Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @jade siz sanırım yanlış anladınız ya da anlamadınız söylediğimi. 21900 rakamındayken cutoff burada vizeler bitmiş olabilir daha fazla artış olmayabilir yazıldı ben ondan bahsediyorum. herkes burada söylüyor zaten bir şeyler. burada ben sayfalarca da yazarım ancak hiçbir işe yaramaz. az bir zaman kaldı zira, yakında zamanda yeni cutofflar açıklanacak ve yakın zamanda sürecin bitimiyle tüm rakamlar, tam olarak kaç vize verildiği, kotaların ne kadarı kullanıldığı belirecek. işte o zaman ben uzun uzun yazacağım.

• Kac aydir burdan yorum yazanlardansiniz sizi de biliyor ve anliyorum ve ben de siz gibi kotayi falan asip genel beklentinin uzerinde bitecegini dusunuyorum. Ben anladim sizin demek istediginizi suan, ama biri ya bence iyi bir cut off olmayacak diyorsa da bosa demiyor onca hesabi ve muhtemel sonuclari buradan okuyup da diyor.. Ya da cut off yuksek gelir current olur da diyebiliyor baska biri.. yine ihtimallerden sebep. Iste tam olarak bu, bunun soylenmesi can sikiyor olabilir ama bu boyle insanlar fikir beyan ediyor. Moralimizi bozmayin olumlu konusup, moralimizi bozmayin olumsuz konusuplar gibi yorumlar donuyor. Ben genel olarak BU DIREKT KISILERE olan olumsuz tavirlara icerliyorum. Simdi gunler yaklastikca daha fazla farkli fikirler atilicak ortaya.. biz bu farkliliklari kaldirabilecek kadar guclu olmaliyiz… Son 10... Daha sabirli ve toleransli olmak kimseye birsey kaybettirmez ki

• @jade “No response” - DS260 doldurmamislar olur ki zaten “Ready” olarak gecmezler. Yani “Ready” olmussa zaten Response var demek. O yuzden 3300 kisiden 10% red alsa, %5 civarida mulakata gelmeyen olur diye hesapladim cunku gecen 8 aydaki ortalama veriler ole.

• Bide bu backloglardan dolayi response rate hesaplamak cok zor. Bi bakiyorsun ta Ekimde giremesi gereken numaralardan bisuru Ready oluveriyor. Ama umudum o ki, KCC liner bi sekilde verirler vizeleri yoksa kotaya baktigimiz takdirde Agustosta zaten 19 binleri gormek uzere, ki zaten bence kotayi biraktilar gibi cunku 18300 olsaydi 23325 bile olmazdi. AF zaten yetisemiyor SA ban, EU ile en cok vizeye ulasmis olcaklar. Insallah onumuzdeki hafta yuksek CN icin bayram olur.

• @gannaly umarım, hafif heyecan var sanıırım süreç hissizleştirdi beni.

• Burda insanlarin sonunda diyisini gormek istiyorum insallah

• @jade araştırp hesaplayıp yazanlara hiç bir sözüm yok hatta teşekkür ediyorum ancak gergin beklerlerken dalga geçer gibi 23 bin olacak diyen arkadaşlarıma sözüm o kada ilgisizler ki zaten 23 bin son cutt of du yani arkadaşlar ağustos ct sinden habersizler bu gibi arjadaşların amacının düşünce özgürlüğü kapsamında kendi düşğncelerini açıkladıklarını düşünmüyorum tersine insanların umudunu kırıyorlar. Son cümleniz soru mu ithammı anlamadım ancak kimsenin düşüncesini baskılamak gibi niyetim yok sadece saygı istiyorum biraz yazımdan da bu anlaşılıyor diye düşünüyorum

• @murattemiz71 bende herkesin kendi fikrini düşüncesini özgürce açıklayabilmeli diyorum . burda kimse kimseyi poh pohlamak veya umut aşılamak zorunda değil . keşke herkes gidebilse . ama sadece olumlu şeyler düşünmek realiteden uzak olur ve sadece kendimizi kandırırız . bu arada 23325 kim dedi bilmiyorum ama olabilir olmucak bişey degil . 2014 de örneği var eylül bülteni agustosla aynı açıklandı bilginize .

• 23000 civarı tahminde bulunanlar tariz sanatı uygulamış. Benim de öyle yazasım geldi. Hesaba dayalı tahminde bulunanlar Hesaplayıp şu numaraya kadar sıra gelir diye tahminde bulunuyor. Bu normal. Ama bir çok tahmin ve temenni şu şekilde.
    Örneğin benim CN 31xxx. Şimdi size yukarıdaki gibi insanı rahatsız eden özgürce düşüncelerimi yazayım.
    Bence curent imkansız. En fazla 30k-31k sınırında biter. Ya sınırdan bana sıra gelir ya da sınırda kaybederim. Offff ya. Beklemek çok kötü. İnşaallah en fazla case açıklanır....
    Nasıl analiz ama:)

• Arkadaslar birbirimizi uzmeye gerek yok. Zaten maks 1 hafta kaldi pbu pazarteu bile aciklanabilir.bana gore herkes hakli senenin basindan beri isler istedigimiz gibi gitmiyor son 2 ayda iyice kotulesti bundan dolayiki bence hakli olarak dusuk beklemek anlamsiz degil ne kadar umutlanirsak toparlanmak o kadar zor olabilir kendi acimdan gecen ay umutluydum gercekten 23325 gorunce basimdan kaynar sular dokulmustu. Tabi bir yandan da insan umut etmeden hayal kurmadan edemiyor 1 yili askindir bekliyoruz vr sonunda kimse mal gibi birakilmak istemiyor. Ayni yil kazanip gidenler olunca ben niye gidemiyorum demek oldukca uzucu . Tamda cikmasi gereken bir zamanda cikinca elimden kacmasini istemiyorum hayallerimi 1 kac sene ertelemek istemiyorum. Bna soracak olursaniz bazilari icin aylar oncesinden kapandi bu kitap . Benim icinde buyuk ihtimal oyle olacak maalesef.gonul current diyorda olmayacagini anlamamak icin uzman olmaya gerek yok

• @yekta yekta bende kendi düşüncemi açıklıyorum burada herkes araştırıp hesaplayıp yapmıyor tahminini konuyla hiç ilgisi olmayan arkadaşların yorumları saçma oluyor. Tekrar ediyorum araştıran hesaplayan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum emekleri için sözüm araştırmayıp kafadan sallayanlara. bizlerin hala bir umudu var ve bu yorumlar can yakıyor. Hepimiz araştırıyoruz ve bu yılın çok farklı olduğunu biliyoruz ben de her yılı inceledim hesapladım ancak bu son ay ne olabileceğini kestiremiyorum umut etmekten başka öaremiz yok. Olumsuz açıklama düşünce özgürlüğüyse olumlu olmakta düşünce özgünlüğüdür bende kendi düşüncemi açıklıyorum konu bu kadar basit.

• Neyse arkadaşlar anacım kimseyi üzmek değil umarım hepimiz gideriz.

• @yekta selam 2014 de EU da maksimum id ne idi acep? Merak ettiğim nokta acaba zaten son numara o muydu? Birde o sene her bölgeden çok fazla istek olmuş. 50K aşılarak totalde 52342 adet vize verilmiş.

En azından AF ve AS bölgelerinde bu sene durum tersi yönde. Umarım böyle bir kabus yaşamayız.

• @onur1601 en son ki case nosunu bilmiyorum ama adamlar current yapmamışlar . illaki numaradan dolayı kaçıranlar olmuştur . bu arada https://dvcharts.xarthisius.xyz/login.html dan girip tıklama yaparsak yeni dataları bugun ögrenmiş oluruz . son 2 bin tıklama kaldı üyelik falan şart degil

• @yekta 2015 de de current gözükmüyor ama eylülde açıklanan rakam aslında son rakam onun üstünde bir id yok EU da. Belki bu yüzden yanıltıcı olabilir diyorum yani öyle ümit ediyorum 🙂

Ok az kalmış beraber el atalım bir bakalım son durum neymiş.

• Bence bu ceac verileride pek ise yaramiyor kilit nokta ne kadar vize vermek isteyecekleri bu gidisle 50k yi veremeyecekler 1 haftada cok bir sey degismiyor ya verirlerse cok kisi sevinir

• @onur1601 2015den gidemeyen arkadaslar var diye biliyorum . hatta forumdada varmış . @crazycells bahsetmişti .

• arkadaşalar yardım edin de yapalım şu capthca ları

• @metert yok yok bence çok önemli . en azından bu kötü senaryo olan eu daki 18300 kotasını yakalayacak mı yakalamicak mi onu öğrenmiş oluruz .

• bu zamana kadar hep verebilecekleri en yüksek vizeyi vermişler. geçen sene rekor olarak 20500 verilmiş. bu sene neden daha yüksek verilmesin ki diyorum da işte biliyorsunuz.diğer vize türlerindede yavaşlamalar varmış trump yönetimiyle alakalı olduğunu düşünüyorum e o zamanda adam herkesi current yaptı garezi avrupalılara mı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |