Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Won! Bu sene banada çıktı. 😃 fena mutluluk. Ama deneyimli arkadaşlar yardım ederse çıkan sayfada buton yok form doldurmak için. 20bin case no

• @Gkhn91 Kendi sorumu kendim cevaplayım 😃 MacBookdan yapınca bu hatayı alıyordum, Windows pc'den yapınca sorunsuz açıldı. Ancak başka bir sorum var, case no 10binlerde 20 binlerde gibi yorumlar görüyorum. 2022EU00 dan sonraki kısım mı tam case no oluyor ?

• @Gkhn91 açılan sonuç sayfasında, eğer kazandıysan altta case no yazar. Başı 2022 ile başlar. Son 5 hanesi gösterir.

• arkadaşlar merhaba ben kazandım fakat case number sıram 27 binlerde acaba son yıllarda vize sıralaması kaçlarda bitiyor bana sıra gelirmi cevaplarsanız çok sevirim. şimdiden teşekkürler.

• Adres konusunda geçici adres yazsam olur mu?

• bu akam bakacam sonucuma umarım çıkmıştır.

• @physicismagister, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

"you have been randomly selected" diye başlasın gerisini ben getiririm 🍀

Olamadı.

• Arkadaşlar merhaba benim sıralamam 1500'lerde, pasaportum öğrenci pasaportu ve 25.10.2022 de süresi dolacak. Ben vize alıp gidene kadar pasaportun süresi muhtemelen sıkıntıya girecek (ülkeye girişte min. 6 veya 8 ay geçerlilik süresi olması lazım). Bu sebepten dolayı şimdi ds-260 formunu doldurmuyorum yeni pasaport alıp ds-260 a onu yazmam problem olur mu ? Ayrıca ds-260 en geç ne kadar sürede doldurmam gerekiyor ?

• @Ali-Ege-Can-0, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@kronos, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Merhaba arkadaşlar, benim de eşime çıktı.
    Öncelikle; DV2021 talihlilerinin yaşadıkları bu olumsuz süreci atlatarak Greencard'larını almalarını diliyorum.
    Sonrasında, umarım DV2022 kazananları da süreci rahat ve normal bir şekilde geçirerek Greencard'larımızı alabiliriz.

Case no: 19XXX .... Bakalım hayırlısı olsun.

Hayırlı olsun, bundan sonraki süreçte bol şanslar.

Çok teşekkür ederim.

• Bu adresten DW2022 sonuçlarını öğrenmek için ; (Rakamlar örnek yazılmıştır)

1. Confirmation Number: 2022EU01569427
    2. Last/Family Name: TANER
    3. Year of Bird: 1992
    4. Authentication
      Submit
      (Onay Numarası-Soyadı-Sadece Doğum Tarihi-Doğrula)
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hasan-Özler, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@ugurtatar ONAY NUMARASI-SOYADI-SADECE DOĞUM TARİHİ-DOĞRULA

forumda yazarken buyuk harf kullanmayin.

• arkadaşlar merhaba ben kazandım fakat case number sıram 27 binlerde acaba son yıllarda vize sıralaması kaçlarda bitiyor bana sıra gelirmi cevaplarsanız çok sevirim. şimdiden teşekkürler.

• @buraky En geç Ağustosa kadar doldurmanız iyi olacaktır. Son bir tarih yok. İşlemleri sağlıklı bir şekilde tamamlamanız için doğru bir şekilde doldurup göndermeniz gerekiyor.

• @karauur 2020 ve 2021i covidden dolayı saymazsak 2018 yılı harici genelde current. Normal şartlarda sıra gelecek bir numara.

• @eneskzlky DS 260 formumu yeni pasaportunuzla doldurun. Son bir tarih yok. Ağustosa kadar doldurmanız iyi olabilir. Eski pasaportunuz lütfen kaybetmeyin, polis memurlarında bırakmayın. Evraklarını talep edildiği zaman çekilişe başvurduğunuz pasaportu göndermeniz gerekecek. Bu duruma dikkat edin.

• @karauur, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

arkadaşlar merhaba ben kazandım fakat case number sıram 27 binlerde acaba son yıllarda vize sıralaması kaçlarda bitiyor bana sıra gelirmi cevaplarsanız çok sevirim. şimdiden teşekkürler.

Tebrik ederim, bunu yorumlamak için bazı verilerin netleşmesi lazım, max case, TR den seçilen kişi sayısı, EU dan seçilen kişi sayısı gibi... tabi en önemlisi konsoloslukların Pandemi öncesinde olduğu gibi normal çalışma düzenine dönmesi gerekiyor.

• ⭐⭐⭐

@Gkhn91, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@Gkhn91 Kendi sorumu kendim cevaplayım 😃 MacBookdan yapınca bu hatayı alıyordum, Windows pc'den yapınca sorunsuz açıldı. Ancak başka bir sorum var, case no 10binlerde 20 binlerde gibi yorumlar görüyorum. 2022EU00 dan sonraki kısım mı tam case no oluyor ?

Aynen öyle. 2022EU00'dan sonraki sayılar. Normal şartlarda ne kadar küçükse o kadar erken mülakat demek.

• merhabalar, formda mulakat yerin istanbul olarak secersek sorun yasar miyiz yoksa otomatik olarak duzeltilir mi?

• @maestro Confirmation No ile giriş yaptığınızda kazandıysanız case no veriliyor ve bu numaraya göre işlemler yapılıyor. Kazanamazsanız has been not selected yazar zaten

• @gurars tebrikler hayirli olsun. Ilk defa da cikmis cok guzel haber bizim gibi beklemek zorunda kalmayacaksiniz. 🧿🤞🏻🙏🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |