını anladım yılbaşı çekilişi gibi bu yıl olasılık üzerinde düşününce çıkmış gibi çıkmama olasılığı da içten içe tasvir ediliyor. Ben bu yıl çıkmış olduğunu ve herşeyin çözümü olduğunu düşünüyorum. Bu yılda bu şekilde totem yaptım.

• ⭐⭐

@orlandogücü hocam çok kaba hesapla, 300bin kişiden 800-1000 kişiye çıkacak. buradan bakıldığında "yuhh" diyorsun. düşünsene kocaman bir alanda toplanıyor 300 bin kişi, KCC diye bir dayı geliyor, 300 kişilik 1000 grup yapıyor, sonra yanındaki abi de her gruptan bir kişi seçiyor. Aha işte o gruptan seçilen olmaya çalışıyoruz. böyle bakınca direkt imkansız amaa sonuçta birileri seçiliyor ve gidiyor. o niye biz olmayalım 🙂

• Bazen sayısal loto da yanyana 3-4 rakam çıkıyor abi. Bellimi olur grubumuzun 5-6 kişisine aynı anda çıkabilir

• ⭐⭐

@orlandogücü usta grubun tamamına çıkacak yahu, onda sorun yok...

• ⭐⭐

olur da orlanda spor grubundan cikmayanlar olursa ben de ilk basvurumu 2024 yapicam refakatcilik yapariz ne bileyim...

• @uzaysan zamanda nasılda akıyor inşallah mayis ayında istediğimiz sonuçla karşılaşırız

• @ayvalik10 bu gidişle oda olur maşallah dediğimiz iki gun yaşamıyor diycem😄

• @SUAT-GUNAY bu hafta senin takımla benim takımın maçı var. Berabere kalsak ayıp olmaz umarım😂

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@corleone93 yıllardır başvuruyorum ilk defa bu kadar rahatım, her yıl çıkarsa diye hayal kuruyordum bu yıl çıktı gözüyle bakıyorum her yıl yanımda götüreceğim eşyaların listesini çıkarırdım bu yıl eşya bile götürmemeye karar verdim bir valiz bize yeter burada olanın fazlası var orada minimal de yaşarız taşınması da kolay olur diyorum. Her yıl eşimle kavga ederdim yurt dışına çıkmak istiyorum diye bu yıl greencard nasıl olsa bize çıktı diye baktığımdan yurt dışında yaşamak için araştırma bile yapmaz oldum nasıl olsa gidince öğreniriz. Çocuklarla ingilizce konuşup anlamıyoruz diye agladiklarinda kızıyordum şimdi ise bu dil gidince 3 ayda çözülen bir sorun kimseyi üzmeye değmez diye bakıyorum. O kadar rahatım ki sanki yarın unganlarda randevum var konsolosluk beni bekliyor hazırda. Ne bileyim bu bir kısır döngü çıkarsa diye bakınca çıkmayacağını anladım yılbaşı çekilişi gibi bu yıl olasılık üzerinde düşününce çıkmış gibi çıkmama olasılığı da içten içe tasvir ediliyor. Ben bu yıl çıkmış olduğunu ve herşeyin çözümü olduğunu düşünüyorum. Bu yılda bu şekilde totem yaptım.

İnşallah bu sene kazanırsınız. Umarım hepimiz 7 mayıs'tan sonra burada güzel haberleri paylaşırız.

• Gunaydin,
    Hayirli cumalar🤲
    Haftasonunu dinlenerek geciricek olanlara iyi tatiller.
    Calisicak olanlara simdiden kolayliklar dilerim.
    Yukarida cok ufak ihtimalllerden tutunda uzun suredir basvurup hala umudunu koruyanlara,ilk basvurusunu henuz yapmamis olanlara kadar bircok paylasim yapilmis.
    Dilegim istegim bu cati altinda toplanan ve gercekten daha iyi bir yasam kaygisi gelecege dair bir yerlerden tutunma cabasi herseyden onemlisi artik toplumsal olarak saygi duyulmaya ihtiyaci olan hepimize cikar.
    Artik yoruyor ulke ekonomik boyutu bir yana,sorulan sorular dayatmalar bitiriyor insani.
    Cocugu olmayana ne zaman cocugun olucak dan tutunda maas bodro mevzularina kadar uzanan bu sorulardan artik midem bulaniyor.
    Uzun lafin kisasi zor yazildidigi cizildigi yada youtubedaki paylasimlarin cok ama cok ötesinde ama egerki caliskansaniz korkuldugu kadar da degil eminim bundan.
    Burda bulasik yikarken sosyal statunuzu ifade etmekten cekinirken oralarda sosyal ozgurluk denilen kavram sizin en buyuk dayanaginiz…

• @gokhanbagatur Ne güzel özetlediniz 👏🏻

• @corleone93, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan Aynen ya bazen çok düşük bir ihtimal kandırma kendini diyorum. Sonra ya çıkarsa diyerek senin gibi ev araba filan bakıyorum. Google Maps'e girip şehirlere eyaletlere girip bakıyorum. Hakikaten aklımızı aldı bu çekiliş. Çıkmazsa hemen kasım gelsin yine başvurayım diyorum 😃

Bizim gibi çekiliş bağımlısı olacaksın dikkat et 😁

• ⭐⭐

@orlandogücü usta Kayserili misin? deme öyle alalım maçı yahu.
    edit: bu arada maç bu akşam

• @suat-gunay, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@orlandogücü usta Kayserili misin? deme öyle alalım maçı yahu.
    edit: bu arada maç bu akşam

Siz zaten şampiyon oldunuz artık, bizde 2. Olalım olmazmı?

• @kartalveat, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@corleone93, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@uzaysan Aynen ya bazen çok düşük bir ihtimal kandırma kendini diyorum. Sonra ya çıkarsa diyerek senin gibi ev araba filan bakıyorum. Google Maps'e girip şehirlere eyaletlere girip bakıyorum. Hakikaten aklımızı aldı bu çekiliş. Çıkmazsa hemen kasım gelsin yine başvurayım diyorum 😃

Bizim gibi çekiliş bağımlısı olacaksın dikkat et 😁

İnşallah bu bağımlılıktan kurtulacağız 😁 💪🏼

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@istanbuladami şimdi instagram karşıma çıktı

Screenshot_20220225-091856_Instagram.jpg

Bence uzaylılar istila etsinde kurtulalım.
    Zaten uzaylılar varsa ve bazılarının idda ettiği gibi gelip gidiyorlarsa üstüne üstlük de geldiklerinde sadece Büyük devletlerin hükümetleriyle irtibata geçiyorlarsa, onlarda da hayır gelmez.
    İstila edeceklerse zaten çoktan ederlerdi.

• Yasaklı

@suat-gunay, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@orlandogücü hocam çok kaba hesapla, 300bin kişiden 800-1000 kişiye çıkacak. buradan bakıldığında "yuhh" diyorsun. düşünsene kocaman bir alanda toplanıyor 300 bin kişi, KCC diye bir dayı geliyor, 300 kişilik 1000 grup yapıyor, sonra yanındaki abi de her gruptan bir kişi seçiyor. Aha işte o gruptan seçilen olmaya çalışıyoruz. böyle bakınca direkt imkansız amaa sonuçta birileri seçiliyor ve gidiyor. o niye biz olmayalım 🙂

Son yılların başvuru sayısı (passport şartından sonra) 150.000 in altında. 3850 kişiye çıkma şansı var.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |