Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Burada eve yakin local bir pizzaci var, pandemi var diye bir yildan fazladir hep siparisleri delivery yaptiriyorduk. Son 3-4 defadir, delivery yaptirmadim ve kendim gidip carry-out yaptim. Adamlarin biraz yuzleri asildi, hic eskisi gibi friendly degiller sanki 😃

• Merhabalar, 19 yaşında bir gencim üniversiteyi dondurup amerikaya gitmek istiyorum turistik vizem var çok param yok orada doordash yaparak geçinmeyi planlıyorum araştırmalarıma göre günde 8-10 saat çalışarak 300-400 dolar gibi paralar kazanmam mümkünmüş fakat turistik vizeyle çalışabiliyormuyum ve şartları nelerdir yardımcı olabilcek biri varsa çok mutlu olurum gerçekten 🙂

• @Doğukan-Engin, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

Merhabalar, 19 yaşında bir gencim üniversiteyi dondurup amerikaya gitmek istiyorum turistik vizem var çok param yok orada doordash yaparak geçinmeyi planlıyorum araştırmalarıma göre günde 8-10 saat çalışarak 300-400 dolar gibi paralar kazanmam mümkünmüş fakat turistik vizeyle çalışabiliyormuyum ve şartları nelerdir yardımcı olabilcek biri varsa çok mutlu olurum gerçekten 🙂

Gunde 8-10 saat calisalarak 100-150 dolar civari kazanabilirsiniz. Turistik vizeyle calisamazsiniz maalesef.

• @Doğukan-Engin 300-400 dolar çok ütopik bir rakam dostum, kimde izlediysen yada duyduysan onu inanma derim. He belki özel günlerde yapar ama iş rutine bindiğinde normal günlerde böyle bir tutar imkansız. Ayrıca turistik vize ile çalışamazsın. Sosyal güvenlik numaran olmadığı için Doordash’e driver olarak üye bile olamazsın maalesef.

• @Doğukan-Engin merhaba, turist vizesi ile calisamayacaginizi arkadaslar zaten soylemis.

Gunde 300-400$ rutin olarak yapilabilseydi herkes isi gucu birakir bu isi yapardi. Internette ya da youtube videolarinda duyduklariniza inanmayin. Gunluk rutin 100-150$ arasi anca yaparsiniz. 150$ yaparsaniz harika bir gundur bence. Bunun arac gideri ve daha sonra odeyeceginiz vergileri de var tabi. Elinize cok az para kalir. Bir bakarsiniz saatlik 9-12$ civarina gelmis.

• @Doğukan-Engin biz Orlando’da günde zorla 100-150 dolar kazanıyoruz (hem doordash hem de ubereats açarak) fakat arkadaşlarım karı koca Boston’da bu işi yapıyorlar ve günlük ortalama kişi başı 200-400 arası para kazanıyorlar. İkisi de başkalarının hesabını kullanarak yapıyor. Özetle şunu demek istiyorum; bir soru sorduğunda cevapları yaşamak istediğin yerdeki insanlardan duymaya çalış. Bu bilgiler bende olmasa ben de sana günlük 100-150 dolar kazanılıyor diyebilirdim ama arkadaşlarımın kazançlarını biliyorum:)

• ⭐⭐⭐

@morpenguen gunluk kac saat calisiyorlar?

• ⭐⭐⭐

Bu arada ayni sehrin downtown ve suburb’leri de kazanc olarak farkettiriyor. Downtown’da daha cok kazanabilecegimi biliyorum ama stres kazanca gore daha cok artiyor o yuzden cok nadir downtown’a ugruyorum.

• Austin/TX, Temmuz, Agustos (bugun kadar)
    UBER-EATS: durgun saatlerle aktif saatleri karisik yaparsak gun sonunda saatlik ortalama 20$+ olur. 13:00-14:00 gibi cikip 19:30:20:30 gibi biraktigim da 120$+ oluyor. Bu gune kadar ayni saat araliginda maks 190$ min 90$ yaptim. Agirlik 130-150 dolar arasinda degisiyor.
    Enerjik ve genc birisi downtown gibi bir yerde 150$-200$ arasina rahat ulasir. Sabah 09-11 ve aksam 21-23 arasini da yapabilirse (maks 12 saat surus izni var) kolaylikla 200$ i gecersiniz.
    Bu is gorundugunden yorucudur. Ozellikle cok katli labirent apartmanlar hem zaman hem enerji tuzagi. Trafik yogun saatlerde ekstra zaman kaybedebilirsiniz.
    Doordash te rakamlar cok daha dusuk olacaktir.

• @caglaror Uber-Eats zaman zaman (rastgele zamanlarda) araci kenara cekip app uzerinden kendi fotografinizi cekmenizi istiyor, kimlik dogrulama icin. Bunu yapmayinca deliverye devam etmenize izin vermiyor. Orijinal hesap sahibinin fotografi ise yarar mi bilemedim.

• @morpenguen adli arkadas hakli. Ben yazarken farkli bolgelerin farkli kazanclar saglayacagini dusunemedim. Benim yazdigim veriler Dallas/TX bolgesi icin gecerlidir.
    Ama hala 200-400 arasi haftanin her gunu yapan varsa (Pazartesi, Sali, Carsamba dahil) bence harika. Tebrik ediyorum.

• arkadaşlar merhaba kasım sonu gibi oradayız bir aksilik olmazsa (NJ de) ehliyeti alır almaz grubhab doordash vb delivery hesaplarını hemen açıp çalışmak mümkünmü ne kadar sürede hesap açılıyor bilgi verebilecekler şimdiden teşekkür ederim

• herkese merhaba bir sorum olucakti North Carolina eyaletinde uber eats doordash delivery isleri kazancli midir ? yapan yada bilen birileri varsa aylik tahmini ne kadar bir kazanc soz konusu oluyor ilk geldigimiz zamanlar ?
    bilgilendirirseniz cok mutlu olurum.

• @Ahmet-Kölüş hemen sisteme alinip alinmayacaginiz, bolgenin durumu ile ilgili. Driver havuzu dolu ise, on gorulemeyen bir sure beklersiniz. Baze bolgelerde bir iki hafta, bazi bolgelerde aylarca. Driver ihtiyaci bulunan bolgelerde uye olur olmaz suruse baslayabilirsiniz.

• @Sefa teşekkür ederim. Peki NJ dolu ise nj ehliyeti ile Philedelphia hesabı açabiliyor muyuz .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Kölüş ehliyetin resmini istediği için her eyaletin ehliyeti farklı olduğu için açamazsın.

• @ayvalik10 anladım teşekkür ederim

• @Sefa ihtiyacı olan bölgeleri görebileceğimiz bir uygulama/harita vs var mı?

• @sobrero maalesef boyle bir imkan, su an itibari ile yok fakat bazi uygumalarda kaliplasmis cumleler var. Onlarin da icerigi kac gun/ay gibi degil de bolgenizde su an driver ihtiyaci bulunmamaktadir gibi.

• arkadaşlar daha önce soran oldu mu bilmiyorum ancak bu tarz appleri kullanırken, malum sürekli aractan in ,yemeği al teslim et aşamalarını gerçekleştirirken kontağı sürekli kapat aç yapmanın araca bir zararı oluyor mu ? yoksa anahtarı üzerinde bırakıp mı yemek teslim al- teslim et yapıyorsunuz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |