Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba. İlk defa geçen sene DV2022 için başvuru yaptım. Bu sene tekrar başvuru yapmadan önce güncel bilgileri kaçırmamak için buradayım.

• ⭐⭐

@ers1ns @birdost Hoş geldiniz bol şans diliyorum

• ⭐⭐

@barisel ona şimdi gerek yok

1. sayfa hayirli ve ugurlu olsun! 🙂

• @ers1ns umarım en çok sizler gibi çocuklarını düşünen insanlar için çıksın istiyorum onlar dünyamızın geleceği bol şans diliyorum

• ⭐⭐ Yasaklı

Onsekız yasından beri basvuruyorum cıkmayınca çıkmıyor gardasım 14. posta olmus. Singapurda benim süper zeka arkadasım var adam singapurda doktora sonrası arastırmacı calıstı iş izni vermeiyolar dedi gitti almanca dili olmamasına ragmen isvicrede iş buldu. Singapurda araba bile alamazsınız burda 10 katlı evde oturuyosanız orda 40 katlı evde 30 metrekarede oturacaksınız.

• Şöyle bir cümle gördüm az önce "Başvuru yapanların 3/4 gibi büyük çoğunluğu fotoğraf veya başka sebeplerle kural ihlali yapabilmekte ve bu takdirde diskalifiye olmaktadır. Yani gerçekte çekilişe dahil edilmedikleri için kazanma şansı hiç olmamaktadır." belki ben dahil bile edilmedim 🙂

• Hayırlı Akşamlar 🖐🏻🗽

• @hascerob bakabildiniz mi sonucunuza 🙃

• Bir şey soracağım bu Ankara antlaşması ile İngiltere ye gidenler ya da tanıdığı olanlar var mı kardeşim o yola yönelmek istiyor

• @justm irlanda çok daha rahat ve iyi derim ankara antlaşmasıyla. İngiltere ab çıktığı için o sorun olur mu bilmiyorum.

• @justm yanlis hatirlamiyorsam 2021 de son ankara anlasmasi. Sosyal medyadan tkip ettigim bi aile var onlar son gemiye binen tayfadan olduklarini soylemislerdi. Yinede arastirip ilk agizdan duymaniz daha iyi olacaktir

• Arkadaşlar hayırlı geceler. Bu çekilişte bazen ikinci kez çekiliş yapılabiliyor. Bazı arkadaşlara bu şekilde hak doğmuştur. Acaba tekrar çekilirse ne zaman çekilir veyahut hangi şartlarda çekilebiliyor? Bu konuda bilgisi olan ifade edebilir mi?

• Teşekkür ederim @Emtee ve @panaroyak yarın daha salim kafayla bir araştırayım

• @justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Bir şey soracağım bu Ankara antlaşması ile İngiltere ye gidenler ya da tanıdığı olanlar var mı kardeşim o yola yönelmek istiyor

Aralık 2020 tarihinde İngiltere AB den ayrıldığı için bitmiştir.Bende son başvuranlardanım maalesef ret yedim

• ⭐⭐

@enesbaba, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Arkadaşlar hayırlı geceler. Bu çekilişte bazen ikinci kez çekiliş yapılabiliyor. Bazı arkadaşlara bu şekilde hak doğmuştur. Acaba tekrar çekilirse ne zaman çekilir veyahut hangi şartlarda çekilebiliyor? Bu konuda bilgisi olan ifade edebilir mi?

Tekrar çekiliş olmaz o sadece 1 kere yaşandı tekrarı olmaz

• @Ramazan Olabiliyor olmaz diye bir şey yok. Biraz daha araştırmalısın. Ama hangi şartlarda ve ne zaman? Tabii çekiliş illa olacak diye bir koşul yok. Normalinde tüm süreçlere hakimim fakat bu durum da çok düşük bir ihtimal.

• ⭐⭐

@enesbaba Yılda 1 kere çekilir ve 2.si olmaz

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@enesbaba Yılda 1 kere çekilir ve 2.si olmaz

Yahu hocam bir kez çekildiğini biz bilmiyor muyuz? Ek çekiliş yapılabiliyor yapılmıştır zamanında ve bazı arkadaşlara bu ek çekilişten hak doğmuştur. Fakat hangi şartlarda onu bilmiyorum ya da nasıl oluyor. Sen bence bilmiyorsun bilmediğin üzere yorum yapmamalısın.

• @enesbaba @Ramazan fotoğraf ya da başka sebeplerle elenen çok olur da kota dolmazsa, mevcut yüzdelik dilim için ikinci kez havuzdan çekiliş yapılabiliyor. Daha önce yapıldı. Bu sene için de öyle bir durum olursa anca o zaman olabilir. Ya da Biden'ın dediği 80 binlik kota 2022 için de onaylanırsa 25000 kişi için tekrar bir değerlendirme çıkabilir ama bunların hepsi çok çok zor ihtimaller tabi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

37

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |