Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @prowl bülten buradan bakaılıyor

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@prowl, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Çok basit belki de çok kez cevaplanan bir şey sormak istiyorum. Diyelim ki loto çıktı ve case number'ı aldık. Hemen ds260'ı doldurup gönderebiliyor muyuz, yoksa onun da bir açılış tarihi vs var mı? Ben hemen doldurmak isterim.

O form 365 gun , 7/24 ulasilabilir...

DS-260 formunu sadece cekilis talihlileri degil, yil boyunca tum gocmen vize basvuru sahipleri dolduruyor, o nedenle hizli bir sekilde birkac saatte doldurmaniza gerek yok.

Ben çıkacağını düşünüyorum.
    Benim Green Card inbound 🙃
    1 Mayıs ta doldurmaya başlayıp. 8 inde hayırlısıyla yükleyeceğim. 🤣

Erken yüklemenin avantajı var mı işlemleri takip edip hızlıca halletmeye çalışmak, süreci hızlandırıyor mu?

• ⭐⭐⭐⭐

@Fevzi-ÖZYURT-0 hayır önemli olan case numberiniz. tek faydası size yakın numaralardan doldurmayanlar olursa belki 1 2 gün erken randevu alabilirsiniz.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Fevzi-ÖZYURT-0 hayır önemli olan case numberiniz. tek faydası size yakın numaralardan doldurmayanlar olursa belki 1 2 gün erken randevu alabilirsiniz.

Teşekkür ederim.
    Ben zaten bekar adamım 1 saatte doldururum. Laf olsun diye sordum. Forum da hareket yok herşeyi okumuşum. İş çıkarıyorum kendime 🤣

• @knnrn Çok teşekkür ederim. Dediğiniz şekilde ilerlemek daha mantıklı. forumda ne varsa okuyorum artık (:

• Bugün sevgili şirketim, bir kutu içinde polar battaniye, french press, colombia kahvesi ve netflix ve bilimum platformlara üye olabilmem için ön ödemeli bir kredi kartı gönderdi. 1 senedir evde yattığın yerden öküz yüküyle maaş alıyorsun. Sen yatmaya devam et biz sana bakarız, aslanım yiğidim demek istemiş.

An itibariyle gitmekten vazgeçmiş bulunmaktayım.
    Çıkarsa green card ımı @crazycells e hediye edeceğim. 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Fevzi-ÖZYURT-0 Case no olmadan formu doldurmaya başlayamazsınız 🙂

• @knnrn, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Fevzi-ÖZYURT-0 Case no olmadan formu doldurmaya başlayamazsınız 🙂

Ne bozuyorsun totemimi 😡 çıkmazsa sorumlusu sensin. Forumu ateşe verir seni de içinde yakarım.
    🤣

Saruman köpekkk!
    Saruman bundan sonra büyü yapmayacaksın.
    Eyüp camiine gidip tevbe edeceksin.
    Bundan sonra adın Saruman değil, Saruhan.
    Bu topraklarda han değil buğday dikeceksin.
    Yarın Gandalf’ ıda alıp cumaya gidiceksin!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Fevzi-ÖZYURT-0 Geyiği görüyorum, ve artırıyorum:
    Atem totem ben seni
    Şekere gatem ben seni
    🙂

• .............

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@prowl, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Çok basit belki de çok kez cevaplanan bir şey sormak istiyorum. Diyelim ki loto çıktı ve case number'ı aldık. Hemen ds260'ı doldurup gönderebiliyor muyuz, yoksa onun da bir açılış tarihi vs var mı? Ben hemen doldurmak isterim.

O form 365 gun , 7/24 ulasilabilir...

DS-260 formunu sadece cekilis talihlileri degil, yil boyunca tum gocmen vize basvuru sahipleri dolduruyor, o nedenle hizli bir sekilde birkac saatte doldurmaniza gerek yok.

Özetle, Göçmen olmayan vize başvuru formunun adı DS-160 Göçmen Vize Başvuru Formunun adı DS-260. 🙂

• İnsanlar yıllarca çekiliş bekliyor yok mu bunun başka yolu....bu bekleyiş hiç insancıl değil

• @UFUK-BİLMİŞ, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İnsanlar yıllarca çekiliş bekliyor yok mu bunun başka yolu....bu bekleyiş hiç insancıl değil

Canada ve australia için var. USA ile pek farkı yok buralarında ama iklim, coğrafya gibi farklılıkları var. Canada da puan usulü ile alınabiliyor. Ben şahsen kendi adıma şu an Canada istesem iyi puan çıkarabiliyorum ama düşünmüyorum. Australia içinde farklı alternatifler var. Mesela TR de 5 sene uzman çavuş olarak görev yap genç isen sonra Australia konsolosluğuna git 5 sene askerlik tecrüben ve iyi derece ingilizcen olduğunu ve Australia askeri olmak istediğini söyle. Altyapını oluştur, vatandaşlığını al sivil hayata geç 😉

• ⭐⭐⭐⭐

@Fevzi-ÖZYURT-0 böyle bir örnek var mı? Çok saçma geldi çünkü dediğiniz de ondan sordum.

• @denizci10 Uzun zaman önce yurt dışına çıkma yollarını araştırırken internetten okumuştum öyle bir şey, belli bir tecrübe varsa alabiliyorlar ama sadece ihtiyaç olan bölümlere, yani @Fevzi-ÖZYURT-0 kolay bir şeymiş gibi yazmış ama düz çavuşlukla olacak bir şey değildi benim okuduğum kadarıyla.

• @Arthur-Morgan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 Uzun zaman önce yurt dışına çıkma yollarını araştırırken internetten okumuştum öyle bir şey, belli bir tecrübe varsa alabiliyorlar ama sadece ihtiyaç olan bölümlere, yani @Fevzi-ÖZYURT-0 kolay bir şeymiş gibi yazmış ama düz çavuşlukla olacak bir şey değildi benim okuduğum kadarıyla.

Dostum ben siber güvenlik uzmanıyım. Benim için basit 🤣

Şaka bir yana tabiki bu kadar basit değil, ama çabalanarak elde edilebilecek bir olay. Green Card gibi şans işi değil.

• Atı yoktur binemez, üstelik hamburger yemez
    Silahı vardır kullanmaz, bu ne biçim kovboy?
    Hayatında yoktur güzel bir dişi
    Zaten beceremez bu işi, bu ne biçim kovboy?
    Gece gündüz demez dolaşır, çöller kuraktır
    Gözlerinden anlaşılır, birazcık salaktır
    Bara gider içki içmez, böyle de olmaz ki
    Vahşi Batı'da böyle tipler sağlam kalmaz ki
    Ov ov, çekilin yoldan, Vahşi Batı'dan geliyorlar
    Amerikanlar eskidi, bunlar Turkish kovboylar
    Ov ov, çekilin yoldan, Vahşi Batı'dan geliyorlar
    Ne olacak acaba bu işlerin sonu?
    Kot kumaştan yapılmıştır kovboyun donu
    Erkekseniz birey birey çıkın karşısına

Yolunu kaybetti, Teksas yerine gitti Mısır Çarşısı'na

• Kurşunla bir doları tam 60 metreden delmekte
    Kovboyun bu gereksiz huyları sülalesinden gelmekte
    Allah kahır bela and hay lanet olsun

Türklerden de kovboy çıktı, haydi hayırlı olsun

• Bu ileti silindi!

• Bugün bir forum da 2022 çekilişi için başvuru yapmak isterken dolandırılan birisine rastladım anlam veremiyorum amerikaya gitme hayalini kuruyorsun gidip bunun için pasaport çıkartıyorsun,ama basit bir başvuru formunu kendin doldurmak için araştırma yapmaya eriniyorsun.Üstüne birde internetten bulduğu bir danışmanlık firmasına kart bilgilerini fotoğraf çekmek sureti ile vermiş.Pes doğrusu böyle insanların muhtemelen çekilişi kazandıktan sonra oraya gidecek zahmeti göstermeyeceğini düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |