Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob Biraz siyasi olacak ama maalesef balık baştan kokuyor. Ülkede yetkili mercilerin hiçbiri hiçbir kurala uymazken vatandaştan kurallara uymasını beklemek de biraz saçma geliyor. İşte bu yüzden Avrupa ya da Amerika gibi olamıyor ve oralara gitmek istiyoruz. Umarım bir gün biz de Norveç başbakanına salgın kurallarını ihlal ettiği için ceza yazıldı gibi haberleri Türkiye için de okuyabiliriz.

Hem siyasi hem de cehaletten malesef.... sorgulamayan bir toplum coğunluğu oluşturduğundan bizim ülkemizde böyle haberler okuyamayız 😞

• @hascerob İki sene öncesine kadar Bahçeşehirde oturup Maltepede üniversite okuyup Avcılarda bir lisede görev yapıyordum. Hergün 5:30 da evden çıkıp eve 21:45 de giriyordum. Korkunçtu o günler ....

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller çekiliş sabahın 4 5 i gibi yapılıyordu arkadaşım söylemişti katıl diye ilk defa katıldıydım sabaha kadar bin tane mesaj atmış sana çıktı lan sana çıktı diye 😃 adamın adımı telaffuz edemeyişi hala aklımda rus galiba bu arkadaş demişti 😃 video tekrara baktığımda 😃 ekum diyor ekum palayik 😃

Hiç bunlardan bahsetmiyorsun...😂😂 nasıl katıldın nasıl aldın parayı anlat bakalım biraz?

• ⭐⭐

@HAYAT halen İstanbul'da mısınız?

• @HAYAT, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob İki sene öncesine kadar Bahçeşehirde oturup Maltepede üniversite okuyup Avcılarda bir lisede görev yapıyordum. Hergün 5:30 da evden çıkıp eve 21:45 de giriyordum. Korkunçtu o günler ....

Düşünemedim bile... benim ailem kartal’da oturuyor. Gittiğim ilk gün yatak döşek yatıyorum. Trafik zaten yoruyordu bir de cocuk var şimdi arabada resmen kemiklerim ağrıyo stresten... dinlenmeden dönemiyorum.. çok zor bir iş başarmışsınız.

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 abi geçen gun senin hesaptan sonra tekrar aradım orayı tugba hanım yardımcı oluyor okul falan bakcaz şimdi 🙂

Benim dediğim yeri mi? İnşallah olur... Bana da haber et ne yaptığınızı... Hem öğrenmiş olurum hem de senin durumunu takip etmiş olurum...

Yanlız hesap iyi olunca hemen aklınıza yatmış😂😉😎

• ⭐⭐⭐

@denizci10 ahaha canada vizesinde yüz yüze görüşme oluyor mu sanki cevap kağıtla mı ne geliyodu öyle kalmış aklımda

• ⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eskiden piyango sayısal talihlileri aldığımı unuttum tesadüfen baktım çıkmış derdi ben hiç öyle olamadım profesyonel şans oyunları bağımlısıydım at yarışı bile oynardım sırf o hayal etmesi için ama orda bile umudumuzu çaldılar

@Zelene sakız bile kazanmamışım bir çekilişten deli miyim ben diye çok kendime söylemiyorum.

Biz bütün şansımızı greencard için sakladık o yüzden benim ki bağımlılıkdı kazanmak için değil sayısal oynayıp yalı bakardım 😄

• @hascerob Biraz sitemli bir şekilde bu 17 günlük yasakta umarım herkes evinde oturup neden bu halde olduğumuzu düşünür demiştim ancak sonra gördüm ki sokağa çıkma yasağı bir tek bana varmış benim dışımda herkes yasaktan muaf ve dışarıda 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 ahaha canada vizesinde yüz yüze görüşme oluyor mu sanki cevap kağıtla mı ne geliyodu öyle kalmış aklımda

Hiç fikrim yok ama bu kurum konsolosluk ile anlaşmalı olduğu için her şeyi kendileri hallediyor. Olursa sadece görüşmeye gidersin zaten.

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eskiden piyango sayısal talihlileri aldığımı unuttum tesadüfen baktım çıkmış derdi ben hiç öyle olamadım profesyonel şans oyunları bağımlısıydım at yarışı bile oynardım sırf o hayal etmesi için ama orda bile umudumuzu çaldılar

Arada sırf hayal kurabilmek için sayısal vs oynardım. Cidden umudumuzuda, hayallerimizi de aldılar 😶

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob Biraz sitemli bir şekilde bu 17 günlük yasakta umarım herkes evinde oturup neden bu halde olduğumuzu düşünür demiştim ancak sonra gördüm ki sokağa çıkma yasağı bir tek bana varmış benim dışımda herkes yasaktan muaf ve dışarıda 🙂

Şu an bizim sitede çardakta kahvaltı yapıyor komşular. Çocukları top sahasında top koşturuyor.. ben de sadece bana yasak gelmiş gibi hissediyorum. Yalnız değilsiniz 🙂

• @hascerob Haftanın 5 günü git gel çok çok zordu ama mecburdum okuduğum bölüm bir tek Maltepe Üniversitesinde vardı maalesef 😞

• ⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@hascerob vakalar bu şekilde düşmez. Bende söylüyorum müdüre bari dönüşümlü çalışalım, benim personelim var döndüreyim diyor. Evde kalamiyoruz bile ne kapanması

• @hascerob Şikayet edin çünkü bu yasaklarda sitelere mesaj geldi bahçede oturmak yasak diye

• ⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob Biraz sitemli bir şekilde bu 17 günlük yasakta umarım herkes evinde oturup neden bu halde olduğumuzu düşünür demiştim ancak sonra gördüm ki sokağa çıkma yasağı bir tek bana varmış benim dışımda herkes yasaktan muaf ve dışarıda 🙂

Şu an bizim sitede çardakta kahvaltı yapıyor komşular. Çocukları top sahasında top koşturuyor.. ben de sadece bana yasak gelmiş gibi hissediyorum. Yalnız değilsiniz 🙂

valla bende sıpayı bi salıncakta sallasam mı sallamasam mı arasında git gel yaşıyorum 2 bloklu site bahçede 1 tane bebeyle annesi var, hala tereddüt ediyorum gene de

• ⭐⭐⭐⭐⭐

evin sınırları içindesin kimse karışamaz ki sana

• @ayvalik10 Karışıyorlar biz de 4 bloklu sitedeyiz polis geldi geçen pazar sitenin karşısındaki aprtmandakiler biz evdeyiz onlar bahçede diye şikayet etmişler. Bir daha geldiğimde bahçede biri olursa ceza keseceğim dedi gitti

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

evin sınırları içindesin kimse karışamaz ki sana

Kimsenin umurunda değil. Polisin tuttuğu noktalar belli oradan gecmeyerek istediğimiz yere gidilebiliyor. Mesala akşam misafirliğe gidiyoruz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |