Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG taktiği bizimle paylaşmanızı bekliyoruz:)

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@ipeksedaa, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Ping-PONG Merhaba, randevu tarihini öne çekme taktiği nedir acaba tekrar söyleyebilir misiniz ? 🙂

Ais teki profilinize girip randevu tarihini değiştir sekmesine tıklayıp erken randevu var mı diye bakıyorsunuz sonra alttan iptal deyip tekrar tıklayıp bakıyorsunuz. (F5 ile sayfayı yenilemeyin sorun çıkartıyor)

Daha erken randevu görünce hemen kapıyorsunuz.
    Ara ara erken tarihlere randevu açılıyor veya birler randevusunu iptal ediyor.
    Ben 1 gün mesai harcadım bu şekilde 5 dakikada bir bakarak.
    😂

@Cihangir-Namlı

• @Ping-PONG peki tarihi öne alma sınırı var mıdır? Yani boş tarih gördükçe örneğin 10-15 kez bu işlemi yapabilir miyiz?

• Yasaklı

@Cihangir-Namlı, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Ping-PONG peki tarihi öne alma sınırı var mıdır? Yani boş tarih gördükçe örneğin 10-15 kez bu işlemi yapabilir miyiz?

Olduğunu düşünmüyorum. Ben 7 kere aldım. Ama sen yüne de abartma 3-5 gün için alma. 2-3 ay şeklinde ilerle ve maksimum 5 denemede çekebildiğin kadar çekmeye çalış.

• merhabalar,@crazycells bu konuda yardımcı olsanız sevinirim. b1 vizesini doldururken bu soruya Türkiye demem gerekir mi? mevcut öğrenci oturumum permanant resident sayılır mı bilemedim. Soru: Are you a permanent resident of a country/region other than your country/region of origin (nationality) above?

• @denizci10 ben dv ye başvurmadım. Red aldım.

• En yakın randevu tarihi Temmuz 2023'e veriliyor. 2/3 gündür erken tarihler pasif durumda. İptal olan da yok pek.
    Umarız, haftaya düzelir.

Ayrıca aşağıda paylaştığım linkteki kişi, konsolosluk görevlisi kendisine, "ara ara sistemi kontrol edin, erken tarihler açılabiliyor. Ona göre erkene çekersiniz" diye belirtmiş. Velhasıl tarihi öne çekersek kıllanırlar tezi çürümüş oluyor 🙂 (Zaten Sn. crazycells de sorun olmayacağını söylüyordu)
    Syg.

• @Ping-PONG yakın zamanda tarih değişikliği yapabildiniz mi peki?

• Yasaklı

@ipeksedaa, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Ping-PONG yakın zamanda tarih değişikliği yapabildiniz mi peki?

Ben kasım ayına çektikten sonra bir daha ellemedim.
    Ama dün yine randevu var açıkta alın diye yazdı biri.

• @Ping-PONG anladım teşekkür ederim size de bol şans diliyorum.

• ⭐⭐

@slayttan Bence çok doğru bir bakış açısı değil çünkü ABD de havalimanında ICE vizeyi iptal ettiğinde üzülmeyin tekrardan vize başvurusu yapabilirsiniz diyor...

• Yasaklı

@LordBolton, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@slayttan Bence çok doğru bir bakış açısı değil çünkü ABD de havalimanında ICE vizeyi iptal ettiğinde üzülmeyin tekrardan vize başvurusu yapabilirsiniz diyor...

Aynı şeyden bahsetmişsiniz zaten 🙃

• ⭐⭐

@Ping-PONG pardon açıklamam gerekirdi benim hatam 🙂 vizeye başvurmak veyada görüşme için gün alabilmek ile vizeye uygunluk profili sergilemek çok baska şeylerdir memur ara ara kontrol edin demiş bu normal ancak 8 değişiklik yapan birinin ara ara mi yoksa sıklıkla mi takip ettiğini anlamak gerekir. obejtikf bir bakış açısı ile olaya bakarsak 8 defa tarih değişen birinin turistik gezi değilde başka bir gayesi olduğunu düşünmek için iyi nedenler var çünkü insanlar kendini çoğu şey için yormaz bir sorun varsa "aman sorun bitsin ondan sonra bakarız hallederiz" düşüncesi vardır bir yere turistik geziye gidiyorsaniz gideceksiniz bu kadar sıklıkla takip edip gün kollamasi birinin memur bazında inandirici olmayabilir ve çok çok güzel bir örnek ile bitirmek istiyorum YouTube'dan dinlediğim birinin başına gelen olay ilk vize görüşmesinde red alıyor daha sonra tekrar deniyor ve aynı memura denk geliyor diyor ki biz sizinle daha önce vize görüşmesi yapmıştık (bilmeyenler için bir kere red veren memuru değiştirme hakkınız var başkası gelsin derseniz kalkıyor ve yerine başka bir memur geliyor) ilkinde red veren memurda diyor ki "olsun tekrar yapabiliriz" oda peki yapalım diyor bir memur bir iki soru sorup tekrar red veriyor 🙂

• Yasaklı

@LordBolton, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Ping-PONG pardon açıklamam gerekirdi benim hatam 🙂 vizeye başvurmak veyada görüşme için gün alabilmek ile vizeye uygunluk profili sergilemek çok baska şeylerdir memur ara ara kontrol edin demiş bu normal ancak 8 değişiklik yapan birinin ara ara mi yoksa sıklıkla mi takip ettiğini anlamak gerekir. obejtikf bir bakış açısı ile olaya bakarsak 8 defa tarih değişen birinin turistik gezi değilde başka bir gayesi olduğunu düşünmek için iyi nedenler var çünkü insanlar kendini çoğu şey için yormaz bir sorun varsa "aman sorun bitsin ondan sonra bakarız hallederiz" düşüncesi vardır bir yere turistik geziye gidiyorsaniz gideceksiniz bu kadar sıklıkla takip edip gün kollamasi birinin memur bazında inandirici olmayabilir ve çok çok güzel bir örnek ile bitirmek istiyorum YouTube'dan dinlediğim birinin başına gelen olay ilk vize görüşmesinde red alıyor daha sonra tekrar deniyor ve aynı memura denk geliyor diyor ki biz sizinle daha önce vize görüşmesi yapmıştık (bilmeyenler için bir kere red veren memuru değiştirme hakkınız var başkası gelsin derseniz kalkıyor ve yerine başka bir memur geliyor) ilkinde red veren memurda diyor ki "olsun tekrar yapabiliriz" oda peki yapalım diyor bir memur bir iki soru sorup tekrar red veriyor 🙂

😂 belkisi tutmamış sondaki elemanın 😂
    Anladım dostum ama açıklamadan önce öyle duruyordu.
    Diğer örnekte de çok fazla doğru yaklaşımlar var ama evet bende sık sık başvurmasının ve uzatmalarını red olarak sonuçlanmasını normal buluyorum.

Hatta bence abi gerçekten orada çalışmış para kazana kazana teknesini yapmışta olabilir. Varsayım yapıyorum. Kalkıp youtube da böyle diyecek hali yok. 😂

• ⭐⭐⭐⭐

Memur da bildiğin Blöf yapmış. Ayıp yaa. Dese ya bak, ben red vericem, istersen başka memur gelsin... Ben ilk reddimi veren adamın yüzünü kazıdım aklıma. Gel lan bu sefer vericem dese bile tekrar görüşmem 🙂

• @crazycells Merhaba, turist vizesi DS160 formu TR.deki bir kisi adina Amerikadan doldurulursa , IP numarasi acisindan bir sakincasi olurmu ?
    Bu noktada emin olamiyorum..
    Bana yardimci olursaniz cok makbule gececek..
    Tesekkurler..

• Arkadaşlar yakın zaman tarih açılırsa buraya yazar mıyız?

• Yasaklı

@Gökhan-Adıgüzel, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Arkadaşlar yakın zaman tarih açılırsa buraya yazar mıyız?

Buraya yazılsa da siz yakalayamadan birileri alabilir. En mantıklısı kendiniz efor sarfetmeniz.

• @Gökhan-Adıgüzel buraya yazilana kadar aninda kapiliyor malesef soyleki sayfa yenileyip randevu yakaladigimda ben saati secene kadar alinmis oluyor

• @laxking peki sayfayı yenilemek banlanmama sebep olur mu yani ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

43

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |