Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Teşekkür ederim bende şimdi girebildim,sabahtan ber giremiyordum zaten bir değişiklik yok 29 Ocaktaydı bizimki ama hala bir güncelleme yok malesef @emirgenco

• Çok teşekkür ederim , siz bu sütecin ne kadar stresli olduğunu biliyorsunuz böyle şeyleri duyunca en azından bu durumun normal olduğunu hala bekleyen insanlarda olduğunu öğrenince biraz saha rahatlıyorum.Bakalım değişmezse birkaç güne dediğiniz gibi yapacağız @emirgenco

• ⭐⭐

@yesimt lütfen benim tavsiyem bu yöndedir İnşallah beklediğiniz haberi en kısa zamanda alırsınız gerçekten son günlerde bende aynı yaziyi görmekten bunalmıştım ama Allah Sabrimin bittiği gün bunu nasip etti

• Çok teşekkürler az önce baktım düzelmişti 😊@crazycells

• Dosyam ankaraya gelmis arkadaslar dosya suan ready gozukuyor 2 gun once ds-160 doldurum submit yaptim umarim randevu olusturmak icin mail bugunlerde gelir

• Merhaba, ben America vatandasi nisanlim ile Bursada yasiyorum. Abd ye
    gitmek istiyoruz fakat maalesef pandemi baslangicinda turist vizemi 7
    ay overstay yaptim. Muhtemelen 3 yillik barim var diye tahmin
    ediyorum. bir senesi gecti bile.
    Bizim durumumuz icin neler yapabiliriz?
    Once i129f basvurup sonra mi waiver basvuralim
    Once waiver basvurup sonra mi i129 basvuralim
    hem waiver hem i129f ayni anda mi basvuralim?

• ⭐⭐

@likopin kardeşim hayırlı olsun istersen ankraya mail gönder. Bekleme onların mail atmasını bı hatırlatma Maili at istersen ayrıca dosya takip numarasini noa2 den kaç gün sonra verdiler sana ?

• ⭐⭐

@emirgenco nvcden bahsediyorum dosya takip numarası

• @emirgenco abim bana nvc dosya takip numarasini dosya onlardan cikana kadar vermediler yaklasik 1 ay felan surdu

• @crazycells Merhabalar!
    SIze danismak istedigim bir konu simdi kanit olarak yaklasik 100 lerce fotograf telefon konusmalarinin kaydini felan cikardim.
    Kafama takilan konu ise su mesajlasma gecmisinin hepsini cikarir isem yaklasik 2000 sayfalik bir cikti oluyor boyle bir sey yapmam gerekli mi ?
    Yok sa sadece bazi konusmalari mi cikarayim?

• ⭐⭐

@likopin kardeşim bu kadar konuşmayı sunmana gereek yok zaten adamlar üstün körü bakacak tavsiyem şu yönde ilk konuştuğun tarihi gösteren 3 5 çıktı al ortalardanda 3 5 çıktı al getmeden önceki bı kaç konuşmanın çıktısını da al Yeter yani tarih bazlı hareket et ki uzun soluklu konuşma olduğunu anlarlar daha iyi ben öyle yapacağım 2020 ocaktan başlıcam araçlardan ala ala öyle çıktı alacağım

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yunis-Temür, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Merhaba, ben America vatandasi nisanlim ile Bursada yasiyorum. Abd ye
    gitmek istiyoruz fakat maalesef pandemi baslangicinda turist vizemi 7
    ay overstay yaptim. Muhtemelen 3 yillik barim var diye tahmin
    ediyorum. bir senesi gecti bile.
    Bizim durumumuz icin neler yapabiliriz?
    Once i129f basvurup sonra mi waiver basvuralim
    Once waiver basvurup sonra mi i129 basvuralim
    hem waiver hem i129f ayni anda mi basvuralim?

ABD'ye giris tarihinizi, I-94 suresini ve ABD'den cikis tarihinizi yazar misiniz?

Ayrica I-539 basvurusu yapmis miydiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@likopin, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@crazycells Merhabalar!
    SIze danismak istedigim bir konu simdi kanit olarak yaklasik 100 lerce fotograf telefon konusmalarinin kaydini felan cikardim.
    Kafama takilan konu ise su mesajlasma gecmisinin hepsini cikarir isem yaklasik 2000 sayfalik bir cikti oluyor boyle bir sey yapmam gerekli mi ?
    Yok sa sadece bazi konusmalari mi cikarayim?

kisaltabilirsiniz. Word belgesine aktarip sayfayi ikiye bolup fontu kucultebilirsiniz, bu sekilde sayfa sayisi ciddi oranda azalir. Ayrica en eski ve en yeni konusmalari tutup ortadan bir kismi da cikartabilirsiniz...

sayin @emirgenco 'nun dedigi gibi cok daha kisasini da kabul edebilirler. Eger zaten cok fazla foto varsa, iliskinin gercekligine dair cok suphe duyacaklarini sanmiyorum.

• @crazycells

Ekim 2019 giris. Muhur nisan 2020
    Ama ben kasim 2021 de ciktim.

i539 basvurusu yapmadim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yunis-Temür, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@crazycells

Ekim 2019 giris. Muhur nisan 2020
    Ama ben kasim 2021 de ciktim.

i539 basvurusu yapmadim.

Sanirim Kasim 2020 demek istediniz?

Dediginiz gibi 180 gunden fazla ABD'de kacak kaldiginiz icin, ABD'den ciktiginiz gunden itibaren 3 yil sure ile vize almaniz zor.

3 yillik ban icin konsolosluk imkan vermeden basvuru yapabileceginize emin degilim, genelde 212 veya 601 waiver'larina uygun olup olmadiginiza konsolos mulakat zamani karar veriyor. isterseniz bu sorunuzu bir de Muslu Hukuk Burosu'na suradan sorun:

https://yesilkartforum.com/forum/category/120/muslu-hukuk-bürosu-sorularınızı-cevaplıyor

lakin sizin de dediginiz gibi mulakat zamani gelene kadar bu 3 yillik surenin bitmis olma ihtimali de oldukca yuksek. Yani buna gore zamani ayarlayip da mulakata katilabilirsiniz.

Ne zaman evlenmeyi planliyorsunuz? K-1 yerine IR-1/CR-1 kategorisinden de basvuru yapma ihtimaliniz mevcut.

• Merhabalar,bir konuda yardiminiza ihtiyacim vardir vakamiz onaylandi mektubu aldik Dosyaniz Ankaraya gonderildi bilgisi yer almaktadir bundan sonraki surec Ankaradan cevap ne kadar surede geliyor
    Ankaradan gelen cevap mail yolu ile mi posta yolu ilemi istenen evraklar geliyor donusunuz icin simdiden tesekkurler

• Herkese merhaba 😊
    Aranızda Rfe alan var mı? Noa2'yi almak ne kadar sürdü?
    Noa1 21.09.2020
    Rfe 13.09.2021
    Rfe response was received 23.09.2021.

• @rukiye73, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Merhabalar,bir konuda yardiminiza ihtiyacim vardir vakamiz onaylandi mektubu aldik Dosyaniz Ankaraya gonderildi bilgisi yer almaktadir bundan sonraki surec Ankaradan cevap ne kadar surede geliyor
    Ankaradan gelen cevap mail yolu ile mi posta yolu ilemi istenen evraklar geliyor donusunuz icin simdiden tesekkurler

Merhaba dosyanız Ankaraya ulaştıysa yani 'ready' durumdaysa beklemeden kendiniz mail atıp randevu maili talep edin. Ankara şuan için posta yolu ile bir şey göndermiyor.

• @likopin, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Dosyam ankaraya gelmis arkadaslar dosya suan ready gozukuyor 2 gun once ds-160 doldurum submit yaptim umarim randevu olusturmak icin mail bugunlerde gelir

Randevu alabiliyor musunuz peki şuan en yakın ne zamana uygun gün var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

52

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |