Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bir ara cuma kapanışa yakın çoğu sitede dolar kurunun farklı gösterdiği söyleniyordu, investing forumda. Cuma kapanıştan beri investing de kapanış 11.23, garanti e trader da 11.19. Eth de bile bu kadar oynaklık yok. 5 dakika arayla 20 kuruş düşüp çıkıyor. Ppk kararı açıklanacağında 30-35 kuruş düşürdüler sonra 50 kuruş yükseltiler.

• ⭐⭐⭐

@Concorde Bloomberg ya da Reuters kurları önemlidir bu konularda.

Bloomberg kuru 11,28 gösteriyor. Reuters ise 11,23

https://www.bloomberg.com/markets/currencies/europe-africa-middle-east

https://www.reuters.com/markets/currencies/

• Kazandık diyelim, para nerde? ✈🤣

• @Emtee, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Kazandık diyelim, para nerde? ✈🤣

Kazandık fakat para yok,
    Para var, fakat kazanamadık.
    Ben böyle talihin içine tüküreyim.....

deme durumuna düşmeyiz inşallah.

• @Rhonster, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@divionyedi aynen 5.8 e kadar düştü

Vay be, çocukluğumdaki bayramları özlediğim gibi özledim. 1.6 olduğu zamanlar da vardı.

• Damatın bakan olduğu dönemleri özler olduk ülkeye bak

• ⭐⭐

Daha iyi günlerimiz. Şu anda en azından gıdalarda stok sıkıntısı yok , sadece fiyatlar pahalı . Yakında almak istesek bile ürün bulamayabiliriz.

• ⭐⭐

@JessePinkman, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Damatın bakan olduğu dönemleri özler olduk ülkeye bak

Damat bakanken faiz yüzde 10 dolar 8 tl idi. Yani istense faizi yüzde 15'e (şuanki güncel faiz) çıkarır doları düşürürlerdi ki sonraki gelen bakan da bunu yaptı. Dolar 7tl'nin de altına düşüp 6.95'i görmüştü ama ne oldu? Görevden kararname ile atıldı. Aynı saçma politikalar devam etti.

Bu da kulağımıza küpe olsun. Türkiye'nin sorunu rejim sorunudur. Başımızdaki tayyip denen adam gitmediği sürece daha da düzelmez.

• ⭐⭐

@mikael, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Daha iyi günlerimiz. Şu anda en azından gıdalarda stok sıkıntısı yok , sadece fiyatlar pahalı . Yakında almak istesek bile ürün bulamayabiliriz.

Şuanda cari açığı daha az göstermek uğruna ülkede yetişen ne kadar adam gibi gıda varsa ihracata gidiyor. Kalan çürükler de ihracat fiyatına türk halkına sunuluyor. Pandemi ilk çıktığında gıda ihracatı durmuştu. O zaman yediği gıdaların tadını şimdiki meyvelerde alan var mı? Hem pahalı yiyoruz hem de kalitesiz yiyoruz. Çoluk çocuk vitamin eksikliğinden gdo yüzünden salak büyüyor.

• Hareketli piyasalar..

• Bir süre sonra 10 küsür civarına düşeceğini sanıyorum, o sırada alabilirsiniz ABD'ye gitmeyi düşünenler için.
    Bundan sonra da 10'un altına düşeceğini pek sanmıyorum. Ytd.

• ⭐⭐

usd-eur.png

• @uzaysan, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

usd-eur.png

12.29 😞

• silinebilir.

• ⭐⭐

@Hopasej, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@uzaysan, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

usd-eur.png

12.29 😞

Artık üzülmüyorum bile. Hatta temennim artacaksa iyice artsın ki içimizdeki köroğulları daha iyi görsün. Ekmek 10tl sıvı yağ 300tl olsun ki belki kafalarına dank eder.

EsAlrJiWMAMKpe7.jpg

• ⭐⭐

Ben değil asgari ücret alıp babasının oğlu gibi hükümet savunanlar düşünsün. Asgari ücret 5000tl olunca patron kendisini işten atıp yerine yarı fiyatla afgan, suriyeli çalıştırmaya başlayınca belki anlarlar.

• @uzaysan başkan ben de bundan korkuyorum zaten. Sanki dolar 25 lira olsa bile yine seçimlerde değişen bir şey olmayacak gibi.

• Yasaklı

Ben değil asgari ücret alıp babasının oğlu gibi hükümet savunanlar düşünsün. Asgari ücret 5000tl olunca patron kendisini işten atıp yerine yarı fiyatla afgan, suriyeli çalıştırmaya başlayınca belki anlarlar.

En başarılı 50 Coin/Token lara yatırım yapmıştım.
    Dolar olarak hatrı sayılır miktarda büyüme kaydediyorlar. Yatırımımı hem dolar hem coin olarak değerlendirmeyi seçmenin faydalarını görüyorum.

Her gün bir kaç kere kontrol ediyorum. Aşağıda yatırım yaptığım bir tanesinin geldiği noktayı paylaşıyorum. Coin in son 24 saatteki dolar karşısında kazandıpı değer ve TL karşısında kazandığı değere dikkat edin. 🥲

3F799192-1EF8-4EBE-A3CA-8678060AD8E7.jpeg

• ⭐⭐

@Hopasej, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@uzaysan başkan ben de bundan korkuyorum zaten. Sanki dolar 25 lira olsa bile yine seçimlerde değişen bir şey olmayacak gibi.

Eğer "Allah çocuğumun ömründen alıp size(tayyibe) versin" diyen kadın kadar salak değillerse ki bence büyük çoğunluğu öyle değil, vazgeçerler.

@Ping-PONG, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

En başarılı 50 Coin/Token lara yatırım yapmıştım.
    Dolar olarak hatrı sayılır miktarda büyüme kaydediyorlar. Yatırımımı hem dolar hem coin olarak değerlendirmeyi seçmenin faydalarını görüyorum.

Her gün bir kaç kere kontrol ediyorum. Aşağıda yatırım yaptığım bir tanesinin geldiği noktayı paylaşıyorum. Coin in son 24 saatteki dolar karşısında kazandıpı değer ve TL karşısında kazandığı değere dikkat edin. 🥲

Sunucu hata veriyor. Resmi yükleyemiyorum 🙃

Coin falan geçtim bu devirde eline geçen parayı TLde tutmadığın sürece kardasın. Dolar, coin farketmez. İstersen git 1 kamyon pirinç al. Yeter ki paranı TLde tutma.

• Dolar 20 de olsa ulkemizde sıkıntı olmaz. Kur farkını avantaja cevirecegiz, yakında TOGG arabamızda geliyor 🚀🚀🚀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |