Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @balıkçı, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@denizci10 evet 5 dk kadar durdu.Ama güzel hareketler bunlar.Dileyen biraz uğraşarak randevusunu erkene çekebilir.

Saniyesinde doluyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@balıkçı aynen öyle hocam

• Bu ileti silindi!

• @Kef14 Yeterli ülkeme geri dönme nedeni bulamamış.

• @lfcali Nereye gidiyorsunuz? Ne kadar kalıcaksınız ve önceki girişlerim hakkında sorular soruldu.

• @ellabella Evet gittim.

• @ibrahimk bu kadar bekleyip de alamamak can sıkıcı 😞

• @ellabella 🙂 maalesef

• @ibrahimk, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@lfcali Nereye gidiyorsunuz? Ne kadar kalıcaksınız ve önceki girişlerim hakkında sorular soruldu.

Teşekkür ederim.
    Daha önce de gitmiştiniz galiba o halde red oldu 😞

• Bu arada ben turist vizesiyle ülkeye giriş yapıp AOS ile greencard başvurusu yapmayı planlıyordum. Bu şekilde süreç kısa oluyor diye Mart 2020'den beri turist vizesi randevusu bekliyordum. Sonunda beklemekten sıkıldım 12-18 ay sürse de garanti diye Türkiye'den green carda başvurdum. 3 hafta sonra turist vizesi mülakatları açıldı. Bu durumda Amerika'ya gidişim en az 1 sene uzadı....Hepimiz yaralıyız ....

• ⭐⭐

@denizci10 Yinede yeni randovu alacak olanlar çok ileri bir tarihe alıyor değil mi? Muhtemelen öğrenci kalmadığı için turist vizelerin iptal etmediler

• ⭐⭐

@ibrahimk Eğer ayrıntılı olarak anlatırsanız nerede sıkıntı olmuş neden alamamışsınız bunu anlayabiliriz ve bir sonra ki başvuruda alma şansınız olur

• @LordBolton Bundan sonra gorusmeye gidecekler icinde tecrube olur

• @ellabella AOS tam olarak nedir? Bilgi verir misiniz?

• Family based green card başvurusunu hali hazırda Amerika’daysanız AOS yani Adjustment Of Status ile yapılabiliyor. Onu demek istemiştim.

• ⭐⭐⭐⭐

@LordBolton, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@denizci10 Yinede yeni randovu alacak olanlar çok ileri bir tarihe alıyor değil mi? Muhtemelen öğrenci kalmadığı için turist vizelerin iptal etmediler

Maalesef ama erkene çekiliyor sonradan. Tabi boşluk olursa

• Merhaba sayın @ibrahimk, sizin hakkınızda bilgi edinebilir miyiz? Yani profilinizi az çok bilebilirsek, red/kabul alma şansımızı tahmin edebiliriz. Mesela, daha önce yurtdışına çıktınız mı? Kaç farklı ülkeye gittiniz? Türkiye'de mevcut bir işiniz var mı en az 1 yıldır çalıştığınız? Hesabınızda yeterli para var mıydı? Amerika'ya daha önce gittiniz mi? (öğrenci vizesiyle mi yoksa turist vizesiyle mi?) Bu soruları nezaketinize sığınarak soruyorum ki bizler de çıkarım yapabilelim. Şimdiden teşekkür ederim.

• @lfcali @LordBolton Benim 10 senelik B1/B2 vizem vardı bu sene içinde bitmişti, mülakatımda bana Ne zaman gideceğimi, nereye gideceğimi, kaç gün kalıcağımı, şu an çalışıp çalışmadığımı, okuyup okumadığımı sordu. Ben de çalışmıyorum dedim, En son F-1 vizesi alıp üniversiteye de gitmişsiniz dedi. Bilgisayarına bakındı ve maalesef şu an onaylayamıyorum dedi çok kısa keserek kağıdı verdi. Ben de nedenini sormak istediğim de kağıt üzerinde yazıyor zaten bakarsınız dedi. Beni ülkeme bağlı görememiş kısacası.

• @MuRtY Tabii ki kusura bakmayın, bugün çok internette değilim maalesef. Yurtdışına çok ağırlıklı Amerika olmakla birlikte Avrupa da bulunmuşluğum var. Hesabımda 20.000 EUR vardı. Daha hiç işe başlamadım. Amerika'da üniversite okudum. 10 senelik B1/B2 vizem vardı bu yıl bitmişti.

• @ibrahimk Gorunuse gore tek ve en buyuk eksiğiniz iş hayatınız olmuş. Sunduğunuz diger seçenekler gayet yeterli ve onemli duruyormuş. Demekki en önemli faktör iş hayatı. Cevaplarınız için tesekkur ederim. Cok yardimci oldunuz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |