Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐

@Erkand ben orada mı yaşadım la 😃 @kratos benden önce gidecek 😃

• ⭐⭐

@Rhonster 😂 tampa hakkinda bilgilerini soylersin dedim

• ⭐⭐

@Rhonster yaşayacaksın insallah 😂

• @Rhonster gidecegim ve sen de gelirsen insallah. her konuda kazanacagim tecrube ve bilgilerle yardimci olurum umarim.

• ⭐⭐⭐⭐

@kratos takipteyim 😃

• Herkese Merhaba!

Kısmetse Şubat sonu gibi Tampa'ya geliyorum ve gene kısmetse yerleşiyorum artık. Daha önceki Amerika seyahatimde (2018) bir haftalığına gelmiştim buraya, bu sefer kalıcı olarak gelme niyetim var. Bazı sorularım olacak, Tampa odaklı olduğu için bu başlığın altında sormak istiyorum 🙂

• Mesela artık Tampalı olmuş arkadaşlar Türkiye'den hangi aktarmayla gelmeyi tercih ediyorsunuz? Malum, "henüz" direkt uçuş yok, sizin tecrübeleriniz benim tercihimde önemli olacak.

• South Florida University ile bir bağı olan var mı aramızda? Yani, orada okumuş olabilir, orada çalışıyor/çalışmış olabilir.. gibi

Bu başlığı açan @Rhonster arkadaşa çok teşekkürler!

• ⭐⭐

@mulus Yolunuz açık olsun, umarım bizim de oraya yerleşme şansımız olur

• ⭐⭐⭐

@mulus şu cümlenin kıymeti ne büyük "kısmetse yerleşiyorum artık". Hayallerinizden daha güzel günleriniz olsun. Elbet bir gün biz de kavuşacağız 🙏

• @mulus Şubat'ı keyifle beklemek bir başka güzel herhalde, her şey gönlünüzce olsun...

• @mulus ben aralık ayında Frankfurt aktarmalı gideceğim nasipse ve tüm aşamalarda yaşayacaklarımı bu başlık altında paylaşmayı düşünüyorum. Umarım size bir faydası olur.

• ⭐⭐

@kratos Yeni hayatınız da başarılar.

• @mulus merhaba hangi bölgesine yerleşmeyi dusunuyorsunuz biz de tasınacagız ocak ortasında

• Tampa Muhtari @Rhonster 🙂 Tampacilar cogaliyor 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea misyonumuz belli içten fethedeceğiz burayı 😃

• @Erkand umarım 🙂 teşekkür ederim

• @Hyller güzel dilekleriniz için çoook teşekkür ederim ❤ inşallah ben de sizi orada karşılar, elimden gelen desteği size gösteririm 🙂

• @melcem keyiflenmeye pek fırsatım olmuyor inanır mısınız 🤭 öncesinde halletmem gereken düğünüm ve ardından gelecek evrak işleri ile doktora yeterlik sınavı var 🤯 😅
    güzel dileğiniz için teşekkür ederim, umarım Tampa'da tanışma zirvemizde bu günlerimizi keyifle anarız ❤

• @kratos cevabınız için teşekkür ederim 🙂 . ben 2019'da Austin'e gitmiştim ve o zaman oraya da direkt uçuş olmadığı için Frankfurt aktarmasıyla uçmayı tercih etmiştim. Umarım uçak biletinizi alırken transfer saatinizi minimum 3 saat olacak şekilde ayarlamışsınızdır çünkü çok büyük bir havaalanı ve anca yetiyor. Gerçi ben dönüşte 9 saat mi ne havaalanında geçirmiştim, bakın o da çok uzun 🙈 🙈

• @basaknaz merhaba, nişanlımın teyzesi Tampa'da yaşıyor. ilk etapta onun yanına yerleşip zamanla kendime iş ve ev bakmayı planlıyorum. amerika'ya gittiğimde ilk önceliğim ev ve iş bulmaktan önce eşim için F2A vizesine başvurmak olacak... 🤞🏼 🙏🏼 💪🏾

Hatırladığım kadarıyla teyze ve ailesinin evi Tampa'nın banliyösünde bir sitedeydi. Bizim gibi yeni göçmenlerin oralarda oturabilmesi için epey fırın ekmek yemesi veya çok hazırlıklı olarak Amerika'ya taşınması gerek anladığım kadarıyla. Ben de şimdi neresi bize uygun olur bilemiyorum, sizden bilgi gelmesi beni çok mutlu eder 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |