Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Boston Dynamics'in robotlarının muhteşem dans gösterisi sosyal medyada olay oldu | video

• ⭐⭐

herkesin yeni yılı kutlu olsun arkadaşlar

• Herkese mutlu ve saglikli bir yil dilerim 🥳

• ⭐⭐⭐

Eğlendik izlerken fakat şu bir gerçek ki, inanılmaz bir mühendislik yatıyor bu cihazlarda. Gerçekten muhteşem.

• Bu mesajı nereye yazacağımı bilemedim diye buraya yazıyorum çünkü en çok bu bölüme giriyorum. Hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Umarım herkes hayali neyse ona kavuşur ve sağlıklı bir yıl geçirir. Bu forumu kuran ve burada hiçbir karşılık beklemeden tanımadığı insanlara yardım eden başta @crazycells ve @gucarslan 'a ve diğerlerine teşekkür ederim.

• Herkese saglikli, huzur dolu, sevdikleri ile beraber gecirecekleri yeni bir yil dilerim.

• Ben de herkesin yeni yılını kutluyorum. 2020’den kalanların ve 2021’in tamamının vizelerini almalarını gönülden istiyorum. Sağlıcakla.. 🙏🏻

• herkezin yeni yılı kutlu olsun..dv2021lilerle inş. bidahaki seneyi abd kutlamak nasip olur..forumda herkeze tekrar tekrar tesekkür ederiz..saglıklı mutlu yıllar olsun herkeze

• //////////////

• Bende başta @crazycells ve @gucarslan olmak üzere herkesin yeni yılını içdenlikle kutlarım umarım yeni yıl bizlere sağlık , mutluluk ve huzur getirir.
    Mutlu Yıllar.

• ⭐⭐⭐

İyi yıllar arkadaşlar. İnşallah 2021 tüm forum ahalisi için çok daha güzel günleri beraberinde getirir.

• Arkadaşlar iyi yıllar! Miamiden kucak dolusu Selamlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Herkese saglikli, mutlu ve bol vizeli bir 2021 dilerim... 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

2020'de yaşanan bütün kötü şeylerin geride kaldığı.. sağlıklı, huzurlu, bol kazançlı, sevdiklerinizle birlikte geçirebildiğiniz, sürekli güldüğünüz, sarıldığınız, sevdiğiniz her ne varsa yanınızda, karşınızda, kalbinizde olsun. umarım bu gruptaki herkes, 2021'de hayal ettiği hayata, amaca, huzura sorunsuzca kavuşur. her şey gönlünüzce olsun, mutlu yıllar!

🔜🇺🇸

• "Gelen, gideni aratır atasözü 2021 yılı için bu sefer gerçekleşmesin artık.
    Hepimizi için ;sağlıklı,maddi ve manevi huzurlu güzel bir yıl olmasını dilerim.

• @yapay-zeka, içinde söyledi: hoşgeldin 2021 robotların yeni yıl dansı

Boston Dynamics'in robotlarının muhteşem dans gösterisi sosyal medyada olay oldu

Bunlarda bizim robotlar.

• ⭐⭐

Hepinize guzel seneler diliyorum. Hersey gonlunuzce olsun 🎅 Asla vazgecmeyin hayallerinizden...💥

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |