Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@gucarslan talihlilerin olduğu excelle nereden ulaşabilirim, birine bakacağım da

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@gucarslan yok baktım çıktım teşekkürler..

• ⭐⭐

@FUAT-ARI, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

DS 260 formunda "Electronic Diversity Visa Confirmation Number" isteniyor. bu numaradan kastı nedir acaba?

Çekiliş sonucuna bakarken girdiğiniz numara

• Şu an ingilterede ailemle yaşıyorum. Mülakata İngilterede girmemin bana herhangi bir dezavantajı olurmu acaba?

• June 2021 Visa Bulletin sanırım bu hafta içinde yayınlanır değil mi ? DV2022 içinde Current olabilen sayılar olacak mı orada ? Benim Numaram 2K olduğundan belki yer alabilir diye düşündüm ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Figen, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

June 2021 Visa Bulletin sanırım bu hafta içinde yayınlanır değil mi ? DV2022 içinde Current olabilen sayılar olacak mı orada ? Benim Numaram 2K olduğundan belki yer alabilir diye düşündüm ?

DV2022'nin ilk bülteni eylül ağustos ayında açıklanacak.

• @ZoZO yorumunuz için teşekkür ederim umudumu tekrar kazandım. Vazgeçmek değil de sicilimde temiz. Bir sürü video izledim hepsinde paran yoksa hiç başvuru bile yapma demeye getiriyorlar direk ret yeme korkusu aşıladılar. Sadece bu durum beni eziyor. İş konusunda sıkıntım yok burada çeşitli zorlu işlerde de çalıştım. Yani her işte gocunmadan çalışırım. Bir zamanlar microsoft'un dünyada geçerli yazılım sertifikalarını almıştım. Buradaki bir işveren bak o bende de var mouse altlığı olarak kullanıyorum demişti. Sen mühendis değilsin diye seni ezme çalışmaları vs. sırf bu durumlardan dolayı kaçmak istiyorum. Eğer olurda gidebilirsem, orada ilk başta belki kendi alanımda iş bulamayabilirim dilden sebep. Normal bir işte çalışıp tekrar orada aldığım sertifikaları almaya çalışacağım 🙂

• @gucarslan AOS içinde aynı mı bu konu ? Bir türlü doğru bilgiye ulaşamıyorum .. 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Figen bülten tektir, baska bülten yok.
    bütün kazananlar tek bülteni takip eder. aos olsun, olmasın.

• Merhaba,

Formu doldurken adres kısmına geldim ve kesinlikle geçemiyorum. büyün harf kullanıyorum. noktalı harfler ve noktalama işaretleri kullanmıyorum. Her kelime veya sayı arasında boşluk bırakıyorum. Öğrenğin; TAS SOKAK NO 21 gibi. Ama kesinlikle save yapmama veya sayfayı geçmeme izin vermiyor. Ne yapmam gerekir? Çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-UCAL diger satırlara yazmayı deneyin lütfen. satırın başında boşluk birakmis olabilirsiniz, kontrol edin.

• @Ahmet-UCAL, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba,

Formu doldurken adres kısmına geldim ve kesinlikle geçemiyorum. büyün harf kullanıyorum. noktalı harfler ve noktalama işaretleri kullanmıyorum. Her kelime veya sayı arasında boşluk bırakıyorum. Öğrenğin; TAS SOKAK NO 21 gibi. Ama kesinlikle save yapmama veya sayfayı geçmeme izin vermiyor. Ne yapmam gerekir? Çok teşekkürler.

Şöyle bir sıkıntı oluyor. Bilgisayarınızda capslock açık değilse siz yazı yazsanız bile büyük harf şeklinde yazılıyor forma. Mesela küçük harfle "ı" harfini yazıyorsunuz o ekrana büyük "I" olarak geçiriyor. İşte hata burda meydana geliyor. Ekrana büyük "I" şeklinde geçse de klavyeden küçük "ı" şeklinde girdiğiniz için bunu hata olarak veriyor ve ekranda büyük "I" yazdığı için farkedemiyorsunuz. Klayveden capslock u açıp öyle yazın. Benim bütün noktalama işaretlerini doğru yazmama rağmen karşılaştığım ve sonunda bulduğum hata (bug) buydu. Noktalamalar doğru ise kesinlikle bu hatadan dolayıdır. Capslock u aç. Tüm adresleri capslock açık gir.

Edit: Hatta şöyle yapın. Adresleri düzenli şekilde büyük harfle word dosyasına uzun uzun alt alta yazın. Sonra ordan copy paste yaparak sırayla geçirin. Bu arada 16 yaşından itibaren kaldığınız tüm adresleri girmeniz gerekiyor. Hata ondan da olabilir. 2018 ile 2021 arasında kaldığınız yeri yazıp ileri diyemiyorsunuz. Daha önce nerde kaldınız yazmamışsınız diye de hata veriyor.

• Merhaba, DS 260 formu doldururken ''Your request cannot be processed at this time'' hatası alıyorum. Case number'ımı girmem istendi ve akabinde bir sayfa açıldı. Bu sayfada halihazırda case number'ım bulunuyor ve aşağıya doğru sırasıyla Enter the Principal Applicant's Surname, Enter the Principal Applicant's Date of Birth, Electronic Diversity Visa Confirmation Number, I am the Attorney/Applicant/Third-Party Agent ve Enter the characters as shown kısımları bulunuyor. Herhangi bir hata yapmamak için referans form doldurma videonuz ile eş zamanlı hareket ediyorum; lakin Electronic Diversity Visa Confirmation Number kısmı videonuzda yok. Ben de Entrant Status Check'te kullandığım Confirmation Number'ımı giriyorum. Tüm bilgileri doldurup Continue diyorum ama ilk satırda bahsettiğim hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• @gumuspsy cevabı öğrebilirseniz buradan bana yazabilir misiniz?

• Benide ekleyin lütfen exelden felan anlamıyorum kusura bakmayın ds 269 formunu dolduruyorum henüz

• Bu ileti silindi!

• @lala-bircan Aynı hatayı bende alıyorum. Dün bazı bilgilerimi girdim kaydettim ama bugün hiç giremiyorum farklı tarayıcılardan denememe rağmen.

• Herkese merhaba arkadaşlar DV-22 kazananıyım telegram dışında katılabileceğim herhangi bir whatsapp grubu vs var mı acaba ? Bir de ds-260'ı çekiliş açıklandıktan ne kadar süre sonra doldursam daha sağlıklı olur ?

• Merhaba, Dv 2022 eşime çıktı, forumdan DS-260 formunu eşim ve kendim içinde doldurmam gerektiğini gördüm, fakat ben 2009-2010 yıllarında İngiltere'de yaşamıştım, 10 yıl oncesi içinde Polis belgesi almam gerekiyor mu? Eğer gerekiyor ise ne kaldığım adresi ne de o zamanki pasaportuma sahibim nasıl yapabilirim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |