Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@serkanist vallahi ben de memurum hem de 13 yıllık. Burada bir yıldır söylüyorum ne kadar param olduğunu eşimle beraber ne kadar gelirimin olduğunu son bir yıldır beni tanıyan herkes bilir. Gc ın çıkmasını ben de çok isterim ama ona bel bağlayarak yaşayamam. Çünkü 15 yıldır başvurup kazanamayan bir sürü insan var. Ve her sene başvuran sayısı artıyor yani kazanma ihtimali düşüyor. Benim niyetim B2 ile gidip orada E2 ye statü değiştirmek ve sonra greencard fırsatlarını kovalamak. Yani hayatımın her anında olduğu gibi kendi tırnaklarım ile kazımak. Buradaki emeklilik falan gram umurumda değil. Çünkü asla ve asla geri dönmeyi düşünüyorum. Herkes kendi imkanlarına göre hareket eder. Sizin de fikrinize saygı duyuyorum ama maalesef bana uygun bir hareket tarzı gelmiyor.

• ⭐⭐⭐⭐

Şu an turist vizelerinin açılmasını bekliyorum sabırsızlıkla. Danışmanlarım da sağolsun yardımcı oluyorlar bana bilgi vererek. Vizemizi alır almaz en az 3 haftalığına abd ye gidip işi gücü belirledikten sonra buraya döneceğim. 3 ay içinde de buradan tüm her şeyi topladıktan sonra Behlül kaçar diyeceğim. Sonrası Allah kerim.

• @mystery88 yapabilirsin.

• ⭐⭐⭐⭐

Lanet olsun yine sınırlar kapanıyor yine yasaklar başlıyor. Bizim vize hayallerimiz yine suya düşüyor. Aşı karşıtlığı arttığı sürece de bence ne covid bitecek ne de yasaklar. Sonumuz hayrolsun.

Screenshot_20210724-105733_Instagram.jpg

• ⭐⭐⭐⭐

Bu arada turist vizesi mülakatına giderken yanınızda götürmeniz gereken belgeler ile ilgili link buldum isteyen arkadaşlar baksınlar bence.

https://amerikarehberi.com/abd-turist-vizesi-b1-b2-vizesi/

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Lanet olsun yine sınırlar kapanıyor yine yasaklar başlıyor. Bizim vize hayallerimiz yine suya düşüyor. Aşı karşıtlığı arttığı sürece de bence ne covid bitecek ne de yasaklar. Sonumuz hayrolsun.

vize randevularını çok ileriye veriyorlar diye söylemiştiniz. şimdi turist vizesi için görüşme yapmıyorlar mı?

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Bu kara sinirlarindan girisler icin gecerli. Yani Kanada ve Meksika'dan girisler.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea emin misiniz? Bana hiç öyle gelmedi de.

• Evet bu bir tweet USCBP tarafindan hem Ingilizce hemde Ispanyolca. Bas tarafinda US land border ports diye yaziyor. Buraya kopyalayamadim.

Kendiniz bakabilirsiniz: https://www.cbp.gov/

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea peki bu arkadaşlar havaalanında çalışmıyor mu? Orada ki uyarıları ya da yasakları kim açıklıyor?

• @denizci10 Sadece havaalanlarindan degil, ayni zamanda deniz ve kara sinir noktalarindan da sorumlular.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea teşekkür ederim

Şu an turist vizelerinin açılmasını bekliyorum sabırsızlıkla. Danışmanlarım da sağolsun yardımcı oluyorlar bana bilgi vererek. Vizemizi alır almaz en az 3 haftalığına abd ye gidip işi gücü belirledikten sonra buraya döneceğim. 3 ay içinde de buradan tüm her şeyi topladıktan sonra Behlül kaçar diyeceğim. Sonrası Allah kerim.

Saygı duyarım dostum arkdaşım- işallah senın isteklerin olur - git gör önce bir vizeni al - bak - ücretsiz izin al benım gibi ben 4 ay aldım ve kaldım ve kararını tam olarak verirsin.

turist al - sonra eğitime vevirirsin - kafana koyduysan buna dayanırım diyorsan - yaparsın - oylelerini gördüm çünkü - benımle 2014 yılında giden çoçuklar hala oradalar - dayanıyorlar çalışıyorlar - bir yolunu bulup kalmak istiyorlar.

başarılar dilerim 🙂 selamlar.

• ⭐⭐⭐⭐

@serkanist ben tamamen ilişkimi kesip gideceğim ama eşim için aynısını yapmayı düşünüyoruz. Kendisi 1 sene ücretsiz alıp gidecek sonra istifa edecek. Benim başka planlarım var zaten durumum da çok farklı. Yine de fikrin için teşekkürler.

• Gidişat iyi değil Amerika tarafında problem çıkmasa bile bayram sonrası bizde çok büyük problem çıkacak konsolosluk larda bizim ülkemizin alacağı kararlara bağlı oldukları için yine işler iyice yavaşlayıp durma noktasına gelecek gibi. 2 aşıyı olup üzerine bu sıcakta hala maske takıyoruz, millet normalde bu kadar kıç kıça dolaşmaz inadına yapar gibi öyle geziyorlar bu gidişle 1 sene daha yalan olacak

• @denizci10 sadece şunu diyorum yapacaksan hiç geçikme bir şekilde yap - kafana koyduysan birazcıkta elinde para varsa bir yolunu bulursunuz diğe düşünüyorum - ailende sana destek olacaksa ne güzel. kafa kafa verip yaparsınız işalllah.

ben bekar olduğum halde yapamadım 😕 dediğim gibi gidip gördüm - baktım gc hayat boş- milletin eline bakıyorsun hep - insanlar çıkarcı senın üstünden bir şeyler yapmak istiyorlar - ama tanıdıkların varsa ve bir iki arkadaş maddi olmasa bile manevi yonden sana destek olabilirler.bu güzel ..

ben şimdi gelecek gc başvrurum- ama şu emeklilik hak edersem çeker giderim.

her yıl eniştem ablam için başvuruyorum çıkarsa - zaten onlarda olacağı için hiç düşünmem giderim.

hadi bakalım... 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@serkanist ben de öyle yapacağım vizeyi alır almaz hiç gecikmeden yapacağım.

• ⭐⭐

Pasaport geçerlilik süresini ay bazlı mi yoksa gün bazlı mi hesaplamak gerek örneğin 3 ay daha geçerli mi yoksa 90 gün daha geçerli midir diye hesaplamak gerekiyor

• Merhabalar,

B1/B2 vizesi için görüşme tarihini erkene çekmenin limiti var mıdır? Bazı yerler tarih değişimi için 3, bazı yerlerse 5 hakkımız olduğunu söylüyor. Tarihi bu sayılardan daha çok değiştirip sorun yaşayan/yaşamayan var mıdır?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |