Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Güler-Özçelik 2022 için henüz evrak talebi gelmedi. Beklemeye devam.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• İyi günler. DV2022 talihlerinden evrak talebi maili alan oldu mu henüz?

• ⭐⭐⭐

@mac sayın @goblis ‘in yalnızca iki mesaj yukarida belirttiği gibi henuz evrak talebi alan olmadı.

• Merhaba. Mülakatta banka dökümü gösterirken iki kardeşimle ortak hesabımızı göstersem sorun olur mu? Sorun olacaksa kendi adıma geçirebilirim ama altı aydan kısa sürede benim adıma para olduğundan sorun çıkar mı?

• selamlar.bankada göstereceğim para babamın hesabından havale ile benim hesaba geçmiş olsa sorun olur mu?30.000 dolar gönderecek benim hesabıma.yoksa parayı elden alıp ben kendim mi yatırayım hesaba?hangisi daha doğru olur?

• ⭐⭐⭐

@Sevde-KILIÇ Kardeşleriniz sizinle vize alamayacağı için sorun olur. Bu yüzden eğer bekarsanız yalnızca sizin hak sahibi olduğunuz hesabı mali kaynak olarak gösterin.

Süre açısından da bir problem olmaz. Deneyimlerden biliyoruz ki tüm para birkaç hafta önce girse de sorun olmuyor. Yine de siz para yatırmaları zamana yayabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@samet-tr Havale sorun olmaz, hele ki öğrenciyseniz. Ama 30k'yı tek seferde yatırmaktansa zamana yayıp 4-5 defada siz de bankaya gidip yatırabilirsiniz.

• @Sono hayır öğrenci değilim,40 yaşındayım.

• @Sono, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gumuspsy Numaranız normal şartlar altında 2-3. aylarda mülakat alacak numara. En geç eylül-ekim gibi dosya talebinde bulunurlar diye düşünüyorum. Şimdilik sabırla beklemeye devam.

çok teşekkür ederim. Sabırla bekleyelim 🙂

• @Güler-Özçelik, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar. Ds260 formumuzu Haziran aynının ortasında gönderdik. Hala kcc den beklediğimiz mail gelmedi. Ne kadar sürede geliyor. Bir sorun mu acaba. Varsa nasıl öğrenebiliriz. Şimdiden teşekkür ederim.

merhaba. Bende sizden birkaç mesaj önce bu soruyu sormuştum. Benim de formuma cevap gelmedi ama @sono 2-3 ay içinde geleceğini söyledi. Sabır 🙂

• Merhabalar,

Anladığım kadarıyla DV2022 talihlilerinin henüz evrak istek maili gelmedi yada gelen var mı?

Teşekkürler.

• @EMRAH-KOÇ Takip ettiğim kadarı ile ben dahil kimseye geri dönüş olmadı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EMRAH-KOÇ hayır, henüz yok.

• Merhaba , formu açtırmak için yaklaşık 2 ay önce mail attım ancak henüz açılmadı mailde herhangi bir şablon kullanmadım sadece hata yaptığımı ve açılması gerektiğini belirttim case number,kimlik ve dogum tarihimi belirttim acaba 2. Maili ne zaman göndermeliyim yada hiç göndermemelimiyim?

Dosya Numarasi: 2022EU000012XXX
    DS-260 Gonderimi: 08/05/2021
    KCC Evrak Istegi: gg/aa/yy
    Evrak Gönderimi: gg/aa/yy
    KCC Evrak Onay: gg/aa/yyyy

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emre34 merhaba. mailde aşağıdaki linke yer alan formatı kullanmanız gerek, diğer türlü cevap alamazsınız;

https://yesilkartforum.com/forum/post/215666

• Ben şimdiden söylüyorum Evrak onayı hala gelmedi. Dv 20-21 şimdi de 22 aynı olacak. Avukatlara kelle başı 500 dolar hazırlayın.

• @gucarslan ben kimlik bilgilerimi aynı şekilde yazdm ancak maili doğaçlama olarak yazdım şu şekilde yazdım " I realized that I made a mistake in the forum, can you please open the form!" Tekrar mail atmam gerektiğini söylüyorsunuz değil mi sonra iki defa açılma durumu olmasın?

• Merhaba;
    İki ay önce formda düzeltme talep ettim formu bu gün açtılar, iki düzeltme yaptım ve formu onayladım. Fakat sonra farkettim ki " Have you traveled to any countries/regions within the last five years? " sorusu ne "yes" de ne de "no" seçeneğinde işaretli değil. Oysa ben yes demiş ve gittiğim ülkeyi belirtmiştim daha önce ve bu düzeltmede o seçeneği ellemedim bile direk formu onayladım. Ne yapmalıyım şimdi tekrar formumu açtırmam gerekli.

• @mozturk228 açıkçası ne olursa olsun, ne avukata para veririm ne aylarca beklerim. Koskoca ülke adam gibi iş yapamıyorsa demek ki bizim için uygun değil der geçerim. Benim düşüncem böyle, bazen bizim çok istediğimiz bir şey olmaz üzülürüz ama yıllar sonra iyi ki olmamış deriz, kısmet bazı şeyler hayatta çok da zorlamamak gerek ne yapalım yani?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |