Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar case number'ımızı açık bir şekilde paylaşmanın ne gibi riskleri olabilir. @crazycells

• @Fouray Çalışmamanızın 20binlere bence rahat sıra gelir. Geçen sene az alım yapıldığından bu sene fazla alırlar bence. Tabi tamamen tahmin yürütüyorum. Sorun olacağını sanmıyorum ancak banka hesabınızda 15.000USD gibi bir tutar olmasını isteyebiliyorlar daha önce giden arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre. Bu parayı sizden almıyorlar ancak göstermeniz gerekiyor.

• @cem-güngör Geçen sene başıma gelenden olaydan yola çıkarak bence sorun olmayacağını söyleyebilirim. Ben de Kanada'ya vize işlemleri için vermiştim pasaportu ama korona sebebiyle aylarca onlarda kaldı pasaportum. O yüzden ikinci bir pasaport çıkarttım. Aynı anda 2 aktif pasaportunuz olabiliyor. Mülakatta diğer pasaportu da götüreceksiniz zaten o yüzden sorun olmaz diye düşünüyorum.

• Merhabalar @yanutsu , cok tesekkurler bakalim insallah en kisa zamanda pasaportu alabiliriz

• @Effeking, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Merhaba arkadaslar dv2022 kazananiyiz case number 25*** insallah biz ve tum kazananlar sorunsuz bir surec gecirir, kazanamayan arkadaslar da seneye bu hakki elde eder.
    Benim bir sorun olacak; ds260 formunu dolduracagiz fakat esimin pasaportu yok. Pasaport alip formu oyle doldurmak istiyoruz ama nufus mudurlukleri suan tam kapanma yuzunden kapali sanirim,randevu alamadik. Sureci cok uzatmayi da istemiyoruz nolur nolmaz diye cunku malum resmi kurumlar ne zaman acilir islemler ne kadar surer vs muallak. Formdaki bilgilere ve YouTubeta bulunan ds260 doldurma videosuna gore anladigim kadariyla form doldurma esnasinda pasaport yok olarak isaretlenebiliyor ve mulakat oncesi pasaport alinca guncelleniyor. Ama anlamadigim nokta su; formu submit ettikten sonra hangi asamada guncelleme yapiliyor ya da yapilabiliyor mu ? Eger yapiliyorsa Kcc’den donus geldikten sonra mi yoksa oradan donus gelmeden once pasaportu alabilirsek mi ? Ve bu guncelleme icin bir ucret talep ediliyor mu, sureci olumsuz etkileme sansk var mi ?
    Biraz uzun bir soru oldu lutfen kusura bakmayin ama bu sansi riske atmak istemiyoruz 🙂 yardimci olabilirseniz cok sevinirim

Tebrik ederim, sürecinizde bol şanslar dilerim.

• Merhaba. DS260 formunu doldurma süreci başlamadı mı acaba. Sitede verileri giriyorum kabul etmiyor. Hata veriyor.

• Tesekkur ederim 🙂 @Ali-Ege-Can-0

• @Onder hayirli olsun🙏🏻🧿👍🏻🤞🏻

• Herkese merhaba,
    Eşimin şansına bize de çıktı, ikinci başvurumuzdu.
    Forumda çok değerli bilgiler var sonu hayırlı olur inşallah 🙂

• @Effeking hayirli olsun hala kazananlari gormek guzel. Bu forum herseyiyle en iyisi. 🧿👍🏻🤞🏻🙏🏻

• Tesekkur ederim 🙂 @uysalkedi

• @uysalkedi çok teşekkür ederim ☺

• @Sefa-Dt Para yok, ise bankadan döviz olarak kredi çekmen lazım

• içimde bir his var almayacaklar kesin diye. çıktı umudum kursağımda kalacak diye dert sahibi oldum çıkmasa en azından derdim yoktu 😞

• @aab, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Herkese merhaba,
    Eşimin şansına bize de çıktı, ikinci başvurumuzdu.
    Forumda çok değerli bilgiler var sonu hayırlı olur inşallah 🙂

Tebrik ederim, sürecinizde bol şanslar dilerim.
    Şu konunun ilk iletisini dikkatlice okuyun ve sorularınız varsa da sorabilirsiniz.👇
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları?page=1

• @FUAT-ARI, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Merhaba. DS260 formunu doldurma süreci başlamadı mı acaba. Sitede verileri giriyorum kabul etmiyor. Hata veriyor.

Sorunuzu şu konuda sormalısınız. 👇 DS 260 formunu çıktıktan sonra doldurabilirsiniz.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları?page=1

• @Ali-Ege-Can-0 Merhaba Ali bey. Çekiliş çıktı. Fakat formda "Electronic Diversity Visa Confirmation Number" isteniyor. bu numaradan kastı nedir acaba?

• Yeni ileti nasıl gönderiliyor acaba. Yardımcı olan olursa sevinirim.

• Merhaba değerli forum üyeleri, çok şükür rastgele seçildim.Yaş 27 şuan Üniv. Son sınıf öğrencisiyim,bekarım. Abim başvurmuştu benim için,kendisi yaklaşık 10 yıldır Amerikada ve vatandaş. Haberim yoktu,kendisi arayıp müjdeyi verdi sagolsun. Merak ettiğim birkac şey var,mesela Çok şükür sicilim temiz,herhangi bir suç,mahkeme falan olmadi. Yaklaşık 8 yıldır Trafikteyim cezam dahi yok. Suan univ. Son siniftayim.Sormak istediğim siralama olarak kac bindeyim,Durumumu az cok belirtmeye çalıştım. Içimde biraz da olsa korku var.Banka hesabima düzenli olarak para giriş çıkışı oluyor. Şuan yaklasik 15 bin $ var banka hesabımda,bu yeterli olur mu tek bir kişi için.Case number 2022EU00008×××

• DS 260 formunda "Electronic Diversity Visa Confirmation Number" isteniyor. bu numaradan kastı nedir acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |