Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Burooo07 Gelir sıkıntı yok

• @Omer-Dereli-0 Los Angeles'te sinema film sanayi "Hollywood" var.

• @ugurtatar ONAY NUMARASI-SOYADI-SADECE DOĞUM TARİHİ-DOĞRULA

• merhabalar
    3.denememizde bizede çıktı nihayet. bir sorum olacak sizlere ; ben şuan şehir dışındayım ve 18 ine kadar eve dönemeyeceğim ayrıca kızımın pasaportunu çıkartmak içinde bir süre geçecek case numberımız 2xxx. yani bu durumda 20 25 günden önce ds260 formunu dolduramayacağım. bu ne kadar bir sorun oluşturur süreci ne kadar aksatır acaba?

• @Zehra-Nur-Akçalı, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Selamlar herkese üniversiteden yeni mezun oldum ilk başvurumdu ve ÇIKTI çok sevinçliyim o anlamda 🙂 fakat cidden sürece dair ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum nereden detaylara ulaşabilirim ve sorularımı sorabilirim ? Çünkü eylülde yüksek lisans için 2 yıl boyunca italyaya gideceğim bu süreci farklı ülkedeki amerikan konsolosluğundan ilerletebiliyor muyuz ???? şimdiden teşekkür ederim heyecanıma verin 🙂

Tebrik ederim, ilk yapmanız gereken DS-260 diye forum var onu dikkatli bir şekilde doldurmanız lazım detaylı bilgi için 2022 Green Card Lottery aşamaları başlığını takip edin, Mülakat yerinizi de değiştirebilirsiniz mail yoluyla.

• @Zehra-Nur-Akçalı, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Selamlar herkese üniversiteden yeni mezun oldum ilk başvurumdu ve ÇIKTI çok sevinçliyim o anlamda 🙂 fakat cidden sürece dair ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum nereden detaylara ulaşabilirim ve sorularımı sorabilirim ? Çünkü eylülde yüksek lisans için 2 yıl boyunca italyaya gideceğim bu süreci farklı ülkedeki amerikan konsolosluğundan ilerletebiliyor muyuz ???? şimdiden teşekkür ederim heyecanıma verin 🙂

@Zehra-Nur-Akçalı, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları
    Detaylar için bu başlığı inceleyebilirsiniz.

• @Zehra-Nur-Akçalı Bravo Zehra kardeşim. Benim gibi ilk çekilişte kazanmışınız tebrik ederim..

• Bu ileti silindi!

• Merhaba arkadaşlar, benim de eşime çıktı.
    Öncelikle; DV2021 talihlilerinin yaşadıkları bu olumsuz süreci atlatarak Greencard'larını almalarını diliyorum.
    Sonrasında, umarım DV2022 kazananları da süreci rahat ve normal bir şekilde geçirerek Greencard'larımızı alabiliriz.

Case no: 19XXX .... Bakalım hayırlısı olsun.

• @kronos Tebrik ederim

• @miralam, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@kronos Tebrik ederim

@miralam Teşekkür ederim. Umarım siz de biran önce güzel haberler alırsınız.

• @kronos Teşekkür ederim, Umarım

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar bana da çıktı şuan ds260 formuna giriyorum fakat case numarama yanlış diyor . Sistemde böyle bir case numarası kayıtlı değildir diye hata veriyor ne yapmam gerek.

• Merhaba herkese. İlk başvuruda kazanan talihlilerden oldum ben de. Umarım tüm süreci olumlu bir şekilde sonuçlandırabiliriz. Herkese hayırlı olsun.

• @Hasan-Özler Bey tebrik ederim.
    Ancak tam anlayamadım, beni yanlışlıkla mı etiketlediniz?

• @Ferhat-977 Yok hocam. Kendi başvurumu ilk hafta, 5 gün sonra da hanımınkini yaptım biraz arayı açalım diye. Yani Hanıma çıktı ve ona da ortalarda başvurmuş olduk.

• @Ferhat-977 Teşekkürler ben başvurumu ilk gün yaptım

• Greencard kazandım ama Ds260 formunda vaka bilgileri kayıtlarımızda eşleşmiyor diyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |