Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• şafak 20 denizliye selam olsun

• Yasaklı

@panaroyak Hobaaa

Ben de yorum yapıyorum espri olsun diye. Aktarmasız olduğunu bile görmüş 🤣

Umarım, rüyalarınız gerçek olur.

• Yasaklı

Senelerdir başvuruyorum. Bu ara bir sürü şanssızlık ve felaket başıma geliyor zaten.

Velev ki çıktı, sonucu olumlu görsem bile vize basılıp ABD'ye adım atmadan sevinemeyeceğim malum Corona süreçleri...

• @hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Herkese merhaba, olası greencard çıkması durumunda ds-260 doldurmak için birlikte çalışabileceğimiz bir firma ya da isim önerisi olan var mı?

Sonuçların açıklanmasına yakın sayın @crazycells tarafından dv2022 aşamaları başlığı oluşturulup ds260 formu ve sonrası için gerekli bütün bilgiler paylaşılacaktır. Bu kadar bilgi zenginliği varken firmalara para vermenize gerek yok diye düşünüyorum. Aşağıdaki linke göz atmanızı tavsiye ederim.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari?page=1

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hascerob 8mayısta hem boş ds260 hem de açıklamasını koyucam ondan bekleyin boş ds260 kendinize göre taslak yapıp online açılınca kopya yapıştır yaparsın

• @semavi yaklaşık 1 hafta önce yazmıştım forumada 2020-2021 kazananlarının durumunu gorunce iyiki bana çıkmamış demiştim, şuanki durum beni bile bu kadar üzüyoken talihsiz talihlileri düşünemiyorum bile umarım düzelir hakları yanmadan gidebilirler

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@panaroyak Hobaaa

Ben de yorum yapıyorum espri olsun diye. Aktarmasız olduğunu bile görmüş 🤣

Umarım, rüyalarınız gerçek olur

@panaroyak Bende geçen sene rüyamda gördüm, öyle oldu böyle çıkacak hissediyorum dedim, dedim, dedim, çıkmadı.
    Bu yıl umarım size çıkar hevesiniz ümitsizliğe dönüşmesin. Olasılıklar üzerine umut bağlıyor olmak aslında ne kadar acı bir gerçek. Çıkarsa ne ısmarlayacaksın bize hadi totem yapalım 👍 Florida da bir mangal partisi iyi olur bence.

• Son 3 hafta :))

• Herkese merhaba,
    23 Nisan'da askere gidiyorum, 12 ay boyunca ortalıkta bulanamayacağım malesef. Fakat 8 Mayıs'ta Green Card açıklanacak. Bunun sonucunda bana green cardın çıkması durumunda nasıl bir yol izlemem gerekir? Askerde bulunduğum sürede olası bir mülakata katılma durumumu nasıl sağlayabilirim? İzin alma gibi bir durumum olabilir mi?
    Yardım ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

• ⭐⭐

Geçen yıl pandemi nedeniyle sonuçların açıklanması ertelenmişti. Pandemi hala devam ediyor.
    Peki geçen yıl sonuçların açıklanması ne kadar süre önce ertelendi hatırlayan var mı? Bu sene henüz öyle bir ertelenme haberi yok sanırım.

• ⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ülke olarak durumdan çıkarım yapmayı çok güzel mizah haline dönüştürmeyi seviyoruz 😂

Tamamıyla alıntı bir diyalog..
    Sosyal bir platformda arkadaş sormuş “kamu çalışanıyım greencard çekilişinde bana avantaj sağlar mı bu durum ?
    Cvp; - “ülkeye bak guatemala’ya dönmüş herkes kaçmaya çalışıyor” diyor..
    Biri alışmış rüşvet, torpil ne bulursa istiyor.. Biride haklı olarak ironisini yapıyor canım ülkem 😂😂😂😂
    Herkes haklı.. RESPECT 🗽

O da bir şey mi.. Kazananların arasından "Ankara'da nüfuslu tanıdığım var, onu devreye soksam benim işi çözer mi?" Diyeni gördüm. Hayır alakası yok onların bizim mevzumuzla dedikçe ama bakın cidden çok yüksek mevkiide diye de diretti :))

• ⭐⭐⭐⭐

@EzgiLera son hafta ertelenmişti.

• ⭐⭐

@Laforum, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar bu sene şansımız %5 cviarında mı ?

10milyon kişi başvuruyor ve 100bin kişi seçiliyor dersek %1 civarında. Ama tabi şu an başvuran sayısını da seçilecek kişi sayısını da bilmiyoruz. Yine de %0.5-2 aralığında kalır. Ortalama %1 diyebiliriz.

• ⭐⭐

@Rhonster hadi yaa... Öyleyse Mayıs'a kadar belli olmayacak açıklanacak mı ertelenecek mi 🤷🏻♀

• Son 19 gün. Askerde bile Şafak daha hızlı atıyordu...

• ⭐⭐⭐⭐

@EzgiLera ertelenmez diye düşünüyorum ben bu sene.

• ⭐⭐

@Rhonster Umarım ertelenmez.

• @gariban mangal kolay iş ben de oradayken özleyeceğimiz cevizli ev baklavasıyla kayseri mantısı yapacam bak söz 🤞🏼😄

• ⭐⭐⭐⭐

@panaroyak ben kayseri mantısı istemem normal isterim 😃

• @EzgiLera, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ülke olarak durumdan çıkarım yapmayı çok güzel mizah haline dönüştürmeyi seviyoruz 😂

Tamamıyla alıntı bir diyalog..
    Sosyal bir platformda arkadaş sormuş “kamu çalışanıyım greencard çekilişinde bana avantaj sağlar mı bu durum ?
    Cvp; - “ülkeye bak guatemala’ya dönmüş herkes kaçmaya çalışıyor” diyor..
    Biri alışmış rüşvet, torpil ne bulursa istiyor.. Biride haklı olarak ironisini yapıyor canım ülkem 😂😂😂😂
    Herkes haklı.. RESPECT 🗽

O da bir şey mi.. Kazananların arasından "Ankara'da nüfuslu tanıdığım var, onu devreye soksam benim işi çözer mi?" Diyeni gördüm. Hayır alakası yok onların bizim mevzumuzla dedikçe ama bakın cidden çok yüksek mevkiide diye de diretti :))

Keşke elimizde sihirli değneğimiz olsa 😂 Yüzsüzlüğün bu kadarı 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |