Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Kazandığımız coin lerle şarap ile terbiye edilmiş helal kesim domuz eti yiyeceğiz biz. Ne kadar trol bir adamsın sen yahu 🤣

Arkadaşın biri babası (Amerika vatandaşı) bunu yanına almaya tenezzül bile etmemiş diye bahsetmişti. Hak edecek tipte bir adamsın.

Senin olduğun hiç bir konuya yorum yapmam artık. 🤣

• @TughanTug, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

dominance takip etmek lazım 52 altı riskli

Aynen öyle oldu ve tam 52 altından tepki aldı ve piyasa çakıldı... Söylememe rağmen ben de bu kadar erken beklemiyordum, hazırlıksız yakaladı 🤔

Dominance.png

• Yasaklı

@TughanTug

Zaten haram paraydıüzülme fazla 🙃

• @Calibraturbo Her alanda birilerinin üstünden kazanç sağlanır. Hiçbir alanda birileri kaybetmeden birileri kazanamaz.

Kütlenin korunumu kanunu vardır, tepkimeye giren kütle çıkan kütleye eşit olmalıdır mesela, bunu da onun gibi düşünebilirsiniz.
    Kimse kimseyi zorla bu işe sokmuyor, ayrıca ortada mamül de gayet var, piyasaya sürülen coin miktarı, dolaşan arz, yakılan coin miktarı ile çözülebilir bir soru. Ticaret haramdır demekten bir farkı yok bunun 😃

• Yasaklı

@TughanTug

Bütün bankalarda hesap açtırmanın haram olduğunu ama finans katılım da olmadığını düşünen tipler var. Onlar geldi aklıma 🤣

• @Ping-PONG Ahahah çok iyiymiş bak bu 😂

• Arkadaşlar piyasa için ön görünüz nedir? Beni haşat etti bu BTT

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG yok o öyle değil babası gc başvurup kazandığı halde gitmeye ikna edememişti sonrasında kendisi 2021 mağduru oldu sıkıntılı yani o da haklı kendi konusunda tabi buradaki söylemleri hoş ya da değil çok takılmayın bence okuyup geçin hatta engelleyebilirsiniz. Bu arada insanlar tanımadığı halde ne kadar kolay birbirleri hakkında bilip bilmeden konuşabiliyor. Yanlış anlaşılmasın ben de burada kimseyi tanımıyorum kimsenin savunucusu da değilim ama doğrusunu bildiğin yanlışları da düzeltmek lazım diye düşünüyorum

• Yasaklı

@bidünya

Ben de sağlam bir önyargı oluştuğu için arkadaşa, bura da yaptığı yorum yine aynı paralel de olunca ne yapayım. 😢

Gerçekten ben de çizgimi aştım artık ama sinir olmamak elde değil. Dediğiniz gibi yapıyorum. 🙂

• ⭐⭐⭐

• @furkann, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

Arkadaşlar piyasa için ön görünüz nedir? Beni haşat etti bu BTT

Bu bir nevi piyasayi panikletme hareketi buyukler parayi boyle kazanir

• Yasaklı

Vallahi gayet güzel rakamlarda yatırım yapmış olmama rağmen bahsettiğim 3 coin e düşüş çıkış yapacağını düşündüğüm zamanlarda bile elimi sürmüyorum. Uzun vade dedim unuttum.
    Dün indi, bugün geri çıkıyor. Böldüm 3 e biri katlarsa kurtarır uzun vadede dedim. 🤣
    @bidünya gibi daytrading ile haşlığını çıkarmak isteyenlerin çelik gibi sabrı olması gerekiyor.

Xrp 1 ayda ikiye katlama ihtimali var bu arada YTD 🙃

• ⭐⭐

Tron a attım biraz durumu iç açıcı mıdır yoksa yok mu

• @Ping-PONG, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

@TughanTug

Bütün bankalarda hesap açtırmanın haram olduğunu ama finans katılım da olmadığını düşünen tipler var. Onlar geldi aklıma 🤣

Bitcoin almanın haram olduğunu söyleyen birine bitcoin ve doların hiçbir farkı yok ikisi de para birimi bitcoin haramsa dolar almak da haram dedim cevap olarak zaten haram dedi 😂😂

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG xrp portföyde👍Uzun vade tuttuklarımda var, al sat yaptıklarımda 😅😅😅

• Yasaklı

@bidünya, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

@Ping-PONG xrp portföyde👍Uzun vade tuttuklarımda var, al sat yaptıklarımda 😅😅😅

2.60 ı felan görüp ikiye katladın mı kaç.
    Millet 2.70 2.80 de kaçmaya başlayacak haberin olsun. 🤣

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG kesinlikle üçün beşin lafını yapmayız🤣🤣🤣

• ⭐⭐

Arkadaşlar bee coin kazıyorum referans: gariban her gün girip başlatmak gerekiyor tek yapmanız gereken bu, gelecek coinlerde ne olur ne olmaz bakarsınız tutar kazın dursun bir kenarda

• Öncelikle faydalı bir başlık olmuş, konuyu açana arkadaşa teşekkürler.

Sn Gariban, hangi donanım ve yazılımı kullanıyorsunuz? günlük ve aylık rakamlar konusunda bilgil verebilirmisiniz?
    Coin kazma işi eğer sağlam donanımınınız varsa iyi ama normal bilgisayarlarla yapıldığında elelktrik parasını ancak çıkarıyor diye biliyorum...

@gariban, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

Arkadaşlar bee coin kazıyorum referans: gariban her gün girip başlatmak gerekiyor tek yapmanız gereken bu, gelecek coinlerde ne olur ne olmaz bakarsınız tutar kazın dursun bir kenarda

• ⭐⭐

@orhancengizk bee coin telefonda bir uygulama sadece günde bir giriş yapıp madencilik başlatmak yetiyor sonra kapat şarj da yemiyor. Ekran kartları, teminat toplama dolandırma yok topladigin 2022 üçüncü çeyrekte borsalarda listenmesi planlanıyor. O zaman ederi olacak, o zamana kadar sadece telefonla kazıma bu kadar üçüncü yarılanmada şu an yarilandikca daha az günlük elde ediliyor referans: gariban

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |