Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Trump ın azil edilmesi ile sevincim dorukta. Bir daha başkanlığa aday olamayacak olması, tüm dünyaya hayırlı olsun. İşte böyle bir amerikaya gitmek isteriz...

Henuz resmen olmadi sanirim. Meclis oylamasi azledilmesine yonelik sonuclandi, ama Senato'dan da ayni kararin cikmasi gerekiyor. Gecen sefer Cumhuriyetciler net bir sekilde karsiydilar, fakat bu sefer karsi olanlarin sesleri pek cikmiyor. Senato'da sasirtici bir karar cikabilir. (Ama ben Cumhuriyetcilerin ne yapip edip, kendi partilerine boyle bir leke gelmesin diye yine de Trump'i koruyacaklarini dusunuyorum)

• @crazycells Siz bu konuda daha tecrübeye ve bilgiye sahipsinizdir. Turist vizesine sahip olanlar öğrenci vizesine sahip olanlar ve dv sahipleri oynayabiliyor sanırım. Hatta dün Cüneyt Özdemir 1 saatlik youtube söyleşisinde meblağ büyüyünce arkadaşından bilet alıp posta ile göndermesini istemiş. Benim de öyle bir imkanım olsaydı aynını yapardım ama maalesef yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mst, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells Siz bu konuda daha tecrübeye ve bilgiye sahipsinizdir. Turist vizesine sahip olanlar öğrenci vizesine sahip olanlar ve dv sahipleri oynayabiliyor sanırım. Hatta dün Cüneyt Özdemir 1 saatlik youtube söyleşisinde meblağ büyüyünce arkadaşından bilet alıp posta ile göndermesini istemiş. Benim de öyle bir imkanım olsaydı aynını yapardım ama maalesef yok.

Yasal statunuz cok onemli degil diye biliyorum, o eyalette yasiyorsaniz o oyunlari oynayabiliyorsunuz... Yani dediginiz gibi turistik amacli gelmis ve kisa sureli kalacak olsaniz da, problem degil... eger talihli olursaniz parayi alabilmeniz lazim. Ulusal captaki lotolar icin de ayni sekilde...

Biletlerin arkasinda buna dair yazilar vardi. Elinde bilet olan arkadas varsa foto bekliyoruz 🙂 Olmadi, gecerken ben alip fotoyu aktaririm 🙂

• @crazycells Vallahi çok iyi olur. Türkiye'de iken oynama imkanı varsa kesin oynarım. Yoksa da ne yapalım deyip güvenmeye güvenmeye bizdekilere bir iki kolon kaptıracaz artık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mst, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells Vallahi çok iyi olur. Türkiye'de iken oynama imkanı varsa kesin oynarım. Yoksa da ne yapalım deyip güvenmeye güvenmeye bizdekilere bir iki kolon kaptıracaz artık.

internetten oynanan var mi emin degilim, cunku genelde dukkanlardaki makinelerden gecmesi gerekiyor. Sizin aklinizda hangi oyun var? ismini biliyor musunuz?

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Trump ın azil edilmesi ile sevincim dorukta. Bir daha başkanlığa aday olamayacak olması, tüm dünyaya hayırlı olsun. İşte böyle bir amerikaya gitmek isteriz...

Henuz resmen olmadi sanirim. Meclis oylamasi azledilmesine yonelik sonuclandi, ama Senato'dan da ayni kararin cikmasi gerekiyor. Gecen sefer Cumhuriyetciler net bir sekilde karsiydilar, fakat bu sefer karsi olanlarin sesleri pek cikmiyor. Senato'da sasirtici bir karar cikabilir. (Ama ben Cumhuriyetcilerin ne yapip edip, kendi partilerine boyle bir leke gelmesin diye yine de Trump'i koruyacaklarini dusunuyorum)

Ya da partiyi aklamak ve Trump'in 2024 propagandasindan kurtulmak icin evet verebilirler.

• @crazycells Haberlere çıkar arkadaşlarına göstermek için aldığı bilete büyük ikramiye vurdu ve hayatı değişti diye 😃

• @crazycells Mega millions ve powerball. Ulusal çapta sanırım bu ikisi.

• Ikisindede ikramiye miktari $600 milyon civarinda 🙂

• ⭐⭐⭐

(Ama ben Cumhuriyetcilerin ne yapip edip, kendi partilerine boyle bir leke gelmesin diye yine de Trump'i koruyacaklarini dusunuyorum)

Bence tam tersi ABD tarihinin en kötü başkanı ilan edilen bi adamdan kurtulmak isteyebilirler yoksa 2024 seçimlerinde tekrar aday olması söz konusu bu da bence cumhuriyetçilerin almak istemeyeceği bir risk.

• Aşıyı saat 20:15 gibi oldum arkadaşlar. Sanırım forumda olan tek kişiyim. Hafta hafta foruma girmeye devam edicem durumda bir sakatlık olursa bildireceğim.

Şuanlık samsung telefonumu huwaiye çevirip ,çin komünist partisine üye olma isteiği dışında bir yan etkisi olmadı...

• alt metni

İyi geceler Omaha!!

ABD'nin orta-batı bölgesinde Nebraska eyaletindeki bir şehirdir. Missouri Nehri sahilinde konumlanmıştır. Yaklaşık nüfusu 468 bindir. Şehir, Iowa'da yaşayan zengin arazi spekülatörleri tarafından 1854 yılında kuruldu. Karasal iklim hakimdir. Braunschweig, Naas, Shizuoka, Siauliai, Xalapa-Enriquez ve Yantai şehirleri kardeş şehirleridir.

Şehirler küçüldükçe fun facts bulmakta zorlanıyorum 🙂 o yüzden artık sadece şehir posterleri ve kısa bilgileri paylaşacağım 🙂

• ⭐⭐⭐

• @MySea maşallah 🤩. Baya oynuyorlar demek ki. Tabi pandemi dönemi aynı zamanda.

• @travelleth aynı zamanda mürsel(mörsıl)reisin de ikamet ettiği yerdir. 😀

• @Mst bunu bilmiyordum 🙂

• alt metni

Tünaydın Raleigh!!

Kuzey Karolina eyaletinin başkenti olan şehirdir. Nüfusu yaklaşık 467 bin kişidir. Şehir merkezindeki caddelerde bulunan bol sayıdaki meşe ağacı yüzünden Meşeler Şehri diye de anılır. 1792 yılında kurulmuştur. Compeigne, Kingstan upon Hull, Kolomna ve Rostock kardeş şehirleridir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AgeGuns, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Aşıyı saat 20:15 gibi oldum arkadaşlar. Sanırım forumda olan tek kişiyim. Hafta hafta foruma girmeye devam edicem durumda bir sakatlık olursa bildireceğim.

Şuanlık samsung telefonumu huwaiye çevirip ,çin komünist partisine üye olma isteiği dışında bir yan etkisi olmadı...

gecmis olsun 🙂 siz de cince konusup yazmaya basladiniz mi yan etki olarak? 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@travelleth elinize saglik 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |