Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @betu Coronavirus bu sureci hizlandirdi sanirim. Sadece K-12 degil, is egitimi alaninda da egilim o yonde. Fikir alisverisinde bulunmak isterseniz, ozelden yazabilirsiniz.

• @senay-sirin Haklısınız, çok teşekkür ederim, eğer o yönde bir karar verirsem mutlaka yazacağım size. 🙂

• ⭐⭐

1-İngilizcemi geliştireceğim.
    2-Döviz hesabımda min. 15000 $ birikim yapacağım.
    3- GC çıkarsa Amerika'da işime yarayacak bir mesleki yeterlilik sertifikası alacağım.
    4-Oğlumla çok daha fazla vakit geçireceğim. Onun hayalleri benim hayallerimle çakışırsa onunkiler öncelikli 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

herkese iyi ve saglikli yillar dilerim...

• Tüm 2021 ve 2022 talihlilerinin bu sene içinde vize almalarını diliyorum.
    Bu yıl için hedefim hayalimdeki işe geçiş yapmak, İngilizce konuşabilmek, 13k km sürüş yapmak, devam ettiğim sporu bırakmamak ve ilerleme kat etmek 🙂
    Herkese güzel bir yıl dilerim.

• @sytahmt hedefler belli umarım istediğinize ulaşırsınız bu yıl. 🙂 4. madde çok hoşuma gitti 🙂
    @crazycells Bilmukabele 🙂
    @muse hedefleriniz için şimdiden başarılar dilerim, hangi spor ile uğraşıyorsunuz? 🙂

• @betu teşekkürler, spor tırmanış yapıyorum ve hedefim kaya tırmanışçısı olmak 🙂

• @muse Ne yalan söyleyeyim kıskandım, başarılar. 🙂

• Greencard umarım çıkar. Başka hedefim yok. Tnrı plan yapanlara gülermiş. Sanırım ulvi kariyerimde cem yılmazdan daha komiğim. Herkese mutluluklar dilerim.

• @betu teşekkür ederim, daha yolun başındayım ama istikrarı sağlayabilirsem çok zor değil tabi ama evet baya havalı geliyor bana da 🙂

• Hedefler buyuk hadi ins herkesin gonlunce olsun.

• ⭐⭐⭐

3-4 senedir Türkiye’ye gidemedik ve ailelerimizi göremedik. Bu sene biletlerimizi Mayıs sonuna aldık, ailecek bizim hedefimiz de bu olsun 🙂

• 2022 yılında Amerikayı ziyaret edebilmek de benim hedefim olsun.

• 2022 Yılı benim için güzel başladı. Üniversiteyi bitirmeden işe başladım, 1.5 aydır çalışıyorum ve bugün diplomamı da teslim aldım. 2022 yılındaki diğer hedeflerim ise döviz birikimi yapmak ve ingilizcemi geliştirerek greencard dışındaki yurtdışı planları için ilk adımı atmak. Tabi greencard çıkarsa o zaman tadından yenmez 🙂

• Bende şu an subay olabilmek için KPSS'ye hazırlanıyorum. Karasızlıkla dolu hedeflerim var. Ortalamam yüksek. Amerika'da yüksek lisans burs programlarına mı başvursam ya da Türkiye'de yüksek lisans okuyup Work and Travel ile mi gitsem ya da KPSS'ye tam gaz odaklanıp subay olmak için mi uğraşsam kafam çok karışık. Belki de tüm bu belirsizliklerin içinde DV2023 kazananı olacağım ve başka bir sayfa açacağım 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@melih-tokal gitmeye niyetin varsa hiç bekleme direk başvur. Zaman kaybetme sonra work and travel bir sorun çıkar sonra keşke dersin.

• @ayvalik10 Abi 2023 başvurularını bekleyeceğim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@melih-tokal green kart senin amerika yüksek lisans başvurman için engel değil. Bence şimdiden başvuruları yap çünkü amerikadan hemen sana cevap gelmez. Araştıracaklar ondan diyorum. Okulda başarılıyım dedin ondan dolayı muhakkak hocaların amerika da bağlantılı arkadaşları vardır istersen onlardan yardım isteyebilirsin

• @ayvalik10 Biliyorum abi de bu dönem tezim var ona odaklanıcam. IELTS, TOEFL gibi sınavlara girmem gerek yüksek lisans bursu için. İngilizcem en kötü B2 seviyesinde ama önceliğim okulumu en iyi şekilde bitirmeye çalışmak. Geç sonuçlanıyor dediğin gibi ama hem tez hem derslerim hem de KPSS yükünün üstüne bir yük daha yüklemek istemiyorum. Bakarsın DV2023 kazananı olurum hiç gerekte kalmayabilir.

• Öncelikle yeni yıl hızla ilerliyor şubat ayının ortasına kadar geldik, kendi adıma hedefim için güzel bir başlangıç yapmama rağmen devamını getiremedim. Hem hedefleri tekrar hatırlatma olarak hem de durum kontrolü yapmak için tekrar yazmak istedim. 🙂 İnişler-çıkışlar illaki olacak önemli olan vazgeçmemek.

@FreeWoRLD çok güzel bir hedef, yolunuz açık olsun. 🙂
    @Hasan Gündüz küçük bir seyahat planı hazırlamakta fayda var. 🙂
    @JessePinkman Umarım hedeflerinize adım adım ilerlersiniz, yılın devamının da aynı şekilde geçmesi dileğiyle...
    @Melih Tokal adım atmaya devam ettiğiniz sürece güzel şeyler olacağına eminim. Şimdiden başarılar dilerim gönlünüzden ne geçiyorsa o olsun. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |