Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kuzey NJ'nin NY'dan cok bir farki yok, yasam ve kargasa anlaminda. Oysa, NY'a gore daha ucuz.

• Merhaba. 2022 green card talihlisiyiz. Umarım bir terslik olmaz ve herkes gibi biz de hayallerimize kavuşuruz. Dayımız New Jersey Cliffside Park bölgesinde oturuyor . Biz de eşim ve 7 yaşındaki oğlum ile orayı düşünüyoruz. Orada ya da yakın bir bölgede yaşayan var mı acaba?

• Bu ileti silindi!

• @marti2771 Bana uzak sayilmaz ama bir kac kez Turk restauranti icin girmistim, onun disinda pek bulunmadim 🙂 Bildigim kadariyla Patersondan sonra en fazla Turk nufusu orada NJ de.

• @marti2771 Tebrik ederim, her şey yolunda gitsin 💐
    Biz North Arlington’da yaşıyoruz ama hem Clifside Park’ta arkadaşlarımız oturduğu için hem de canımız çiğ köfte veya baklava çekerse arada bir gittiğimiz bir bölge. Kocaman upuzun bir caddesi vardır üzerinde türk marketleri, kebapçılar, türk kuaförü berberi görebilirsiniz o açıdan her şey elinizin altında. Yakınlarında kocaman bir park vardır, alışveriş kompleksleri yakınınızdadır. Dayınızın burada olması güzel bir fırsat olmuş. 😊

• @asliozel Teşekkürler cevaplarınız için:) Biz bu süreci atlatıp o güzel yere kavuşmak niyetindeyiz. Dediğiniz gibi dayımızın ve yengemizin orda olması bizim için büyük kazanç.

• Arkadaşlar aranızda new jersey de yasayan var mı?Hangi semtin okul puanı yüksek acaba.ev araştırırken okul puanlarına bakmak istiyorum.

• turkler yurt disinda islerini bilirler bir muhitte turk varsa oaraya gitmekte fayda vardir derim, newjerseyde de cok turk oldugunu zannediyorum,cok eskiden bir forumda newjerseyden bir turk arkadas vardi reklamcilik filan yapiyormus arasira sohbet ederdik, sonra temasimiz kesildi.

• @mia NJ de yasiyorum ancak okullar hakkinda bilgi sahibi degilim.

• NJ de yasayan cok sayida Turk var, ancak cogunlugunun boyle forumlarla bir ilgisi yok. Kuzey NJ de sokaga cikip yuruseniz, her 5 dakikada bir hatta buyuk ihtimalle daha kisa bir surede mutlaka bir Turk'e veya Turk'un oldugu isyerine denk gelirsiniz 😁

• Bende Nj ye gitmeyi düşünüyorum son kararım olmasa da

• @mia Merhaba. Her bolgede iyi ve kotu okullar var ve orta durumda olanlar da var. Cok genis bir alan NJ, ev bakacaginiz internet sitelerinden okul puanina gore filtreleme yapin bu cok yardimci olacaktir. iyi okullarin cevresindeki evlerden bakin. Ilanlarda o evin her kademeden hangi okula yakin oldugu bilgisi vardir.

• Teşekkür ederim, süreçlerini bekleyen bütün arkadaşların her işinin yolunda gitmesini dilerim.
    Hayalini kuran ve bunu için denemekten vazgeçmeyen arkadaşlar için bir gün hayallerinin gerçek olmasını dilerim.

Sağlıcakla.

• @ugursway Yazdiklariniza gore tavsiyem dovme alanina yonelmenizdir. Tattoo artists Newark, NJ de ortalama saatlik $40-50 arasi para yapiyorlar. Ilk basta biraz daha dusuk ucretle baslayabilirsiniz ama iyiyseniz, zamanla iyi para yapabilirsiniz.

https://www.ziprecruiter.com/Salaries/Tattoo-Artist-Salary--in-New-Jersey

• @MySea Teşekkür ederim öneriniz için, ben de dövme alanında ufak çaplı bir araştırma yaptığımda, daha fazla imkan bulabileceğimi düşünüyorum. Burada kalan süremde kendimi daha iyi bir noktaya taşımak için uğraşacağım.

• @cleo teşekkür ederim

• Başarılar dilerim ...

• Eğer bir gün Gc çıkarsa ilk başlayacağım yer Nj dir ... Bildiğimiz yer 🙂

• Güncel saatlik ücretler ne acaba New Jersey'de? Houston ağırlıklı düşünüyordum ama NJ için de bir seçenek olabilir gibi

• @Hopasej Artik cogu yerde entry-level baslama saat ucreti $15 ve uzerinde. Gecenlerde Delaware'de McDonald's da "Hiring $21 an hour" diye pankart gormus esim...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |