Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhammed01, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Herkese selamlar abilerim ablalarim. Cok uzun zamandir yoktum. GreenCard ile ilgili degisen , basvuranlarin ya da cikabilecek olursa dahi talihlilerin bilmesi gereken önemli bilgiler ve gelismeler var mi? Son 4 ay kalmis vay be zaman ne cabuk geciyor.

Mayis'in ilk haftasi ilgili konuyu olusturacagim 🙂 su an icin bir degisiklik yok, ama olursa guncellemeleri de oraya aktaririm.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells böyle bişey var mı gerçekten...Screenshot_20210107-110935_Instagram.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 evet, ciddi bir gocmenlik reformu yapilir mi emin degilim, bu durum aylarca kongrede ve medyada konusulacak bir konu zaten; ama onumuzdeki 2 yil boyunca Trump'in verdigi zararlari tersine dondurmek icin buyuk bir avantaj elde ettiler...

2 yil sonraki ara secimde buyuk ihtimal Senato veya House Cumhuriyetcilere donecek, genelde ABD halki iki parti arasinda denge olmasini tercih ediyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells hocam yanlış bişey söylemek istemem ama geçen senelere göre forum sanki çok heyecansız ya da bu sene başvuran sayısı az ondan pek bi etkileşim olmuyor. Şunun şurasında 119 gün kaldı pek durağan geliyor bana. bugünlerden daha çok başvuru günlerinden beri böyle sanki. siz nedersiniz??

• @denizci10 ilk kez başvuruyorum ancak önceki yılların bekleme odalarını ve mülakat deneyimlerini vs okuyunca bu sene bana da çok sessiz geliyor.

• ⭐⭐⭐

Bence şuan ki sessizlik ve heycansızlık durumun belirsizliğinden kaynaklanıyor, insanlar GC kazanmış vizeleri bile onaylanmış biletlerini almışlar ama dengesizin biri yüzünden gidemiyorlar herkes durgun bence bu durumlardan dolayı heycanlanamıyorlar. Onları okudukça kimse heveslenmek istemiyor yada ayıp olur diye düşünüyor olabilir.

• Bu durumun bir çok sebebi var;
    Covid
    20/21 senesi talihlilerinin belirsiz süreçleri ve
    en önemlisi.. Çoğu kişide burada yazmaktan ve gelen tuhaf tepkilerden soğumuş(dur).
    Arada sık sık burada yazmayın diyen tipler çıkıyordu 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

hocam ben baktığımda dv2021 bekleme odasında bu tarihlerde 580 lerde, dv2020 bekleme odasında 485 lerde imiş sayfa numarası. bizde 322 lerde. inşallah başvuran sayısı azalmıştır diye düşünüyorum şansımızın artması açısından hem Türkiye de hem de avrupa da. Covid bence çok etkiledi başvuru sayılarını. Amerika da sayıların fazla oluşu insanların işsiz kalması gibi etkenler çok oldu diye düşünüyorum. İnşallah doğru çıkar.

• ⭐⭐⭐⭐

@Nothing-Man inşallah Biden reis liderliğinde güzel haberler alırız hep beraber. :))

• @Nothing-Man ben hiç denk gelmedim öyle arkadaşlar mı varmış? Buraya yazılanlardan, (konuyla alakalı) sohbetlerden rahatsız olacak insanın bekleme odasında ne işi olabilir ki 🙂

• @denizci10 sanmıyorum.çikolotaaaa çekilişi için milyon kişi başvuruyor bu ülkede.pasaport şartı geldi.Pasaport sallayarak katıldı bir çok kişi.Tabi geçen yıl bir düşüş oldu, ama beklenen ölçüde değildi.Bu yılki sessizliğinde bunun ilealakası olduğunu düşünmüyorum.10/20 devamlı yazan arkadaş okadar sık yazmıyor sadece bu sebeb.

• @nevzatyildizz 20/21 senesi çekilişlerinde çok yazan oldu.günlük muhabbetlerinizden sıkıldık diye dert yanan.Bu başlığı bilgi alma başlığı olarak görüyorlar sanırım 🙂

• @denizci10 Dolar kurundan dolayı göç etmenin zorlaşması, pasaport şartı, 2020 yılı mülakatlarında konsolosluğun tutumları, vize alan arkadaşların gidememesi, insanların mülakata girememesi vs. olumsuzluklardan sonra bence de sayıda azalma olmuştur daha doğrusu 2021 yılına göre artma olmamıştır.

• @Nothing-Man Bu platformu sadece bilgi almak için kullanan, buradaki tecrübelerden faydalanıp bir ihtimal vizeyi aldıktan sonra bir daha uğramayıp geride kalanlara hiçbir fayda sağlamayacak kişi profili oluştu kafamda nedense 🙂

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

nusu değil formların açılma amacı tartışmak, fikir sunmak yada bilgi almak içindir burada bir fikrimi sundum mümkünmü değilmi iyimi kötümü diye yazdım en azından benim gibi dü

sen çekinme dostum sor aslında birçoğumuzun kafasını karıştıran bir soru sordun cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐

@Nothing-Man çok toxic vardı önceden ya neyse ki barınamayıp gittiler 😃 kaç tanesiyle tartışmam var 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 sanmıyorum aksine artmıştır diye düşünüyorum şahsen.

• @Rhonster aynen bende almadım hatta arkadaşlara alırken söyledim kimse kazanamıycak diye şom ağızlı diyorlar şaibe yok şom ağzım varmış halt etmişler 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Sercinyo 25 liramız cepte 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |