Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ⭐⭐⭐

@daydreamer kızmazlar kızmazlar 🙂 iyi dilekleriniz için teşekkür ederim ayrıca 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

hakkımda 20 yıla kadar hapis istemi var 😃 iyice çığrından çıktı bu ülke ortada hiç birşey yok savcının gösterdiği gerekçeye göre tüm türkiye hapse atılmalı 😃 şaka gibiler ya 😃 neyse ki boş medya davası bakın biz iş yapıyoruz demek için açılmış soruşturma eğer gerçekse iyice absürdleşecek çünkü 😃

• @Rhonster Geçmiş olsun. Bu işler şakaya gelmiyor. Savcının meşrebine göre bir hakime denk gelmesine bakar, kafa kafaya verip yapıştırır geçerler.

Artık hukuk sistemimizde önce cezayı kesiyorlar, suçsuzsa itiraz etsin, istinaf, yargıtay, olmadı en kötü AYM'den döner zaten diye bakıyorlar. İnsanları suçsuz yere hapse atıp yıllarca hapis yatırmaktan kimse utanmıyor. En sonunda da yüzsüz yüzsüz pardon diyorlar, hiç vicdanları bile sızlamıyor. Kolay gelsin diyeyim.

• Idealist bir avukat arkadaşım herşeyi bırakıp Bodrum'a yerleşip denizle ilgilenme hevesinde... Midesi bulanmış iyice...yazık...

• ⭐⭐⭐⭐

@daydreamer @semavi yazın olan olayı hatırlayanlar olacaktır buraya yazmıştım polis evde kardeşimi bulamayınca beni götürmüştü daha sonra kardeşim ifade verdi abimin hiç bir alakası yoktur ben içiciyim içmek için ektim esrarı diye dava kapanmıştı aynı savcı kapalı davayı şimdi tekrar açmış abisinin bilmemesinin imkanı yoktur uyuşturucuya göz yumduğundan vs vs bir yığın şey sıralamış dava açmış. atama vaktim geldi onu etkilemese bari.

• @Rhonster İnan ne diyeceğimi bilemedim. Zor bir durum, kolay gelsin. Bir an önce ve sıkıntısız atlatırsın inşallah.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@daydreamer @semavi yazın olan olayı hatırlayanlar olacaktır buraya yazmıştım polis evde kardeşimi bulamayınca beni götürmüştü daha sonra kardeşim ifade verdi abimin hiç bir alakası yoktur ben içiciyim içmek için ektim esrarı diye dava kapanmıştı aynı savcı kapalı davayı şimdi tekrar açmış abisinin bilmemesinin imkanı yoktur uyuşturucuya göz yumduğundan vs vs bir yığın şey sıralamış dava açmış. atama vaktim geldi onu etkilemese bari.

Hay allah bi peşini bırakmadılar ya 😞 İnşallah birşey olmaz. @Rhonster

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@semavi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@orhancengizk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sevgili Kadir Zora, değerli bir arkadaşsın.
    Hayatınız sağlıklı, mutlu ve işleriniz yolunda olsun.
    İzmirden Houston a selamlar.

bu buraya nasil gelmis. Ben Sok 🙂

Bunlar cok basit seyler arkadaslar. Insanlar aha fazlasini yapiyor burada birbirleri icin...

Bir cok kisi 'aman Turklerden uzak' lafini geveler durur...

Buna ragmen bir cok Turk evini isyerini acti birbirine... Henuz Amerikali komsumda kaldim diyeni duymadim...

Daha kotusu olsa Amerikalilar acar mi?

Harveyde gordugum kadariyla acar bir cogu...

Kadir abi hayranların olarak her yerden takipteyiz 😁 @semavi

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller birşey olmaz abla büyük ihtimal bilader adına gene şikayet var ondan açıldı davada ben niye işin içindeyim onu anlamadım.

• ⭐⭐⭐

Unutucam bakmıyacam diye küstüm ama yine burdayım. Nasıl bir sevda bu girdi kanımıza gitmiyor. Neyse bu sene az kaldı. Ben anca "kesin ilk seferde çıkacak" diyip uğradığım dumuru atlatabildim ✌️ Gönlümüze göre versin ☘

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

hani suc sahsi idi?

Kandirildim dersin!

• @Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@semavi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@orhancengizk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sevgili Kadir Zora, değerli bir arkadaşsın.
    Hayatınız sağlıklı, mutlu ve işleriniz yolunda olsun.
    İzmirden Houston a selamlar.

bu buraya nasil gelmis. Ben Sok 🙂

Bunlar cok basit seyler arkadaslar. Insanlar aha fazlasini yapiyor burada birbirleri icin...

Bir cok kisi 'aman Turklerden uzak' lafini geveler durur...

Buna ragmen bir cok Turk evini isyerini acti birbirine... Henuz Amerikali komsumda kaldim diyeni duymadim...

Daha kotusu olsa Amerikalilar acar mi?

Harveyde gordugum kadariyla acar bir cogu...

Kadir abi hayranların olarak her yerden takipteyiz 😁 @semavi

Hayran olunacak bir durum yok 🙂 Tuvalet borulari patlamis bizim 🙂 🙂

Eksik olmayin... Umarim burada karsilasma firsatimizda olur...

• ⭐⭐⭐⭐

@semavi bizde işe yarar mı ki abi 😃

• Çok enteresan ben yanlış mı anladım ortada b yasak madde davası var ve savcılığa yandaş muamelesi yapılıyor.doğru mu?👍😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

hakkımda 20 yıla kadar hapis istemi var 😃 iyice çığrından çıktı bu ülke ortada hiç birşey yok savcının gösterdiği gerekçeye göre tüm türkiye hapse atılmalı 😃 şaka gibiler ya 😃 neyse ki boş medya davası bakın biz iş yapıyoruz demek için açılmış soruşturma eğer gerçekse iyice absürdleşecek çünkü 😃

Siz yine de her seyi kuralina uygun olarak yaptiginiza emin olun sayin @Rhonster , zaten sizle alakali bir durum olmadigi icin sorun cikmamasi lazim ama yine de insan guvenemiyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells öyle yapacağım tabi vereceğim ifade şimdiden belli içtiğini biliyorduk herkes biliyor ama yetiştirdiğini bilmiyordum diyip bitireceğim daha da ileri gidemezler zaten savcının beni de kattığı sebep aynı evde yaşıyorlar nasıl bilmez suça göz yummaktan yardım yataklık filan diye gitmiş.

• bulunduğumuz ülke kapalı dosyaları açmayı seviyor aynı şey babamın başına da gelmişti. yaklaşık 18 yıl önce yasaklı maddeden dolayı hapise girmiş çıkmış bundan yaklaşık 6 yıl önce KAPALI dosya bir daha açılmıştı çok random saçma bir şekilde. vergi dairesine mi devlet binasına mı ne şu kadar miktar yatırmanız gerek denmişti, babam da yatırmaya giderken orada tutuklamışlardı bir daha içeri koymuşlardı. ülkenin gerçekten farklı şekilde işleyen adalet sistemi var. umarım atlatırsın. @Rhonster

• Zaman su misali şuan yine hızlı geçiyor. Mayıs ayına girdiğimiz an günler geçmeyecek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |