Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Bekoray atladığınız nokta virüs sokakta değil 🙂 abd dekiler partilere gitmedi ( çoğunluğu ) ortak kullanım alanlarında dikkat etti peki türkiye de ?

• Yasaklı

Hiç bişey olmasa da bişey olmuştur. 🤣

• @Bekoray Hocam adamlar da tüm aşı türleri var Pfizer özellikle dolu...
    Bizdeki gibi ne halt olduğu belirsiz Çin aşısını kullanmıyorlar.
    Aşıları kaliteli koruma oranları %90 seviyelerin de ondan dolayı bir şey olmaz adamlar konser veriyor artık. 😃
    Aşılanma oranı yüksek aşı bolluğu var ve aşıları kaliteli.

• @Halil-İbrahim-Kamacı aşılar kaliteli onu biliyorum. 84 milyon aşılandı, 332 milyon nüfus var, halen tam aşılanmamış 248 milyon kişi var. Nasıl oluyorda Türkiye'de (Amerikaya göre) bu kadar kısıtlama varken vakalar bizde uçuyor onlarda normal kalıyor.
    @Rhonster ın dediği gibi dikkat etmiş olabilirler ama ben Türkiye'de markete, mağazaya, Belediyeye vs gittiğimde maske takmayanı görmedim.

Bu işte bi iş olduğunu sadece ben mi düşünüyorum

• @Bekoray, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Halil-İbrahim-Kamacı aşılar kaliteli onu biliyorum. 84 milyon aşılandı, 332 milyon nüfus var, halen tam aşılanmamış 248 milyon kişi var. Nasıl oluyorda Türkiye'de (Amerikaya göre) bu kadar kısıtlama varken vakalar bizde uçuyor onlarda normal kalıyor.
    @Rhonster ın dediği gibi dikkat etmiş olabilirler ama ben Türkiye'de markete, mağazaya, Belediyeye vs gittiğimde maske takmayanı görmedim.

Bu işte bi iş olduğunu sadece ben mi düşünüyorum

İlk Covid çıktığında New York çok kötü durumdaydı. New York metrosu yüzünden bence. Şu an Türkiye’nin bu kadar kötü olmasının sebebinin toplu taşıma araçları olduğumu düşünüyorum.

• Az once baska konuda da yazmistim, Ocak ayindan beri ABD hemen hemen normale donmeye basladi. Daha dun bizim mahallede konserli, yemeli, icmeli parti vardi. Heryer doluydu. Ic mekanlarda hala insanlar maske takiyorlar ama disarida cogunluk maskesiz geziyor. Bizde bir yere gittigimiz zaman kapidan iceriye girerken maske takiyoruz, kapidan cikar cikmaz maskeyi cebe koyuyoruz.

• Yasaklı

Aşağıdaki video yu görünce 2018 de grup şirketleri arasında düzenlenen minyatür futbol liginde 2 katım kiloda bir arkadaşı sert top oynuyor diye bir omuzda tellere yapıştırışım geldi aklıma. Müsabakalara TFF den hakem geliyordu. Düştüğü yerde ağlayıp, bağarıp duruyor diye hakem bak aşağıda basket ligi müsabakası var diyerek dalga geçmişti. 🤣🤣🤣
    Testosteron patlaması ne demektir sorusunun cevabı gibi abi 🤣

Daha önce yaşama şerefine nail olmayanlar için dip not; Peşinden gelen adrenalin patlaması ile beraber yukarıdan aşağıya doğru ılık ılık akan bir sıvı hissiyatı🤩 Dünya’ nın en güzel duygularından biri 🙃 extreme spor bağımlılarının tekliheli hareketler içine girme sebebi. 🤨

Amerikan futbolu oynarmıydınız diyen bir arkadaş vardı. Al işte cevabı. Oynanmaz mı 😍

• ⭐⭐⭐

@MySea abi niye daha önce söylemedin bak atı alan Üsküdar’ı geçti😀biz yine kaldık yaya

• ⭐⭐⭐

@Zelene tüm şeytanlıklar Türk milletinden sorulur ayy şimdi linç etcekler beni ama olsun ben de türküm yani çokta şeyeetmeyin😅

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar şu Giresunlular nasıl yapmış bilen varmı benim anne tarafı da Giresunlu ama gidemeyen kısmından😂

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 @Halil-İbrahim-Kamacı başkanlığa @denizci10 abimde aday galiba 😃 konuşalım oy birliği ile başkanımızı seçelim lütfen 😃 Tampacılar toplanın 😃

Sen varsan ölümüne gelirim her yere...

• ⭐⭐⭐⭐

Bu arada 8 mayıs a kadar uğramayacaktım ama dayanamadım... muhabbetler efsane olmaya başladı... ondan yeminimi bozdum uleynnn... dediler ki kral öldü hayır kral geri döndü... 🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

Greencard la gidersem
    1.Tampa
    2. San Diego
    3. Houston

E2 ile gidersem
    1 Houston
    2 Houston
    3 Houston
    .
    .
    .
    .
    100 Houston

• Yasaklı

@denizci10

8 mayıs ta eğer talihli olursam, Kandilli’ den denize atlayıp Vaniköy’ den çıkmayı planlıyorum. Hipotermi olur muyum sence 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10

8 mayıs ta eğer talihli olursam, Kandilli’ den denize atlayıp Vaniköy’ den çıkmayı planlıyorum. Hipotermi olur muyum sence 🤣🤣🤣

Yok olmazsın büyük ihtimalle kıyma olursun... üzerinden 20 tane gemi geçer çünkü...

• @bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar şu Giresunlular nasıl yapmış bilen varmı benim anne tarafı da Giresunlu ama gidemeyen kısmından😂

• Yasaklı

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10

Yok olmazsın büyük ihtimalle kıyma olursun... üzerinden 20 tane gemi geçer çünkü...

🤣🤣🤣
    Kandilli iskele sadece sabah akşam açık. Eskisi gibi tekne yanaşmıyor. Gerçi kıyıdan kıyıdan da yüzemiyorsun, burunda su dönüyor. Biz gençken yüzüyorduk ya, değişen neki acep 🤣

• Yasaklı

@denizci10

E2 ile ilgili bir planın var mı?

Ortak bar açalım fifty fifty 🙃 Zamanında Sae den ses mühendisliği eğitimi almışlığım ve barmen lik deneyimim var. Ama sadece bir süre Numark CDN90 la müzik yapmıştım. 15 yıllık bir model. Eğer bulabilirsem müzik işi bar ı ben hallederim.

1-2 tane hispanik güvenlik alırız. Geri kalan işleri de sen koşturursun artık. 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10

E2 ile ilgili bir planın var mı?

Ortak bar açalım fifty fifty 🙃 Zamanında Sae den ses mühendisliği eğitimi almışlığım ve barmen lik deneyimim var. Ama sadece bir süre Numark CDN90 la müzik yapmıştım. 15 yıllık bir model. Eğer bulabilirsem müzik işi bar ı ben hallederim.

1-2 tane hispanik güvenlik alırız. Geri kalan işleri de sen koşturursun artık. 🤣🤣🤣

Önce coffeeshop açmak sonrasında sports bar açmak sonra da fastfood restorantı açmak... planlar planlar... ama ufak bi sorunum var turist vizem bile yok... olsa şimdiye başlamıştım zaten... sonraki alternatifim de kanada ya eğitim ile gitmek. Eşimi eğitime kanalize edip kendim çalışma imkanı almak istiyorum... projeler bitmiyor ama konsoloslukların kapalı olması bana ket vuruyor şu an...

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10

🤣🤣🤣
    Kandilli iskele sadece sabah akşam açık. Eskisi gibi tekne yanaşmıyor. Gerçi kıyıdan kıyıdan da yüzemiyorsun, burunda su dönüyor. Biz gençken yüzüyorduk ya, değişen neki acep 🤣

O zamanlar trafik bu kadar yoğun değildi şu an hem küçük deniz taksiler ve vapurlar hem de ticari gemiler çok arttı... ayrıca akıntı seviyesi de arttı o zamanlardan. O bölgede 3 farklı akıntı var 3500 tonluk gemi bile akıntıya kapılıyor bazen...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |