DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @bulls evet. Her yerde 29 Ocak görünüyor benim. Sizin de 7 ocak di mi?

• Bulls ve cnnfgm randevu tarihlerini DQ tarih sırasına göre mi veriyorlar acaba? Bulls DQ tarihi 20 Ekim idi ve 7 ocak randevu vermişler? Cnnfgm sizin DQ tarihi ne idi sizede 29 ocak vermişler?

• @bonjour 26 ekimdi bizim onay tarihi. Siz kayit yaptirdiniz mi? Size hangi tarih geldi? Kayit ile birlikte çıkıyor randevu tarihi

• Yok daha kayıt yaptırmadık ama Bulls arkadaşımıza hemen böyle acele 4 ocak ta kayıt yaptırıp 7 ocak ta üçgün sonra randevu verilmesi garip olmuş. Üç günde hazırlan sağlık raporu diğer belgeler derken bu üç günde nasıl olur ki? Başka randevu tarihi alan arkadaşlar var mı acaba, hangi tarihlere randevu verildi acaba?

• Açıkcası şu an çok emin değilim süreçle ilgili,ankaraya gitmek için bilet ayırttım,sağlık taraması için randevu aldım ama henüz onay E-mali gelmedi..
    evraklarım hazır sayılır,sadece ptt kayıt çıktısı almalıyım,13ay bekle sonra pat diye koş randevun var dediler.... elçilikden E posta almadım....nasıl olacak bilmiyorum,riske giremem zaten 7 ocak yazıyorsa 7 ocakta orda olmalıyım....

• @bulls Ankara’yi arayabilirsiniz aslında. En doğru bilgi onlarda mevcuttur diye düşünüyorum, bir gün bekleyip mail gelmezse ben arayacağım

• Junk/onemsiz/spam/gereksiz kutularinizi kontrol edin bence. Bi ihtimal oraya dusmus olabilir. Siteye kayit ettiginiz diger ya da es mail adreslerinizide kontrol edin. Herkese tarihleri hayirli olsun.

• Bana da aynı mailden gelmiş arkadaşlar, ben kayıt oldum ama randevu tarihi çıkmadı, hangi bilgiler istendi sizden sistem tarafınca? Ben isim soyisim mail adres ve şifre oluşturdum o kadar

• @e-sh07 şifre ile oluşturduğunuz sisteme girip kayit islemini tamamlamaniz gerekiyor

• @bulls aksama gelir onayiniz muhtemelen. Gelmez ise yarin sabah arayin onaylarlar. Muhtemelen toplam 350$ gibi bi odeme yapicaksiniz laboratuar,asilama ve kontrol icin. Cok az kisiye hizmet verildiginden buyuk ihtimal saglik raporunuz da konsolosluga yetisir. Yetismez ise interview sonrasi 221g kagidi verir raporu beklerler. Civil documents bolumundeki tum evraklariin orjinal halini,iliski kanitlarizi mutlaka yaniniza alin. Bol sans umarim hersey yolunda gider.

• Bana da an itibariyle 15 ocağa mülakat tarihi verildi🙏

• Randevular hangi kriterlere göre veriliyor bir sıralama yok gibi. Sabah kayıt yaptıran cnnfgm arkadaşımız DQ tarihi 26 Ekim verilen randevu 29 Ocak tarihi. Öğleden sonra kayıt yaptıran e.sho7 arkadaşımız DQ tarihi 27 Ekim ve randevu tarihi 15 Ocak.

• @bonjour sanirim sistem rasgele bir tarih seçip gönderiyor.

• Arkadaşlar ben bütün hazırlığımı tamamladım,6 ocak için sağlık randevusu almaya çalıştım ama sistem buna izin vermedi,5 ocak da sağlık taramasına girmelisiniz gibi bir uyarı verdi,yarın sabah 11 'e randevu aldım,akşam ankaraya gidiyorum...
    bütün malimde ki spam kontrollerini yaptım,elçiliğin herhangi bir postası bulunmuyor...
    ben ptt kaydı yaptırdığım anda randevumun 7 ocak olduğunu gördüm..
    Randevu tarihimle ilgili bir sıkıntı varsa sorun değil,zaten sağlık taramasına gireceğiz...7 ocak da ki randevuma gideceğim eğer randevumla ilgili bir sıkıntı varsa ertelenmişse ya da başka tarihse geri döneceğim istanbula..

• @turgut-yildiz Zaten sistem 2 gün öncesine randevu verdi sağlık taraması için turgut bey..

• @cnnfgm evet 7 ocak ..

• @bulls bence bir sorun yaşamadan, mülakata girip vizeyle dönersiniz

• @cnnfgm Sizede herhangi bir E-posta gelmemiş değil mi? Amerikan konsolosluğundan?

• @bulls şimdilik yok, bekliyorum halen. Ama benim anladığım sistem değişmiş, o sebeple mail belki de hiç gelmez... ben Ankara’yi yarin arayacağım

• cnnfgm saırım haklı sistem değişmiş tahminim. Çünkü geçen aya kadar şuraya kayıt yaptırın ondan sonra mülakat tarihi veriliyor gibi birsey yoktu. E-maile mülakat tarihiniz şudur diye mail geliyordu. Şu durumda cnnfgm, Bulls ve e.sh07 arkadaşımız randevu tarihi aldı başka alan yok sanırım şu ana kadar. Bizde bugün yarın kayıt yaptırır alırız sanırım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.8k

| | | |