Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@justm kriterlere bakılan linki paylaşabilir misiniz rica etsem 🙂

• ⭐⭐⭐

@justdream, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@omererinc ahanda link https://yesilkartforum.com/forum/topic/3423/dv2021-mulakat-deneyimleri?_=1620824269582

2021'den bir şey çıkmaz. 2020 tek tük @omererinc Sen direk 2019 mülakat deneyimlerini oku.

• Arkadaslar merhaba, benim 2 sorum olacakti yardimci olursaniz cok sevinirim.
    1- esim asil kazanan ve kendisinin dogum yeri iskenderun ama biz birth of city kismina iskenderun yerine sehir olarak algiladik ve hatay yazdik bunu degistirmemiz gerekiyor mu?
    2- green kartin postalanacagi abd adress kismindaki ilk alan adresteki ad soyad ama biz oraya aceleden ad soyad yerine abd adresini yazdik. Abd adresi zip kodu ve telefon numarasi dogru ama karti teslim alacak ad soyad malesefki yok yerine adres yaziyor bu sorun olur mu ?
    3-Bunlar icin ds 260 formunu actirmak gerekir mi , Actirmak icin mail atilinca kac gun sonra geri donus oluyor acaba ?
    Buarada biz ds260 formuna ulasamiyoruz surekli hata veriyor, bize has bir durum mu acaba yoksa herkes bu hatayi aliyor mu. Technical problem veriyor isleminizi bu saatte yapamiyoruz diyor.
    Tesekkurler yardimlariniz icin.

• ⭐⭐⭐

@justm kanadadaymışız gibi doldurdum 425 çıktı yetmiyor 😞 en kötü 500 yapmak lazım

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 evet 5 bin kişi dünya genelinde dimi ? çünkü türkiye de toplam kazanan kişi 2800 ama çok takılma abi crazycells e sorarsan cevap bile vermez bu soruya 😃 anlata anlata dilinde tüy bitti artık cevaplamıyor bile 😃 o 5 bin kişinin yerine yedeklerden 5 bin kişi gidecek bu asıl seçilenlerin yerine eğer o başvurmasaydı belki biz olurduk sorusunun cevabı ise green card çıkma ihtimalinden binlerce kat daha düşük.

• ⭐⭐⭐⭐

@bozer340 sorularınızı yanlış yerde soruyorsunuz hocam DV2022 Aşamaları başlığında sormanız gerek burası loserlerin mekanı 😃

• @Rhonster 4 kere kaybetmek loserlık değildir. Buna başka bir kelime bulmamız lazım. 😃

• @justdream Benim gördüğüm ilk başvurusunda kazananda çok insan var, 10 defa başvurup hiç kazanamayanda...

• @kotpantelon Bir tarafa bakıp ulan ne şanslılar var diyoruz, diğer tarafa bakıp halimize şükrediyoruz. Dün 26 yıldır kazanamayan biriyle tanıştım 🙂 şans böyle bir şey

• @Rhonster kusurabakamayin

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@denizci10 evet 5 bin kişi dünya genelinde dimi ? çünkü türkiye de toplam kazanan kişi 2800 ama çok takılma abi crazycells e sorarsan cevap bile vermez bu soruya 😃 anlata anlata dilinde tüy bitti artık cevaplamıyor bile 😃 o 5 bin kişinin yerine yedeklerden 5 bin kişi gidecek bu asıl seçilenlerin yerine eğer o başvurmasaydı belki biz olurduk sorusunun cevabı ise green card çıkma ihtimalinden binlerce kat daha düşük.

Avrupa'daki kazananlar arasında. Sonuçta 2022EUR4XXXX kere kadar gidiyor numaralar.

• @justdream Acaba bir gün o şanslılardan biride biz olabilecek miyiz. Yıllarca peşinden koşup ta kazanamamakta mümkün ne yazık ki... 😞

• <iframe width="560" height="315" src="

" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Bu sevinci yaşayabilmeyi çok istiyorum...

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 yok abi o kadar değil toplam dünya genelinde 100 bin civarı seçilen oluyor gelen sayılar şans yani o yıl EU dan çok kazanan vardır oraya kadar gider mesela bu sene hiç 40 binlerde duymadım ben.

• ⭐⭐⭐

@justm ooo yandık ozaman okadar puan nasıl toplanır ki 😭 ben orda mezun okul master seçtim çok atmiyim dedim 1 sene iş tecrubesi seçtim. Eşe de 1 sene iş seçmiştim bunları bile değiştirsem anca 500 olurdu 700 ne yahu napmış bunlar temelli nobel ödülü falan mı almamız lazım😡

• @deniz16, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@justm katılıyorum hatta başvuran herkesi önce bir ön elemeye tabi tutsalar çok güzel olur. en azından başvuran herkesi bir ön görüşmeye alıp ona göre çekiliş havuzuna atmak mesela. tabi bu çok çok zor ve konsolosluk binlerce kişi için böyle bir görüşme planlaması hayatta yapmaz

Ya çok basit bir sistem kuracaklar başvurular 330 dolar olan vize başvury ücreti olacak, %70 %80 azalır başvurular. Sırf başvuru için bu parayı veremeyecekler zaten mülakatlarda da maddiyattan gol yerler o yüzden en mantıklııs bu olur

şu ortamda %80 bile bence iyimser min 10 kişiden 9u başvurmaz veya başvuramaz hele ilkinde çıkmayan daha sonra imkanı olsa da kaptırmıyayım paramı der. hee kafaya koyan için farketmez

Yıllardır Diyoruz Diyorum ne zaman başvrulu paralıolur o zaman adam akıllı bir sistem olur dediğim gibi , bir vize ücreti alacaklar ve pasaport kalacak , ama maalesef bunu yapmıyorlar yapmazlar . Bakalım.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster öylesine başvuranlar çekilişte olmasalar nasıl bize çıkması çok düşük bi ihtimal ekrem o kısmı anlamadım açıklayabilir misin

• ⭐⭐⭐⭐

milletin malı ne kıymetliymiş arkadaş demin annemle Görevimiz Arefe yaptık adamın arabasının üstüne 2 toz değdi diye çemkire çemkire geldi beni görünce sustu 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |