Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, bir süredir araştırdığım Work and Holiday vizesi için bir konu kafama takıldı. Avustralya hükümetinin resmi sitesinde dil koşulu ile ilgili şöyle bir ifade var. Alıntılıyorum;
    ''To prove you have functional English, show us evidence that: you completed a degree, a higher degree, a diploma or a trade certificate in an institution in or outside Australia that required at least two years of full-time study and all instructions were in English''
    Şimdi buradan anladığım kadarıyla Avustralya'da veyahut Avustralya dışında en az 2 yıl full-time ingilizce eğitim veren bir yerden alınan diploma vs geçerlidir diyor. Fakat ben birkaç kişiye sorduğumda '' bu kural eski illa ki ielts vb. bir sınava girip oradan belge alman gerekli. '' dediler. Halbuki hükümet sitesi güncel. Ben durumu pek anlayamadım, konu hakkında bilgisi olan birileri yardım edebilirse çok sevinirim. İyi forumlar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Athelstan, içinde söyledi: Work and Holiday Vizesi - Dil Koşulu

Merhabalar, bir süredir araştırdığım Work and Holiday vizesi için bir konu kafama takıldı. Avustralya hükümetinin resmi sitesinde dil koşulu ile ilgili şöyle bir ifade var. Alıntılıyorum;
    ''To prove you have functional English, show us evidence that: you completed a degree, a higher degree, a diploma or a trade certificate in an institution in or outside Australia that required at least two years of full-time study and all instructions were in English''
    Şimdi buradan anladığım kadarıyla Avustralya'da veyahut Avustralya dışında en az 2 yıl full-time ingilizce eğitim veren bir yerden alınan diploma vs geçerlidir diyor. Fakat ben birkaç kişiye sorduğumda '' bu kural eski illa ki ielts vb. bir sınava girip oradan belge alman gerekli. '' dediler. Halbuki hükümet sitesi güncel. Ben durumu pek anlayamadım, konu hakkında bilgisi olan birileri yardım edebilirse çok sevinirim. İyi forumlar 🙂

isterseniz Avustralya konsolosluguna yazin. Sizin dediginiz gibi anlasiliyor bu yazilandan, eger universite dili ingilizceyse sorun yasamamaniz lazim.

• @crazycells tamamdır çok teşekkür ederim yazacağım en kısa zamanda 🙂 Eğer geçerli ise boş yere 1100 lira vermek istemiyorum

• ⭐⭐

..derdinizi anlatacak ve karsinizdakini anliyacak kadar ingilizce bilmeniz yeterlidir,,,okul olarakda lise veya yuksek tahsil olabilir,tahsil disinda gecerli bir meslek sahibide olmaniz yeterlidir diye dusunuyorum,wat bir sefer verilir,zannedersem 30 yasini gecmis olmiyacak

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |