Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rhonster doğrudur. Ama bana güvenilir gibi geldi. @denizci10 şirket ile görüşmüş ve şirketin sözleşme nüshasını Amerika'daki ticaret avukatına atmış ve avukattan sorun yok geri dönüşünü almış. Bende Ayhan Ögmen ve bir diğer avukata soracaktım konuyu.

• Ülkeye olan umutlarımızı yeşerten insanın içini ısıtan görüntüler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mst, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhabalar. Uzun zamandır yazamıyordum ara ara girip okuyup çıktım foruma. Son zamanlarda bir şeylere denk geldim ve araştırdım. Buraya sorup bilgisi olan var mı diye de öğrenmek istedim. @crazycells belki bilginiz vardır. Amerika'da yaşayanlardan bilgisi olan muhakkak çıkacaktır umarım. Türkiye'den ABD'ye gitmeden ev alınabiliyormuş. Bu işi yapan bir firma ile karşılaştım. İsmini vermek doğru mu bilmiyorum açıkçası o sebeple şimdi yazmayacağım ama sorun yoksa @crazycells buradan firma adı yazıp en azından bilgi paylaşımı yapabiliriz. Bu konuda bilgisi yada deneyimi olan var mı acaba?

Evet, ev alabilirsiniz. Tam olarak ne amacla bunu yapmayi istiyorsunuz? Yatirim amacli mi?

• @crazycells evet yatırım amaçlı.

• ⭐⭐⭐⭐

@Mst evet öyle. Topunuz dalan var. Ama işte kira geliri falan kısmı var orayı iyi araştırmanızı öneririm. İstinye de ofisleri var bence bir uğrayın derim.

• ⭐⭐⭐⭐

@Mst sizden ricam lütfen siz de ayrıca sormanız. Çünkü sonrasında bir sıkıntı çıkar falan sorumluluk bana kalsın istemem asla.

• @Corleone93 Hangi Ülke Burası ?

• ⭐⭐⭐

Yıllardır düşünüyorum ama eşim pek istekli olmadığı için başvurmuyorduk. Eşim de artık en az benim kadar istekli olduğundan dv2023 için biz de yerimizi alalım 🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐

@Mst Ayhan Ögmen e soruyorsan baştan yandın.

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek hoşgeldiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

Banker faciasını anlatmama gerek yok herhalde Kadir İnanır Türkan Şoray vs vs nice devler oynadı reklam filmlerinde en son mesela şu bitcoin firması olayı onda da ne ünlüler oynamıştı. @Mst @denizci10 avukatın sorun yok dediyse ayrı ben iyice araştırıpta girişin diyorum Tosuncuk vakasında da teyzenin biri demişti ya bu kadar kişi yatıyorsa dolandırıcı değildir herhalde diyipte koyun gibi uçurumdan atlamıştı 😃

• @laxasca, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Corleone93 Hangi Ülke Burası ?

İstanbul Zeytinburnu. Kavga edenler afgan.

• @Rhonster

Bahsedilen video 🙂

• ⭐⭐⭐

@Rhonster
    Hoşbuldum🙂🙋🏻♀

• @Rhonster aynen reis dogru dedin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mst, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells evet yatırım amaçlı.

Tam olarak resmi ayrintilari bilmiyorum, ama ABD'de turist vizesiyle (ya da calisip para kazanmaniza izin vermeyen baska bir statude) yasamadiginiz surece bir sorun yasamamaniz lazim.

• Yok düğün dernektir, yok bayramdır derken bayadır takip edemedik forumu. Umarım herkes iyidir. Eeee şimdi ne zaman Central Park' da mangal yapıyoruz tam olarak 😃

• @istanbuladami hayaller seneye kaldı bakalım kimlere çıkacak, bu sene bizden 4 kisi başvuru yapacak

• Herkese merhaba,

Yaklaşık 2 yıldır hali hazırda forum üyesi olmakla beraber totem amaçlı mesaj yazmıyordum.Son iki çekiliştir işe yaramadığını görmüş olmam üzerine ilk mesajımı bırakmış bulunuyorum.:)

Forumdaki birçok konuyu okudum özellikle insanların her konuda birbirlerine yardım etme çabasını görmek, mülakat deneyimlerini okumak, insanların mutluluklarına şahit olmak, geçmiş yıllardaki talihli listelerine göz atmak, listelerden istatistikler çıkarmak keyif veriyor.

Greencard’a yönelme sebeplerimize yada yurtdışında yaşamak isteğimizin sebeplerine çok girmek istemiyorum çünkü belki yüzlerce defa yazıldı, sebepler herkesçe malum.

Umarım DV-2023’de forum ahalisininden talihli bol olur.Sonuçlar açıklandıktan 1-2 saat sonra üye olan arkadaşları talihli olarak karşılar ve onların tuhaf sorularını cevaplarız. 🙂

Foruma mesai veren, emek harcayan, değer katan herkese teşekkürler.

Herkese bol şans....

• @Sercinyo Hayırlısı olsun inşallah. Bu sene ciddi bir katılım bekleniyor ama bakalım. Her geçen gün zorlaşıyor. Deneyeceğiz elbette.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |