Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• KCC den gelecek maili bekliyorum ben de .
    Acaba email geldikten sonra istenilen evrakları göndermek için ne kadar zamanımız olacak?

• Bu ileti silindi!

• Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

• Merhaba ailecek ds260 formunu doldurduk fakat eşim ve çocuğumun formunun imza aşamasına geldik orada ki case number benim yani talihlinin numarası sanırım peki pasaport no kısmına çocuğumun pasaport numarasımı yoksa benimkimi yazılacak videoda da bubunla ilgili bilgi olmayınca takıldım kaldım

• Arkadaşlar merhabalar,
    KCC'ye evlendiğim ve formumu açtırmak için ayrıca eşimede form açmaları için mail atmıştım. Mail içeriği aşağıdadır.

Dear Sir/Madam
    I married today.I have to change some information on my DS-260 form and want to add new form for my wife. Can you unlock my DS-260 form and add one more for my wife?
    Thank You.

Sonrasında Add Aplicant kısmından eşim için sistemden kendim form ekledim. Dava devam ediyor yazıyordu Ds formu doldurduğumuz sistemde.Yani açık değildi. Fakat bugün o form açılmış doldurabiliyoruz ama benim formumun kilidi açılmamış. Sistemde eşi(spouse) olarak gözüküyor. Bu nasıl oluyor? Ayrıca sistemde evli gözükmüyordum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• @gucarslan cevap icin teşekkür ederim, bu adres olayi icin DS-260i tekrar mi actiriyim yoksa mulakatta mi belirtiyim ne onerirsiniz ya da mail falan mi atsam?

universitede ve lisede okudugum okullari da boyle karisik yazdim form'a hani once bir liseyi yazdim sonra bir universite sonra tekrar bir lise falan, hani yillarini belirttim teker teker de karisik durdu, valla psikolojim bozuldu killanip vermeyecekler diye :))

• ⭐⭐

@ggulduk Mesela sürecinizi imzanıza taşıyabilirsiniz.

• arkadaslar başvururken kapı numaran 23 dü şimdi evim değişmedi fakat kapı numaram resmiyette 26 oldu DS260 da 26 diye belirteceğim onu biliyorum,fakat ekstra bir şey yazmama gerek var mı direkt yeni numarayı yazacağım değil mi ?

TEŞEKKÜRLER!!

• ⭐⭐

@Kenan-Horasan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba ailecek ds260 formunu doldurduk fakat eşim ve çocuğumun formunun imza aşamasına geldik orada ki case number benim yani talihlinin numarası sanırım peki pasaport no kısmına çocuğumun pasaport numarasımı yoksa benimkimi yazılacak videoda da bubunla ilgili bilgi olmayınca takıldım kaldım

Kimin formunu dolduruyorsanız o kişinin pasaport boşunu gireceksiniz.

• ⭐⭐

@dontoliver, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

arkadaslar başvururken kapı numaran 23 dü şimdi evim değişmedi fakat kapı numaram resmiyette 26 oldu DS260 da 26 diye belirteceğim onu biliyorum,fakat ekstra bir şey yazmama gerek var mı direkt yeni numarayı yazacağım değil mi ?

TEŞEKKÜRLER!!

Güncel adresiniz ne ise onu yazın. Ekstra birşey belirtmenize gerek yok.

• ⭐⭐

@semra-karababa, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

KCC den gelecek maili bekliyorum ben de .
    Acaba email geldikten sonra istenilen evrakları göndermek için ne kadar zamanımız olacak?

Herhangi bir süre kısıtı yok. Ne kadar geciktirirseniz devamındaki adımların gecikme ihtimali de o kadar artar. Evraklarınızı nereden nasıl alabileceğinizi şimdiden araştırıp öğrenin, yurtdışından alınacaklar için gerekiyorsa şimdiden başvurun. Sonra vakit kaybetmezsiniz.

• @goblis ingiltereden bekledigim polis kaydı vardı sadece ..bugün aldım..acaba kcc den gelen maile karşılık nasıl doldurulacagina yönelik video var mıdır?

• ⭐⭐

@semra-karababa https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri?page=1

Bu başlığın ilk mesajında detaylar mevcut. Ayrıca sorunuz olursa elbette sorabilirsiniz.

• Bu ileti silindi!

• @goblis inceleyeceğim..
    Çok teşekkürler...

• @crazycells tamamdır, teşekkür ederim..

• @goblis teşekkürler

• @crazycells cevap için teşekkür ederim, ancak ben visa görüşmesi zamanında mezun olmayacağım case number'im 4k ve benim mezuniyetim 2022 mayıs ayında yinede university degree seçmelimiyim?

• Merhaba.Eşim 2022 talihlisi.Bankada gösterilecek para eli olarak benim hesapta işlem görüyor.Orada kalsa veya mülakata girmeden önce eşimin hesabına yatırmayı düşünüyorum.Sıkıntı olur mu?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |