Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan uğur abi çok teşekkür ederim. Telaşıma hak veriyorsundur. Problem çıkmadan hallolsun istiyorum. Dediğiniz gibi yapacağım

• Tüm arkadaşlara merhabalar. Ben umudumu yitirdim. Bizden hiç evrak talep etmediler. Bize hiç mail atmadılar. 30.000'lerdeyiz zaten. Davalara'da katılamadık. Yoğun bir dönemdeydim. Ailecek ağır Corona geçirmiştik. Kısaca bu geçen bir yıl boyunca yardımcı olan herkese teşekkürler.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@gokces zannediyorum ki DV2021 kazananısınız.
    öyle ise hiç beklemeden evraklarınızı gönderin, hiçbir sakıncası olmaz.

bir de lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oseyfi geçmiş olsun.
    tavsiyem talep beklemeden evraklarınızı gönderin. davalardan çıkacak sonucun ne olacağını belli değil, bu yüzden umudunuzu kaybetmeyin.

• @gucarslan Evet DV2021. Çok teşekkür ederim.

• Peki davalar sonuçlanınca sadece davalara katılanlar mı faydalanıyor sonuçtan?? Birde davalar ne zaman sonuçlanır tahmini?

• ⭐⭐⭐

Sn. @oseyfi ve @gokces
    DV2020 davasında olduğu gibi DV2021 davalarından sonradan dağıtılmak üzere rezerv vize kararı çıkabilir. Dv2020'lere 9095 vize rezerv ayırıldı ve fiscal yılları biteli çok olmasına rağmen bu vizeler DV2020 talihlilerinin bir kısmına dağıtılacak. Şu anda yargıcın bu vizelerin hangi tarihten itibaren verilmesini karara bağlaması bekleniyor.

Dv2021'den de rezerv vize kararı çıkarsa bu rezerv vizeleri DV2020'de olduğu gibi davaya katılsın katılmasın herkese verebilirler. Bu yüzden bu şansınızı muhafaza etmek için evraklarınızı hiç beklemeden en kısa süre içinde gönderin.

• @smartcells evrak onayı alamadiktan sonra o haktan da yararlanilmayacak anlaşılan.

• ⭐⭐⭐

@İpek-Dedemen-Erdur, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@smartcells evrak onayı alamadiktan sonra o haktan da yararlanilmayacak anlaşılan.

O kısım hiç belli olmaz. Birden evrak onayı vermeye başlayıp mülakat verebilirler. Evrakları gönderip kendi üstünüze düşeni tamamlamak hiç bir şey yapmadan beklemekten daha iyidir.

• @smartcells biz şubatta yolladik evrakları bugün 6 eylul kaç aydır onay alamadık heralde 30 eylül den sonra artık onaylamazlar alamayanlari değil mi?

• ⭐⭐⭐

@İpek-Dedemen-Erdur, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@smartcells biz şubatta yolladik evrakları bugün 6 eylul kaç aydır onay alamadık heralde 30 eylül den sonra artık onaylamazlar alamayanlari değil mi?

KCC'nin ne yapacağı hiç belli olmaz. Dediğim gibi siz kendi üstünüze düşeni yapın.

• Arkadaslar başımızdan ılgınc bır olay gectı.Sızınle de paylasayım ıstedım ne olur ne olmaz bırınızın basına gelır belkı.
    Bız gecen sene evlenmıstık.Dolayısıyla esımın soyadı degısmıstı.Ucusumuz 8 eylul 7.45'te.Dun pcr testı yaptırdık ve sonucları aldık.Ancak esımın pcr test sonucunda evlenmeden oncekı soyadı yazıyordu.E nabız'da guncel soyısmı olmasına ragmen pcr sonucundakı soy ısmı eskıydı.THY'yı bır kac kez aradık, sıtesınden gerı bıldırımde bulunduk.Bu sabah gelen cevapta pcr testı ıle bılet alınan kısının soy ısımlerı aynı olmalı dolayısıyla ucaga bınemezsınız dedıler.Bız tabı panık olduk.Hemen ılce saglık mudurlugune gıttık.Dedılerkı saglık bakanlıgının sıstemınde soyısmınız eskı kalmıs.degısmesı ıcın talep acacagız ancak ne zaman duzeltılır bılmıyoruz.Bugun duzeltılırse tekrar pcr yaptırmanız gerekır ve yetısmezse ucaga bınemezsınız.Allahtan durum 2 saat ıcınde duzeltıldı saglık bakanlıgı tarafından, e nabız'a gırdım pcr sonucu yenı soyadı ıle gorunuyordu ve yenıden pcr yapmamıza gerek kalmadı..Su an sorun yok ama ucusa 20 saatten az bır sure kalmısken ınsanın basına boyle bır sey gelınce tırsıyor tabı 😅 yenı evlı arkadaslar dıkkat etsınler.e nabızda soy ısmı guncel olsa da pcr testı eskı soyadı ıle cıkabılır.

• Merhaba arkadaşlar. Vizeyi aldıktan sonra ABD'ye ocak-şubat gibi temelli gitmeyi düşünüyordum fakat riske atmamak için yakında gir-çık yapacağım. Mülakatta bi tanıdığın adresini vermiştim. İlk girişimde değiştirmeyi düşünüyordum fakat gir-çık yapacağım için kalacak yer ayarlamadım. Temelli gitmeden önce yer ayarlayacağım. Merak ettiğim konu şu; havalimanında adres değişimini sadece ilk girişimizde mi yapabiliyoruz? İkinci kez gittiğimde de adres değişikliği yapabilir miyiz?

• ⭐⭐⭐

@Arne-Saknussemm Ikinci girisinizde gocmenlik icin bir islem yapmadan normal giris yapacaksiniz. O yuzden adres degisikligi gibi bir durum olmayacak. Adresinizi belirledikten sonra su konudaki bilgilere gore degisiklik yapmalisiniz. https://yesilkartforum.com/forum/topic/667/amerika-da-adres-değişikliği-yapmak-uscis-ar-11-form

• @keysnambır Çok teşekkürler.

• Herkese merhaba arkadaşlar,
    Bende 21 talihlisiydim ancak sürecin ilerlemeyen kısımında kalanlardanım malesef sonuçta belli değil..Sormak istediğim şu;süreç hala tamamlanamadığı İçin ekim ayında tekrar şansımı denemek için yeni dv başvurusunda bulunabilirmiyim bi engel teşkil eder mi

• ⭐⭐⭐

@cansutorun, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Herkese merhaba arkadaşlar,
    Bende 21 talihlisiydim ancak sürecin ilerlemeyen kısımında kalanlardanım malesef sonuçta belli değil..Sormak istediğim şu;süreç hala tamamlanamadığı İçin ekim ayında tekrar şansımı denemek için yeni dv başvurusunda bulunabilirmiyim bi engel teşkil eder mi

Başvurabilirsin 😊

• @hadi-BE teşekkürler ☺

• Arkadaslar merhaba, aklima bir sey takildi bilen varsa cok sevinirim. Mulakat tarihim henuz gelmedi, ama dava sonucundan dolayi her an gelebilir diye dusunuyorum. Saglik raporu icin asi raporu isteniyor ya, onu nereden bulabilirim biliyor musunuz? Irlanda'da oldugum icin doktor edevletten acip bakamaz cunku 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |