Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@TughanTug, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

Tam olarak bu 😃

Medeniyet.JPG

Aynen @bidünya nın dün bahsettiği gönderi bu 🤣

• Benim güncel çantam:

GTO: Giriş 157 sats (yarısını 176'da çıktım yarısı içeride)
    TVK: Giriş 110 sats
    AION: Giriş 673 sats (yarısını 731 de çıktım yarısı içeride)
    XVG: 66 giriş 78 çıkış 76 giriş 84 çıkış 73 giriş 104 çıkış ve hala bir miktarla devam ediyorum 😃

(XRP 2550 giriş yapıp 2700 tamamını çıktım. Tekrar o seviyelere düşerse girerim)

Bunların yanında TLM'den oldukça zarar ettim ama yine de diğer fırsatları kaçırmamak için tamamını zararla sattım.

Bence uzun vade düşünenler XVG IOTX TVK GTO AION XRP CHZ inceleyebilir yatırım tavsiyesi değildir 🙂

• ⭐⭐⭐

Şu win beni panik atak yaptı yaa 🤣🤣🤣

• @bidünya Win 142 ve 151 de destekleri var oralara dibe kadar inmeden ben katiyen girmiyorum sağı solu belli olmayan bir coin 😂

• @nevzatyildizz BNB ve CHZ ye kesinlikle katılıyorum. Özellikle BNB.

Bence XRP de o güvenli limanlardan biri. Sağlam projeleri var ve SEC davasında çok sağlam bir duruş sergilediler, sergilemeye de devam ediyorlar.

• ⭐⭐⭐

@TughanTug dipten aldıkta biraz daha zamanı var sanırım 😀

• @TughanTug ama kısa zamanda piyasa çok yükseldi hacim gerçekten çok arttı 2017 yılında olanlar yeniden olur mu diye de düşünmüyor değilim. Olası bir düzeltme durumunda zararlar çok büyük olur.

• Evet kesinlikle, zaten birkaç ay sonra zaten ayı sezonu kapıda muhtemelen.. her zaman kazanamayız parayı nakite çekip beklemek lazım ayı sezonu gelince. BTC dominance 52 altına düşerse düzeltme gelir.

• ⭐⭐

Btt hakkinda ne dusunuyorsunu

• Önceden her ayın 15'de ve Çarşamba geceleri etkiliydi. Şimdi yine aynı mı tam bilmiyorum.

• ⭐⭐⭐

Evet kesinlikle, zaten birkaç ay sonra zaten ayı sezonu kapıda muhtemelen.. her zaman kazanamayız parayı nakite çekip beklemek lazım ayı sezonu gelince. BTC dominance 52 altına düşerse düzeltme gelir.

grafikte obo görüntüsüde var hatta obo kadar düşmüş ve geri dönüş yapmış gibi rsi aşırı alım bölgesinin de altına inmiş geri döner umarım 🙏

• @bidünya oboyu tamamladıysa geri yükselir ya ama umarım düzeltme zamanına denk gelmez 🙏

BTC dominance takip etmek lazım 52 altı riskli

• @goodluck Al unut şeklinde uzun vade iyi kazandırabilir görüşündeyim kısa vade için şu an fazla yüksek gibi.

• @TughanTug, içinde söyledi: Bitcoin ve Altcoins

Az önce 179'dan ne var ne yok çıkış yaptım 😃

• ⭐⭐⭐

@TughanTug aynen aynen aylıkta da obo yapmış ama

• ⭐⭐⭐

@BelmaSarvan hiç dikkat etmedim açıkçası😅

• ⭐⭐

Az önce 179'dan ne var ne yok çıkış yaptım 😃

Aynen $200 attim bi kac aya kontrol ederim ne olmus diye

• ⭐⭐ Yasaklı

Milletin üzüntüsünden kazanc saglama işi koin. Ortada üretilen bir mamül yok para birinden baskasına spekulasyon usulu akıyor. Haram para yani. Cebimdeki artan para ile caresizlikten girdim . Rab ile konustum anlastım.Bu para ile yurtdısına cıkıcam, işimi gördükten sonra ihtiyaç sahiplerine dagıtacagim dedim. Emanet para yani. %80 nakitteyim .Vurdugunuz parayı kazanc olarak algılamayın etrafınıza dagıtın ve daha hayırlı işler için araç olarak kullandıktan sonra başkalarını da unutmayin.. Elde ettigim parayla lüks satafat yapmak nasip olmasın. Bu para bana ve benden sonrakilere mutluluk kapısı açsın, Hızırın Kılıci olsun

Zirvede satayım diye ugrasmayın, sizden o koinleri alanlar da kazansın degilmi

Bu arada cöküş başladı. Zirve geldi. Yılsonuna roket olacak Mars olacak diyenlere bu saatten sonra inanmayın.Bellemişler yılsonu yılsonu

• Altcoin daha iyi bir yatirim olarak goruyorum bence 1 yillik grafiklere bakmak lazim cardano son 1 yilda yuzde 4.2k prim yapmis o gibi benzeri coinlere bakmak lazim ben gecen sene chainlink aldim biraz kar edince sattim 3.38 civarindaydi simdi 40 civarinda yani 10 Katina cikmis

• ⭐⭐

Piyasa iyi düşüyor, gidiyor bizim yatırımlar

Benzer Başlıklar

• 1
  • 160
  • 185
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |