Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Yüz tanıması uygulaması olduğunu da öğrenmiş olduk yani her hesabın kişiye özel olduğunu anlamış olduk :))

• @ayvalik10 bu güvenlikler rahatlık ile geçiliyor ama tabi ki şirket politikalarına aykırı. Ayrıca müşteri teslimat sonrası getiren kişi farklı diyerek rapor edebiliyor. Arkadaşım kız arkadaşı ile beraber yapıyordu böyle rapor yediler ve hesapları kapandı sonra tekrar arayıp actirdilar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@m-emir sonuçta Türk kafasını oraya taşımaman gerekiyor. Sende çok iyi biliyorsun doğruyu söyle canını versinler kaldı ki delivery yapabileceğin yaklaşık 10 farklı uygulamalar var. Hatta geçen gün seyrettiğim video da daha önce duymadığım bir delivery videosunu seyrettim ondan yalan dolana başvurmaya gerek yok

• @m-emir, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@sono, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@sobrero Aslında hemen başlanacak isler degil bunlar. Ehliyetinizin olması lazım ve ehliyet almak 1 ile 2 ayı bulabiliyor. SSN’iniz geldiği an herhangi bir is yerinde ise girmek çok daha hızlı. Kendinizi yalnızca bu işleri en hızlı yapacakmış gibi düşünmeyin bence.

Katılıyorum. Ek olarak ssn gelmeden pasaporttaki vize ile sizi is yerleri ise alabiliyor. Hepsi olmasa da bazı yerler alabiliyor. Ssn geleceğini biliyor onlarda.

Aos sürecinde olan birisi bir işte çalışabilir mi peki?
    Ben b1/b2 vizem var
    4 ay önce geldim ve çalışmak istiyorum evde çok sıkıldım
    Eşim çalışıyor ama ben de çalışmak istiyorum
    Evde çok canım sıkılıyor.
    Gidip işyerleriyle konuşsam yardımcı olurlar mı

• @orcunorcun1881 Hocam söylediğimi yanlış anlamayın sakın. Ben ny da yaşıyorum. Delivery yapıyorum ve gittiğim marketlerde restoranlarda konuştuğum kişilerinin hiç birinde greencard yok 🙂 Devlet bunu biliyor ve ses çıkarmıyor neden bilmiyorum. Gerçi ses çıkarsa ABD de sistem çöker kriz çıkar herhalde 🙂

Demem o ki çok rahat şekilde is bulabilirsiniz ama bu yasal değildir.

• @m-emir, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@orcunorcun1881 Hocam söylediğimi yanlış anlamayın sakın. Ben ny da yaşıyorum. Delivery yapıyorum ve gittiğim marketlerde restoranlarda konuştuğum kişilerinin hiç birinde greencard yok 🙂 Devlet bunu biliyor ve ses çıkarmıyor neden bilmiyorum. Gerçi ses çıkarsa ABD de sistem çöker kriz çıkar herhalde 🙂

Demem o ki çok rahat şekilde is bulabilirsiniz ama bu yasal değildir.

Peki restoranlarda falan iş bulabilir miyim?
    Facebook’ta ilanlara baktım, sonra anketleri doldurdum çalışma izni soruyorlar bende yok işte çünkü Aos sürecim devam ediyor
    Gerçekten çok sıkıldım ve paraya ihtiyacım var
    Eşime yük olmak istemiyorum kendisi çalışmamı istemiyor
    Tüm gün evde oturmak çok kötü bir his

• Yemek dağıtım uygulamalarinda hesabi kiralayan da hesabını kiraya veren de belirli riskler alir. Kiralama ilanlarinin var olmasi maalesef bu riskleri ortadan kaldirmaz. Calisma izni olmadan rahat edemezsiniz. Uygulamadan haftalik, aylik vs. kazandiginiz parayi net kâr olarak degerlendirmeniz dogru olmaz. Yakit, sigorta, periyodik bakim, arac yipranmasi, uygulama kirasi, ote yandan rutin ev ve yasam maliyetleri derken, alinan riske değip degmeyecegine iyice karar vermek lazim. Bu uygulamalar ilk aylarda tutundurma icin, sonraki zamanlarda ek gelir icin adeta birer nimettir. Fakat trafik surprizlerle doludur. Ne kadar dikkat ederseniz edin, karsidaki suruculerin, bazen yayalarin hatta hayvanlarin da hatalarini tolore etmeniz gerektiginde edemezseniz, hedeflediginiz gelire ulasmakta sorun yasayabilirsiniz. Her şey yolunda gitse bile, arabada yasayabileceginiz olumsuzluklar gerceklesebilir. Arac hararet yapar, sansiman kararsizlasir, cekisten dusme olur, check engine light gelir. Uzar da gider. Bu durumda yaptiginiz, yapacaginiz planlara bu tatsiz surprizleri de eklemeniz isabetli olur.

• ⭐⭐

@sefa, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

Yemek dağıtım uygulamalarinda hesabi kiralayan da hesabını kiraya veren de belirli riskler alir. Kiralama ilanlarinin var olmasi maalesef bu riskleri ortadan kaldirmaz. Calisma izni olmadan rahat edemezsiniz. Uygulamadan haftalik, aylik vs. kazandiginiz parayi net kâr olarak degerlendirmeniz dogru olmaz. Yakit, sigorta, periyodik bakim, arac yipranmasi, uygulama kirasi, ote yandan rutin ev ve yasam maliyetleri derken, alinan riske değip degmeyecegine iyice karar vermek lazim. Bu uygulamalar ilk aylarda tutundurma icin, sonraki zamanlarda ek gelir icin adeta birer nimettir. Fakat trafik surprizlerle doludur. Ne kadar dikkat ederseniz edin, karsidaki suruculerin, bazen yayalarin hatta hayvanlarin da hatalarini tolore etmeniz gerektiginde edemezseniz, hedeflediginiz gelire ulasmakta sorun yasayabilirsiniz. Her şey yolunda gitse bile, arabada yasayabileceginiz olumsuzluklar gerceklesebilir. Arac hararet yapar, sansiman kararsizlasir, cekisten dusme olur, check engine light gelir. Uzar da gider. Bu durumda yaptiginiz, yapacaginiz planlara bu tatsiz surprizleri de eklemeniz isabetli olur.

Tüm söylediklerinizde haklısınız, ancak sadece bu tarz dağıtım işi yaparak geçinen birçok kişi de var aynı zamanda. Tabi çalışma saatleri ve kullandıkları uygulama sayıları epeyce fazla.

Siz ne işle meşgulsünüz bu arada ABD'de?

• @orcunorcun1881 merkezi bir yer ise yaşadığınız yer çok kolay bulabileceğinizi düşünüyorum. Ama genelde asgari ücretten 1-2 dolar aşağı veriyorlar. Dükkanları şöyle bir gezin camlarına bakın eleman arayan muhakkak vardır. Türk yeri bulursanız daha da kolay girebilirsiniz. Çünkü kaçak gelenlerin bir çoğu bu tarz yerlerde çalışıyor.

• Merhaba bişey danışmak istiyorum yaşayanlar veya bu işi yapanlar varsa yazabilir mi başlangıç olarak NY da 50cc motorped sanırım ehliyet gerektirmiyor veya elektrikli bisikletle delivery yaparak günde 10 saat çalışarak ne kadar kazanılır ortalama çalışma alanı olarak Brooklyn çevresi veya Queens olabilir teşekkür ederim şimdiden

• ⭐⭐⭐⭐

İzleyin derim...

• @denizci10, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

İzleyin derim...

Ahaha polis doordash yapanları durdurup hem kimlik hemde doordash hesabında doğru kişi mi diye eşleştirme yapıyormuş ahahaha... 4th amendment'i hiç duymamış bu amca herhalde 😂 Video bildiğin troll, adam öyle bir sallıyor ki 😂😂

• Washington DC ile Virginia için güzel bir video.

• ⭐⭐⭐⭐

@tmg bilmeyince insan inanıyor işte...

• guncel bilgiler gecen hafta artik kendi hesabimi actim ve deneyim pa bolgesi icindir saatlik net 11 dolar vergi haric veriyor. sansli gununuzde 15 dolara kadar cikabilir. Sikintili yonler: apartman musterileri, city center park problemleridir. bazen bos bir musteri motivasyonunuzu bozabilir. ya da siparisinizi bekleme sureniz kazancinizi etkileyebilir

iyi yanlari : tam bir bos adam isi 😃 yani duz gta gibi gorev yapip duruyorsunuz. Mesela gecende bir musteri sacmaladi dedim adini yazdim kenara birdaha senden order gelirse kesinlikle getirmem diyebilme ozgurlugunuz var. Olayda su neden camurlu yuzeye koydun da ileri koymadin urunu. Dedim kapiyi kilitlemisin ozel mulkune girilmiyor camur olmayan yuzeye firlatip urunlerini hasarli hale getirecegime yavasca en yakin yuzeye biraktim. Tercih hakkim olsa yiyecegimin saglam gelmemesi mi yoksa posetin kirli yuzeye konmamasi mi kirli yuzeye konmasini tercih ederdim. telefonla aradim acmadin vs vs ....
    ABD DE EN KISA ZAMANDA YAPILMASI GEREKEN FINANSAL OZGURLUGU ELE ALIP KIMSEYE EYVALLAH CEKMEMEK. bizim gibi yeni gelenler ilk basda iki isde calismak zorunda.

• ekstra bilgi bugun 10 dolar fazla beklediğim için iki iş için ödenek aldım. olay şu şekil walmarta order almaya girdiniz diyelim ve 30 dakikada ürünler size teslim edilmedi supporta yazıyorsunuz beklediğiniz her kişi için 5 dolar bekleme ödemesi alıyorsunuz ben iki order beklediğim için 10 usd aldım. fakat bagaj ve arka iki koltuk doldu. iki saate toplam iş bitti indi bindiyle 22 dolar ödeme onbeşi tip 10 da bekleme tazminatı 32 dolar iki saate saatlik onaltı dolara geldi. yani tuttuğum istatistikler hala geçerli

• Indiana Carmel westfield noblesville taraflari icin konusursak saatlik minimum 12-13 , eger promo saatlerinde veya haftasonlari pik saatlerinde calisirsam 20-22 arasi biraktigi oluyor. Suan musait oldukca ek is gibi yapiyorum fena degil. Genel ortalamam 16-18 dolar civari

• @JEFF00 Vize'nin koşullarını ihlal ettiğiniz için deport yapabilirler.

• @roccorocco İlk önce böyle uğraşıp yazdığın için teşekkür ederim. Acaba her birinde ortalama benzine ne kadar harcadın onu da yazabilir misin?

• @el-nino-9, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

Indiana Carmel westfield noblesville taraflari icin konusursak saatlik minimum 12-13 , eger promo saatlerinde veya haftasonlari pik saatlerinde calisirsam 20-22 arasi biraktigi oluyor. Suan musait oldukca ek is gibi yapiyorum fena degil. Genel ortalamam 16-18 dolar civari

Haftada 30 saat çalışan biri tahmini kaç dolar kazanır? Sorum carmel fishers özelinde

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |