Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@cycraft bildiğim kadarıyla hayır. Ama @crazycells hocam daha iyi bilir tabi. Sonuçta bu gruptaki herkes bu deneyimi yaşamamış kişiler. Yaşamış kişilere sormakta fayda var. Mesela bana randevu verseler her halde gözüme uyku girmez gecelerce.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cycraft randevuyu çekmen için elle tutulur neden sunmalısın. Keyfine olmaz fakat şunu da unutma ileriye atınca vize basılan sayısı biterse sen de soğuk su içersin. Sen mülakatı ileriye aldın sana bir tane vize ayırmıyorlar. Bunu da bilmelisin.

• ⭐⭐

Günaydın Forum Ailesi

Bugün Günlerden Massachusetts

chandleroleary_massachusetts_2.jpg

Massachusetts, ABD'nin kuzeydoğu kıyısında, New England bölgesinde yer alan bir eyalettir. En büyük şehri ve başkenti Boston şehridir. Eyaletin adı bir Amerikan yerli kabilesi olan Massachusett kabilesinden gelmektedir ve bu kabilenin dilinde massachusett "büyük tepeler bölgesi" anlamına gelmektedir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ingilizce de artık PUSH out oldu in artık bu olacak

jj.jpg

• ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Günaydın Forum Ailesi

Bugün Günlerden Massachusetts

chandleroleary_massachusetts_2.jpg

Massachusetts, ABD'nin kuzeydoğu kıyısında, New England bölgesinde yer alan bir eyalettir. En büyük şehri ve başkenti Boston şehridir. Eyaletin adı bir Amerikan yerli kabilesi olan Massachusett kabilesinden gelmektedir ve bu kabilenin dilinde massachusett "büyük tepeler bölgesi" anlamına gelmektedir.

Günaydın.

• @denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@emtee ben. Zaten profil kısmında da yazdım. Bundan sonra taktik maktik yok bam bam bam... Eğer mükemmel bir planın yoksa birçok planın olması lazım. GC yüzde 1 ihtimalden dolayı mükemmel bir plan değil. Ben de kendi adıma birçok plan yaptım. Bunların başında E2 var diğerleri F1, H1B, EB5 ve diğer birçok seçenek. Bazı seçenekleri kendi midem bile kaldırmıyor o kadar yani. Neyse bekleyip göreceğiz.

merhaba denizci hocam nasılsınız ? ben de sizin gibi e2 araştıranlardanım. sizinle istişare etmek isterim mümkünse.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

insanın turist vizesi olunca böyle manyaklık yapabilirmiş. dakika 6:20 Türk heryerde Türktür. Bir şey sorup çıkacağım 🙂

• Herkese iyi akşamlar, açıklanmasına yaklaşık 120 gün kaldı

• ⭐⭐⭐⭐

Abd deki arkadaşlara bir sorum olacaktı. Bir arkadaşım abd de ona iPhone aldırmak istiyorum ama Avrupa da olduğu gibi tax free yokmuş dedi. Yani ürünü alıp oradan belgeyi alıp havaalanında vergisi iadesi olmuyor mu? Bilenler hemen yazarsa sevinirim. @crazycells

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

insanın turist vizesi olunca böyle manyaklık yapabilirmiş. dakika 6:20 Türk heryerde Türktür. Bir şey sorup çıkacağım 🙂

Ben de istiyorum bu kafadan ve bu paradan 🙃 Ne şanslı insalar var şu hayatta. 1 günlüğüne gitmesini filan kenara koyuyorum. Turist vizesi var adamın her dakika gidebilme ihtimali ahhh hayat ahhh 😭

• @hyller o sene bu sene apple dan cikmicaksiniz 😊🎗

• ⭐⭐⭐

@gokhanbagatur Apple olmasa da olur kapıdan girelim de bir 😁

• Yasaklı

@hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gokhanbagatur Apple olmasa da olur kapıdan girelim de bir 😁

Tek kürekçim sensin benim,
    Sen çekmezsen yürümez gemim,
    Yüz dertliyim, bin dertliyim,
    Tek çaremsin sen. 🙃

• Sayın arkadaşlar biliyorsunuz ki dv22 süreci resmi olarak devam etse de mülakat vb olarak durmuş vaziyette ( şimdiye kadar 13 mülakat verildi) :

Bu sayfayı takip eder misiniz ? https://twitter.com/sDiversityVisa

Sonrasında Konsolosluğuda etiketler misiniz ? https://twitter.com/USEmbassyTurkey

Sizin için linkleri de bıraktım.

Sosyal medyadan sesimizi duyurmamız lazım.
    Gerekirse 10 15 hesap açıp etiketleyelim.

Bugün bize yarın size...

• Greencard süreci için yorum & etiket olarak desteklerinizi bekliyoruz.

Büyükelçilik Hızlı bağlantı :

https://twitter.com/USEmbassyTurkey

• USA'da beklerken iç savaş Kazakistan'da çıktı sayın @Ping-PONG Konu hakkındaki görüşleriniz neler?

• @sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

USA'da beklerken iç savaş Kazakistan'da çıktı sayın @Ping-PONG Konu hakkındaki görüşleriniz neler?

Son olarak göstericilerin Özel Kuvvetler binasını ve tonla silah, mühimmatı ele geçirdiği belirtiliyor. Üstelik isyanın yaşandığı bölgeler de Rus nüfusun fazla olduğu yerler. İşin kötüsü Rusya olaya hükümetin daveti sonrası müdahale etmeye hazırlanıyor. İkinci bir Kırım vakası geliyor sanırım.

• Yasaklı

@sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

USA'da beklerken iç savaş Kazakistan'da çıktı sayın @Ping-PONG Konu hakkındaki görüşleriniz neler?

Bu konu hakkındaki yorumlarımı kendime saklamak istiyorum. 🙃
    Bu konularda herkesle konuşamıyorum. Özellikle umumi mecralarda hiç kalkışmıyorum.
    Militarist bir adam olarak konulara yaklaşım/yorumlama şeklim çok fazla topa tutulur. 🙃
    2. Dünya savaşı sonrası Türkiye ve Avrupa konusunda, Türk toplumları hakkında manyakça araştırmaları olan bir bireyim. Öyleki 1940 sonrası Türkiye’ de askeri yapılanma, sivil toplum örgütleri ve gizli yapılanmalar konusunda bildiklerimi anlatsam hikaye gibi okursun. 🙃

Orta doğu, Asya ve Avrasya bölgeleri üzerinde daha neler yaşanacağı hakkında yürütülen tahminleri bir bilseniz geceleri uyku uyuyamazsınız. 😠

İngiltere, ABD, Kanada ve yancıları ile Avrupa arasında yaşananları ve ileriye dönük ihtimalleri hakkında biraz araştırma yapmanı tavsiye ederim.

Kime sorsan Avrupa’ da Türkiye’ ye acır ama ben Fransa, İtalya ve Almanya üçlüsüne acıyorum. Özellikle Fransa en büyük payı alır acınasılar listesinde.

Yaşımız genç. Daha ne iç savaşlar ne sürtüşmeler görücez. Arkana yaslan izle.

Görüş bildirmeden üstü kapalı ancak bu kadar paylaşım yapabiliyorum. 🙃

Kazakistan konusunda hiç bir şey söylemeden bir sürü şey yazmışsın diyeceğini tahmin ettiğim için o konudaki görüşümü üstü kapalı şöyle dile getireyim. Sen üzerinden araştır biraz. Hem eğlenceli olur sonuca gidene kadar. 😂

“1960 lar Türkiye’ sinde Sovyetler, CIA ve Özel Harp Dairesi’ nin kuruluşu / Gladio Türkiye cephesi”

Edit: Rusya’ nın bu coğrafyada iç karışıklık çıkarmaya çalışmadığı tek bir ülke yok. Bizim zamanımızda ortaokulda okutulurdu bu konu. 13-15 yaş arası tüm çocuklar bu konu hakkında basic bilgiye sahipti.
    Türkiye cephesinde Rusya’ nın sıcak sulara ulaşmak istemesi olarak bilinir. 🙃

• Yasaklı

@sonar
    Nükleer silah kullanılmayan bir WWIII patlak verse US Army ve Canadian Army Engineering Officer lar “I'm a rising up like the legends of war” diye girerler İngiltere’ ye. Yıllar sonra tarih kitaplarında İngiltere savunmasındaki bu Officer’ lar ders olarak okuturlar.

İngiltere savunmasındaki dahi Kanada’ lı ve Amerika’ lı Mühendisler diye başlık atarlar. 🙃

• Yasaklı

“Türkiye cephesinde Rusya’ nın sıcak sulara ulaşmak istemesi olarak bilinir.“
    Diyince; insanların aklına gelen ilk şey genelde yahu zaten gelip Antalya’ da 3 kuruşa tatil yapıyorlardır. Böyle bişey değil o politika. 😂

Kışları donmayan, kesintisiz deniz ticareti yapılabilen limanlara kavuşmaktır. 🙃

Benzer Başlıklar

• 22189
  • 29798
  • 22394
  • 7674
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

160

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |